Announcement

Collapse
No announcement yet.

Southampton F.C

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Konačno van zone za ispadanje!
    Nakon naše pobede nad Noričem, i pobede Liverpula nad Evertonom, izvukli smo se iz zone za ispadanje. Vezali smo 3 meča bez poraza, 1 nerešen i 2 pobede. Na meču protiv Noriča strelci za naš tim bili su Ings i Bertrand. Ingsov 4 gol za redom. Idemo dalje, sledi gostovanje na Sent Dzejms Parku.

    Послато са Redmi 7A помоћу Тапатока
    Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

    Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

    Comment


    • Veoma važan meč danas u borbi za opstanak. Gostujemo Aston Vili, ekipi koja ima isto bodova kao mi (15). Ukoliko ih dobijemo idemo van zone za ispadanje i na +3 boda. Ali isto to mogu i oni učiniti, tako da očekujem još jedan veoma težak meč.

      Послато са Redmi 7A помоћу Тапатока
      Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

      Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

      Comment


      • +3 od zone za ispadanje!

        Ubedljivom pobedom protiv Aston Vile od 1:3 (Ings x2, Stivens) idemo van zone za ispadanje i to na +3. Sada nam Vest Hem, Everton i Bormut beže samo bod. Sledeće kolo opet gostovanje ovaj put Čelsiju. Oni su prilično ispali iz forme, na poslednjih 5 mečeva 3 boda. Možemo se sa pravom nadati pozitivnom rezultatu.
        Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

        Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

        Comment


        • Danas od 16h nas očekuje veoma težak meč. Gostovanje ekipi Čelsija koja se nalazi na poziciji broj 4. Iako je Čelsi malo pao u formi, protiv Totenhema je delovalo da ponovo hvataju zalet. Ostaje nam da vidimo samo da li ćemo uspeti da ih zaustavimo. Nama neće igrati Djenepo, tako da očekujem Armstronga od starta, dok je Long pod uputnikom, i moguće da on neće igrati da bi ga sačuvao Ralf za sledeće kolo gde bi mogao da igra umesto Ingsa.

          Послато са Redmi 7A помоћу Тапатока
          Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

          Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

          Comment


          • U napad sa dva invalida. Ings ipak odmara protiv Čelsija, mislim da je ipak trebao od starta. Kakvo je vreme došlo kad i Longa moraš da odmaraš. Mada on i nije spreman sto posto.

            Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

            Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

            Comment


            • Čelsi - Sautempton 0:2

              Neverovatna pobeda na sred Stamford Bridža. Najbolji meč ove sezone ekipa je odigrala ni manje ni više nego protiv sjajne TOP 4 ekipe. Prva pobeda nad Čelsije od onih 1:3 iz 2015 g.

              Prvo je Obafemi postigao pogodak za 0:1 u 31 minutu nakon asistencije Hojbjerga i nešto lošije odbrane defanzivne linije Čelsija prošao kroz sredinu ušao u šesnaesterac i veoma lepo pogodio desni ugao nemoćnog Kepe.

              Pokušavao je Čelsi da dođe do izjednačenja na sve načine ali neverovatno snažni bedem pred golom Mekartija nije im dozvolio da naprave jednu ozbiljnu šansu. Mekarti je morao u par navrata da se malo pomuči da zaustavi neke šuteve ali bez preteranog napora.

              Redmond je prvo imao veliku priliku u 65 minutu da približi svoj tim pobedi kada je izbio 1 na 1 sa golmanom Kepom, međutim nije najbolje šutirao i Kepa je odbio loptu.

              Ipak u 73 minutu nakon sjajne akcije po desnoj strani i dva dobra poteza Stjuarta Armstronga koji šalje pas ka Redmondu koji ponovo izlazi 1 na 1 sa Redmondom i ovaj put šansu pretvara u pogodak za konačnih 0:2.

              Pokušavao je i dalje Čelsi ali neuspešno. Odlični par štopera Stivens i Bednarek su sjajno intervenisali u odbrani uz pomoć Bertranda i vrlo dobrog Soareša, dok su ispred njih napade Čelsija odlično ometali Vord Praus i kapiten Hojbjerg i nisu dopustili ekipi Čelsija da postigne pogodak na domaćem terenu.

              Za nas prvi put sačuvana mreža nakon 14.9.2019 i meča sa Šefild Junajtedom koji smo dobili 0:1.

              Cela ekipa odigrala je na vrhunskom nivou, treba napomenuti da je Ings odmarao, ušao je u 69 minutu umesto sjajnog strelca prvog gola Obafemija. Če Adams je takođe pružio odličnu partiju iako ipak i dalje ostaje bez prvog gola u dresu Svetaca. Ukoliko Obafemi i Adams ponove ovakve partije, uz standardno odličnog Ingsa, mogli bi imati sjajan napad u budućnosti.
              Za sada Obafemi i Adams ipak nisu pružali baš dobre partije u prošlim mečevima, zbog čega je Adams i potpuno ispao iz planova Ralfa Hasenhutla. Videćemo sad za kakav napad će se Ralf odlučiti protiv Palasa u narednom kolu.

              Idemo na sjajnu poziciju broj 14 iako samo +3 iznad zone za ispadanje.

              Vredi pogledati lepu akciju kod drugog gola.









              Last edited by DžonDon; 27-12-19, 10:35.
              Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

              Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

              Comment


              • Danas nas očekuje veoma težak meč. Ekipa Kristal Palasa koja zna veoma čvrsto da odigra, zna iskusni Roj Hodžson kako da pročita igru protivnika i da postavi sjajnu taktiku, što me najviše i brine. Palas se trenutno nalazi u gornjem delu tabele odnosno poziciji broj 9.
                Ono što je za nas olakšavajuća okolnost jeste da ekipi Kristal Palasa neće igrati čak 7 vrlo bitnih igrača, ali i pored toga ekipa uspeva da igra sasvim dobro kao što rekoh pre svega zahvaljujući iskusnom stručnjaku koji i sa nekim igračima poput Vikama i Ridevalda koji nisu bili čak ni među rezervama već igrali za mlađi tim, sad uspeva da uzima bodove.
                Ostaje nam da vidimo kako će proći ali ja bih kladioničarski rekao 0-2 gola.
                Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                Comment


                • U napad Ings i Adams. Da vidimo može li nakon ovog meča Adams postići prvi gol. Bez Longa, nisam mislio da je neka ozbiljnija povreda. Bufal takođe od starta.

                  Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                  Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                  Comment


                  • Sautempton - Kristal Palas 1:1

                    U prilično tvrdom meču, gde su ozbiljnije šanse bile tek u završnici meča ekipe su podelile bodove sa St. Meri.
                    Palas je poveo golom Tomkinsa nakon asistencije Luke Milivojević. Izjednačenje Svecima doneo je Dani Ings nekon greške odbrane Palasa.
                    Nakon gola za izjednačenje zaigrali smo mnogo bolje, prvo je Đenepo nakon sjajnih driblinga pucao pod prečku ali je sjajni Guaita prebacio loptu u korner. U samom finišu u 88 minutu, slobodan udarac malo iskosa sa leve strane izveo je Vord Praus, odlično je šutirao u golmanov desni ugao, ali je Guaita i to sjajno odbranio, i tako sačuvao mrežu od drugog gola.

                    Padamo za jedno mesto, i idemo na poziciju broj 15 ali uprkos tome povećavamo prednost u odnosu na Aston Vilu koja je prva ispod crte i idemo na +4. Inače ekipa Evertona koja se nalazi na poziciji broj 10 nam beži samo 3 boda, tako da eventualna pobeda u narednom kolu gde dočekujemo Totenhem (Teško da ćemo pobediti, ali ako bi se desilo) mogli bi poprilično da napredujemo na tabeli.




                    Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                    Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                    Comment


                    • Očekivana postava. Iznenađenje jedino što Bufala nema ni na klupi. Djenepo se vraća u prvi tim nakon lakše povrede i 20ak minuta protiv Palasa.

                      Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                      Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                      Comment


                      • Sautempton - Totenhem 1:0

                        Nakon što je nadmudrio Lamparda i Čelsi, Ralf je srušio Totenhem i izlizanog Murinja. ''Special needs one'' se koprcao čitav meč pokušavajući da smisli kako da sastavi svoj tim koji je Ralf razmontirao na sve moguće načine. Pokušao je i da prepiše taktiku Ralfovog pomoćnika pa da i njegova ekipa zaigra pravi fudbal, ali možda neki drugi dan. Na kraju se može reći da je Ralf udavio pevca.

                        Od samog starta meča smo krenuli napadački i tako iznenadili pevce i odmah prvu šansu pretvorili smo u gol. Dani Ings u 17. minutu postigao je još jedan u nizu sjajnih golova nakon sjajnog pasa Džeka Stivensa sa svoje polovine terena. U drugom minutu sudijske nadoknade prvog poluvremena, Stjuart Armstrong je nakon centaršuta pokušao sasvim solidnim udarcem glavom, ali je golman Totenhema odbranio taj pokušaj.

                        Treba napomenuti da je igrač Totenhema igrao rukom što se iz aviona videlo, što je još čudnije VAR je pregledao snimak i utvrdio da penala nije bilo. Zašto, verovano da bi se Murinju pružila prilika da nešto ipak izvuče iz meča, ali pao je bez ispaljenog metka.

                        Hari Kejn, postigao je gol u 74 minutu, međutim iz očiglednog ofsajda i gol je opravdano poništen.

                        Sjajan meč odigrali su momci, odbrana i sredina pre svega za desetku, a ni napad nije zaostajao. Takođe treba pohvaliti golmana Mekartija, mada nije imao previše posla treba reći da mnogo bolje igramo otkad se on vratio među stative i dobio status prvog golmana nakon smene Gana.

                        Nema se šta mnogo reći, Totenhem nije mogao ozbiljnu šansu da stvori, bilo je veoma dobrih pokušaja, međutim ništa što bi opasnije ugrozilo Mekartija.



                        Comment


                        • Na kakvim drogama je brat

                          Comment


                          • Ne ispade los Hasenhuttl u ovom ludom rasporedu, iako mu je prvi put Car.

                            Sent from my MI 6 using Tapatalk

                            Comment


                            • Originally posted by Rossonero View Post
                              Na kakvim drogama je brat

                              Spoiler
                              Tako je kad je 100% spreman. Šteta za sve povrede koje su ga mučile kroz karijeru, ali sada kada je potpuno spreman vidi se o kakvom napadaču je reč.

                              Originally posted by Ser Gagi View Post
                              Ne ispade los Hasenhuttl u ovom ludom rasporedu, iako mu je prvi put Car.

                              Sent from my MI 6 using Tapatalk
                              Prema ovim rezultatima njemu je izgleda bolji ovakav raspored.
                              Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                              Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                              Comment


                              • 01.01.2020 biran je gol decenije. Mnogo veoma lepih golova postizali su mnogi igrači u dresu Svetaca, poput Pela, Lamberta, Rodrigeza, Tadića, i drugih.
                                Top 10

                                10. Lambert (Man. Siti)
                                09. Vord Praus (Totenhem)
                                08. Lalana (Hal Siti)
                                07. Valeri (Man. Junajted)
                                06. Lambert (Mk. Donsi)
                                05. Osvaldo (Man. Siti)
                                04. Cuco Martina (Arsenal)
                                03. Pele (QPR)
                                02. Long (Liverpul)
                                01. Bufal (WBA)

                                Top 10.


                                Mesto broj 1. Bufal.
                                Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                                Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                                Comment

                                Working...
                                X