Announcement

Collapse
No announcement yet.

Australian open 2017

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Mr. Wolf View Post
    Sta je ovo, forum ili CIA
    Nikad ne sumnjaj u žensku intuiciju
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Originally posted by Indigo View Post
      Da te mogu nauciti ili to da si mlad
      Pa ovo drugo, jer ne sumnjam da bi mogao svakako neke stvari da naucim od tebe - i ako si 10ak godina mladji od mene - jer godine nemaju veze.
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • Kakve mudrolije na forumu tenisu ... ajte i ostali ne snebivajte se
        Last edited by miloolja; 26-01-17, 14:43.
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Dok traje ova neizvesnost, da prokomentarišem malo šta mi prolazi kroz glavu u vezi GOAT-ova, pošto njihovo i dalje prisustvo najviše podiže euforiju slema.
          Federer najekonomičniji tenis pored Novakovog meni najlepši.
          Rafa tenis nije baš na njegovom standardnom nivou ali i dale najveći ložač publike, naročito neteniske (klinaca koji odlučuju šta će trenirati), mada ni ostali iz velike četvorke ne zaostaju u tom pogledu.
          Ono čime me je Rafa najviše kupio je što su on i Ferer brendirali neke termine u tenisu tipa "španski forhend" Fererov šablon" i tako najbolje promovisali svoju školu tenisa.
          Posle Novakovog najvećeg niza u tenisu, osvojena 4 uzastopna slema, tenisu je potrebna nova senzacija. Po meni je to obaranje rekorda u osvajanju broja slemova i samo zbog toga svoj glas dajem Rodzeru.
          Loptica je okrugla videćemo
          Last edited by Dekson; 26-01-17, 16:01.
          Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

          Comment


          • Dekson, a zašto ne bi ta senzacija bila osvajanje sva 4 GS po dva puta?
            Ili Dimitrov, kad može Čilić može i on.
            Federer je svakako ikona tenisa, jedan gore dolje ne znači za tenis ništa, osim za fanove kojih već ima.
            Po meni najbolje za tenis da uzme Nadal, jer bi se približio rekordu na minus 2.
            Oći bi bile uprte opet u njih dvojicu, šta ko može još uraditi.
            pretpostavka:Nadal uzme AO,dolazi na RG pun samopouzdanja i osvoji, kakva bi ludnica bila na Wimbldonu...
            Last edited by coyote; 26-01-17, 16:08.

            Comment


            • Originally posted by coyote View Post
              Dekson, a zašto ne bi ta senzacija bila osvajanje sva 4 GS po dva puta?
              Ili Dimitrov, kad može Čilić može i on.
              Federer je svakako ikona tenisa, jedan gore dolje ne znači za tenis ništa, osim za fanove kojih već ima.
              Po meni najbolje za tenis da uzme Nadal, jer bi se približio rekordu na minus 2.
              Oći bi bile uprte opet u njih dvojicu, šta ko može još uraditi.
              pretpostavka:Nadal uzme AO,dolazi na RG pun samopouzdanja i osvoji, kakva bi ludnica bila na Wimbldonu...
              Ma sve je senzacija ko god da osvoji, ali ovo bi bila najveća, lično mišljenje.
              Last edited by Dekson; 26-01-17, 16:20.
              Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

              Comment


              • Nego Sandu je li imao Stanko navijace tokom meca, jer je tokom finala USOA imao bas dosta, slicno kao Marej pri kraju sezone, kako ti ljudi gube lako navijace to nije moguce. Sta li oni rade pa ljudi brzo izgube interesovanje nije mi jasno.
                sigpic

                Comment


                • Naravno da je imao, i javnih i tajnih. I onih koji ga sada zovu jedan mec - covek.
                  A imace ih i opet bude li sa Novakom igrao neki bitan mec.
                  sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment


                  • Dobro je onda, lojalnost je bitna, to najbolje zna Gosling u The Ides of March
                    sigpic

                    Comment


                    • Mirka uzela sou Federeru. Njen dzemper je hit na drustvenim mrezama.

                      Comment


                      • A mi navijamo za Rodzera, tu se vidi kolike smo velicine. Nama nije najbitnije u zivotu "da komsiji crkne krava" kao sto je mnogima bitno. Navijali smo i za Mareja i za Nadala, jer volimo tenis kao sport, nismo obozavatelji jednog igraca. A ne koristimo druge samo kao alatke. Istina ponekad volimo da se nasalimo, ali to su sve benigne sale - imamo i mi dusu.
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • Jbg mi smo bardovi, treba to reci.

                          Miroslava je hit, ne pomazu pare, moze ona da ode iz Bojnica, ali Bojnice iz nje nikad
                          sigpic

                          Comment


                          • Sve su to nijanse samo je pitanje, How deep is your love?
                            Last edited by Dekson; 26-01-17, 16:32.
                            Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

                            Comment


                            • Јао сад Димитров испаде нака опасност....ццц Рафа је одавно у том финалу... мене занима како ће бити јер ти његови спинови нису више тако високи, то Федерер сада добро контролише.... можда ће бити нека нова тактика???
                              Last edited by Žika; 26-01-17, 17:06.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by coyote View Post
                                Dekson, a zašto ne bi ta senzacija bila osvajanje sva 4 GS po dva puta?
                                Ili Dimitrov, kad može Čilić može i on.
                                Federer je svakako ikona tenisa, jedan gore dolje ne znači za tenis ništa, osim za fanove kojih već ima.
                                Po meni najbolje za tenis da uzme Nadal, jer bi se približio rekordu na minus 2.
                                Oći bi bile uprte opet u njih dvojicu, šta ko može još uraditi.
                                pretpostavka:Nadal uzme AO,dolazi na RG pun samopouzdanja i osvoji, kakva bi ludnica bila na Wimbldonu...
                                Da li RAFA osvaja AO in RG ili ne osvoji ne bi puno promijenilo stvari na Wimbledonu osim činjenice da bi ostali još više bili žedni nove GS titule u Wimbledonu.


                                U svakom slučaju za RAFU najbolje da preskoči Wimbledon in odmori tijelo poslije sezone na šljaci. Nema on što da traži u Wimbledonu ali mižda i grešim. Ako reternira ka protiv Raoniča možda i on može da uradi svoje u Wimbledonu.

                                Comment

                                Working...
                                X