Announcement

Collapse
No announcement yet.

Australian open 2017

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Evo koga ljudi sa ESPN-a vide kao pobednika AO 2017:

    Australian Open

    Men's winner: Andy Murray

    Nic Atkin, ESPN UK: Andy Murray will be the favorite to claim what would be his first Australian Open. And you know he will be hell-bent on finally taking his chance after five final defeats.

    Carl Bialik, FiveThirtyEight.com: Novak Djokovic has won this event five of the past six years. He's still No. 2 in the world. Murray will surely be desperate to get his first after five runner-up finishes in the past seven years, but the Serb remains the man to beat in Australia.

    Peter Bodo, ESPN.com: Murray will overcome years of tears and frustration with a title in Melbourne. Hey, fifth time lucky, right?

    Greg Garber, ESPN.com: Djokovic. He's won five of the past six Down Under, so why not six of seven?

    Gaurav Kalra, ESPN India: Andy Murray should carry the momentum from the end of last year into the start of the season. The surface suits his playing style and he clearly has the edge over rivals at the moment.

    Lucas Hanashiro, ESPN Brasil: Murray. The new No. 1 has played five finals at the Australian Open and didn't win a single one. What better way to start 2017 than winning a Grand Slam title he came so close for so many times?

    Glasali su i za pobednike ostalih GS pa koga zanima nesto vise neka pogleda. Ukratko, po njima Murray ce dominirati 2017, a Novak ce imati sanse za titulu samo na AO i RG sto je i neka moja prognoza.
    http://www.espn.com/tennis/story/_/i...nd-slam-events

    Comment


    • #17
      Andy kao Novak nekada, forma sve bolja iz meca u mec. Lagano odradjuje Tomasa
      Postoji li nesto u cemu ga ne kopira..


      EDIT
      Ah ta sociva
      omasila sam temu, molim prebacite na 250cu
      Last edited by Maxx-a; 06-01-17, 19:17.
      Similis simili gaudet

      Comment


      • #18
        Originally posted by Maxx-a View Post
        Andy kao Novak nekada, forma sve bolja iz meca u mec. Lagano odradjuje Tomasa
        Postoji li nesto u cemu ga ne kopira..
        Andy kako stari postaje bolji igrac, dok Novak postaje losiji.

        Comment


        • #19
          Sanjski žreb za AU open - Dimitrov (ili Federer) vs Đokovič v 8-finalu, pobednik tog meča ide u četrtfinalu na Wawrinku.

          Comment


          • #20
            Stan je valjda u prva cetiri?
            Originally posted by Casiraghi
            Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
            Originally posted by Casiraghi
            Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

            https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
            Originally posted by Casiraghi
            Srecan Mane svima koji slave.

            Comment


            • #21
              Ajde da svako od navijača napiše šta bi a šta ne bi voleo da dobije kao rivala.
              Evo ja kao Novakov navijač bio priželjkivao ovakav žreb:
              R3 Ramos ili Kližan,
              R4 Pouille
              QF Monfils ili Thiem
              SF Raonić

              Ne bih voleo ovakav :
              R3 Simon
              R4 Dimitrov/Federer
              QF Nishikori
              SF Wawrinka

              Comment


              • #22
                Neću da lupam glavu o žrebu. Mislim da je Novak dovoljno našpanovan i kadar da stigne do završnice bez obzira ko mu se nađe preko puta. Ja sam 99,9% siguran da će ceo svet uživati u finalnom ogledu Đoković/Marej i da će to biti jedan epski duel trenutno dva neprikosnovena igrača na Turu. Ne vidim golim okom ko od ostatka karavana može da ugrozi Srbina i Škota. Možda jedino Sten Vavrinka ako uđe u njegovo ludilo...

                Comment


                • #23
                  Ko je medju prva cetiri,Kei ili Stan?
                  Originally posted by Casiraghi
                  Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                  Originally posted by Casiraghi
                  Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                  https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                  Originally posted by Casiraghi
                  Srecan Mane svima koji slave.

                  Comment


                  • #24
                    Kod Roleta je ove godine situacija bas komplikovana i lep zreb bi mu puno znacio, zbog samopouzdanja, zbog bodova, a i ako bi kojim slucajem stigao do QF ne bi puno pao na listi, sto bi znacilo za nastavak sezone tj. za ove americke masterse.

                    E sad, po meni dobar zreb bi znacio:
                    R3: Gofan/Berdih/Conga
                    R4: mislim da moze da dobije svakog od 5.-8. mesta
                    QF: Raonic

                    los zreb:
                    R3: Nadal
                    R4: ponovo 5.-8.
                    QF: Djokovic/Marej

                    najgori moguci:
                    R3: Puj
                    R4: Marej/Djokovic
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • #25


                      Evo prvih 32

                      Comment


                      • #26
                        Mislim da bi Federer lakše rešio Mareja nego Đokovića u R4.
                        A razliku pravi ritern, koji je kod Novaka bolji nego kod Endija, i naravno Endijev drugi servis Rodžer bi " pojeo " naročito SABR-om.
                        Što se mene tiče, ja sam već proknjižila titulu za Novaka bez obzira na žreb...
                        Što teži to bolje
                        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                        Comment


                        • #27
                          Za Nadala najtezi moguci zrijeb:
                          1R:Kevin Anderson
                          2R:Verdasko
                          3R:Federer
                          4R:Nisikori
                          5R Djokovic
                          6R:Raonic
                          7R:Marej
                          Last edited by E1_PG; 08-01-17, 17:55.

                          Comment


                          • #28
                            Anderson nece igrati AO

                            Kevin Anderson Withdraws From Australian Open

                            Chung upada u glavni zreb
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • #29
                              Ima neki fantasy da se igra, nije samo za AO, nego tokom cele godine,je l' vam se igra?

                              http://fantasytennisleague.com/

                              http://www.ausopen.com/en_AU/news/ar...open_2017.html
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • #30
                                Mislim da ce ova godina biti preluda, pa time i prvi slem u njoj. Bautista, Zverev, Dimitrov, Tim.. mogu gadno da zakomplikuju stvari, a i Fedja sa 17. pozicije ce u ranoj fazi turnira da udari na nekog iz prve cetvorke, a ne ocekujem da ce ga iko od njih lagano isprasiti sa 3:0. Bice vatre, bice dosta znoja i borbe.. i koliko me to kao iskrenog ljubitelja tenisa raduje, toliko me i zabrinjava, jer nece biti bas lagane setnje kroz turnire ove godine za Novaka. Nagaznih mina je puno, svi imaju fanatican motiv protiv njega, sto znaci mnogo trosenja. Tako mislim da ce biti i na AO. Tesko ce ici kao u prvoj polovini prosle godine, ono otaljavanje meceva u ranoj fazi turnira, akumuliranje energije i fokusa za zazavrsnicu, jer je mnogima proradio "mojo" i svi zele da puste krv Srbinu..
                                Ce vidimo! ;)

                                Comment

                                Working...
                                X