Announcement

Collapse
No announcement yet.

Southampton F.C

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • To je to. Ovo smo mi. Ne umemo gol da postignemo, ne umemo gol da branimo. Dalje nema šta da se govori o samoj igri. Kao i obično odigramo dobro, i sve ujebemo time što pustimo protivničke igrače da lagano daju golove. To je bezbroj puta viđeno prošle sezone, očekivalo se da će Ralf zategnuti malo pozadi ali ništa. Napred Ings promaši neverovatnu šansu, onaj promašaj Adamsa pri rezultatu 0:0 glavom. Prosto ne umemo, nije kad te neće neće te, nego kad ne umeš onda ne umeš. Šta da se radi, nije se mnogo ni očekivalo iz ovog meča u svakom slučaju, ali prosto ne možeš tek da posmatraš ovakve propuštene šanse i ovakvo branjenje.
    Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

    Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

    Comment


    • Originally posted by NemanjaMikser View Post
      To je to. Ovo smo mi. Ne umemo gol da postignemo, ne umemo gol da branimo. Dalje nema šta da se govori o samoj igri. Kao i obično odigramo dobro, i sve ujebemo time što pustimo protivničke igrače da lagano daju golove. To je bezbroj puta viđeno prošle sezone, očekivalo se da će Ralf zategnuti malo pozadi ali ništa. Napred Ings promaši neverovatnu šansu, onaj promašaj Adamsa pri rezultatu 0:0 glavom. Prosto ne umemo, nije kad te neće neće te, nego kad ne umeš onda ne umeš. Šta da se radi, nije se mnogo ni očekivalo iz ovog meča u svakom slučaju, ali prosto ne možeš tek da posmatraš ovakve propuštene šanse i ovakvo branjenje.
      Mora Ings da igra cele utakmice, on je jedini igrac koji moze da postize golove u kontinuitetu. Ralph imao odlicnu zamisao, ali igraci nisu dovoljno kvalitetni to se videlo i danas. Soton je u prvom bio bolja ekipa, ali nema ni na jednom delu terena igraca koji ce da uradi nesto sto se ne ocekuje. Redmond je mnogo limitiran, osim njega nema tu mnogo talenta napred, ustvari Adams je dobar ali treba mu podrska bolja kretnja kad se osvoji lopta.

      Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
      IMG-20190614-192941
      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

      Comment


      • Originally posted by Adam The Llama View Post
        Mora Ings da igra cele utakmice, on je jedini igrac koji moze da postize golove u kontinuitetu. Ralph imao odlicnu zamisao, ali igraci nisu dovoljno kvalitetni to se videlo i danas. Soton je u prvom bio bolja ekipa, ali nema ni na jednom delu terena igraca koji ce da uradi nesto sto se ne ocekuje. Redmond je mnogo limitiran, osim njega nema tu mnogo talenta napred, ustvari Adams je dobar ali treba mu podrska bolja kretnja kad se osvoji lopta.

        Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
        Što se mene tiče nema problema, ali znajući ga odigraće 3-4 meča i ode mesec ipo dana na pauzu zbog povrede. Mada mislim da će on biti starter samo ga je za ovaj meč ostavio Ralf na klupi, očigledno nije hteo sa dva klasična napadača. Sad zašto Adamsa pre njega u meču gde je potrebno iskustvo ko zna. Da je Ings bio u onoj šansi kada je Adams prebacio gol glavom ko zna šta bi bilo, ali šta je tu je.
        Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

        Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

        Comment


        • Uprkos porazu, ja sam u ovom trenutku zadovoljan prikazanim... Na stranu promašene šanse i par grešaka u odbrani, pristup meču je ono što je bitno. A činjenica je da smo danas imali pozitivan pristup meču, i to je jedini način da se postižu rezultati na duži rok.

          Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

          Comment


          • Moram priznati dobro bi nam Lemina sada došao. Ne znam šta mu bi odjednom da ovako reaguje i još preko društvenih mreža krene u rat sa navijačima, ništa nije ukazivalo na to. Na kraju mi je drago samo zbog takvih stvari što ga je Ralf odjebao. Na pitanje kakav je status Lemine i da li će se vratiti u tim Ralf je rekao da je trenutno koncentrisan na ekipu koja je tu na okupu i sa kojom raspolaže. A Francuzi javljaju da se za Leminu interesuje Monako.
            Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

            Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

            Comment


            • Forster na pozajmici u Seltiku. Ralf dobio novog asistenta. U pitanju je Richard Kitzbichler. Bio je asistent u Red Bull Salzburgu a do nedavno u Beijing Sinobo Guoanu.


              Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

              Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

              Comment


              • Brighton & Hove Albion - Southampton

                Danas sa Brajtonom. Kao i mnogi i ja sam im predvideo ispadanje iz lige, ali kako sada stvari stoje svi smo se zajebali. (Nije da bi nam bio prvi put ) Ima naravno još da se igra i videćemo kuda sve to vodi. Brajton je trenutno na poziciji 5 sa pobedom nad Votfordom i nerešenim sa Vest Hemom. Dakle ozbiljno su započeli za razliku od nas i moramo dati 200% da dobijemo ovaj meč i tako skinemo eventualni pritisak koji bi pao na nas ukoliko bi izgubili ovaj meč. Doveli su solidna pojačanja, tu je Mooy iz Hadersfilda, Trossard koji je Genku plaćen 15m. I još par igrača iz čempionšipa. Votford su razbili 3:0 a po statistici bili su bolji i od Vest Hema sa 16 šuteva ka golu prema 8 Vest Hemovih. Ja neću biti zadovoljan sa nerešenim jer mislim da imamo kvalitet da ih dobijemo. Očekujem da će Danso zaigrati od starta, kao i Ings.
                Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                Comment


                • Danso počinje, ali i Vestergard, nije mi jasno zašto mu toliko veruje Ralf. Maja za klasu bolji od njega. Nadam se da će i Bufal dobiti šansu bar pola sata da odigra.

                  Last edited by DžonDon; 24-08-19, 15:04.
                  Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                  Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                  Comment


                  • Brighton & Hove Albion - Southampton 0:2

                    Prva i veoma važna pobeda, uz veoma važnu činjenicu da smo sačuvali mrežu. Sad, ko zna kako bi se završilo da Brajton nije dobio crveni (Zaslužen jer je start užasan bio), ali moram reći mnogo bolji od nas dok je bilo 11 na 11. U svakom slučaju iskoristili smo taj crveni, Djenepo je proveo čini mi se 78 sekuni na terenu od ulaska i postigao fantastičan pogodak. Nakon toga sjajni Bufal asistira Redmondu. Bufal i Đenepo moraju da startuju po meni, sad ne znam kud sa Redmondom, možda svaki meč da ih rotira Ralf jer svi zaslužuju mesto u prvom timu. Danso solidan, na debiju je sačuvao mrežu uz pomoć saigrača. Vestergard i dalje slabo igra, ali šta je tu je, za sada bitno je da smo osvojili 3 boda.
                    Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                    Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                    Comment


                    • I posle 24 časa meni i dalje nije jasno kako smo dobili Brighton. U svakom slučaju, bodovi se računaju, idemo dalje... Na svu sreću, pa nam sledeće nedelje dolazi Jedinstvo na St Mary's, tako da imamo realne šanse da upišemo drugu pobedu za redom... [emoji39]

                      Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

                      Comment


                      • EFL CUP: Fulham - Southampton.

                        Večeras u 20:45 igramo kup meč protiv Fulama. Kao što sam ranije rekao na temi EFL Kupa nikako nisam srećan žrebom, ali šta je tu je. Doveo je Fulam zanimljiva pojačanja poput Kavaleira, Knokarta, ali i Rida kog smo im dali na pozajmicu. Tamo ne dobija baš šansu u ligi pa možda se može očekivati da zaigra u kupu za Fulam. U svakom slučaju najbitnije je šta Ralf želi u kupu. Pokazali smo da možemo da se nosimo sa velikim timovima i da možemo daleko da doguramo. Očekujem prilično jak sastav sa možda 2 mlada igrača. Takođe očekujem Bufala od starta kao i Armstronga koji će morati dobro da se preznoji da bi dobijao veće šanse u ligi. Ovo može biti i jedan od najzanimljivijih mečeva za praćenje tako da jedva čekam, i nadam se prolazu jer znam da možemo daleko da doguramo.
                        Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                        Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                        Comment


                        • Nisam bio tu pa nisam mogao da ispratim meč, ali vidim pobeda se piše i to je najvažnije. Strelac je bio Obafemi u 57 min. Po statistici vidim da smo ih ubili. Posed je bio na njihovoj strani 60:40, ali šutevi ka golu 7:19 i u okvir gola 1:7. Tako da rekao bih potpuno zaslužena pobeda.
                          Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                          Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                          Comment


                          • Protiv Portsmuta najjači tim da se izvede, svejedno kakvi u tom trenutku budemo u ligi.
                            Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                            Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                            Comment


                            • Danas dočekujemo Mančester Junajted. Nekada najbolji klub u evropi, zapravo i dan danas, ali samo po trofejima iz prošlosti na žalost. Svake godine sve slabiji Junajted sigurno favorit danas pokušaće da odnese sva tri boda sa Sents Meri. Sjajno je započeo sezonu Junajted ubedljivom pobedom protiv Čelsija sa čak 4:0, međutim nije dugo trajala radost navijača đavola jer su nerešeno odigrali sa Vulvsima 1:1 a potom je došao i iznenađujući poraz od Kristal Palasa 1:2 na sred Old Traforda. Pa kad je mogao Palas kod njih, valjda možemo i mi kod nas. Mada je zaista mučno gledati ovakav Junajted, kako li je tek njihovim navijačima ko zna, verovatno bar dva puta gore nego nama dok smo visili između PL i ispadanja u Čempionšip. Ima naravno Junajted trofeja u zadnje vreme, nije mala stvar ni osvajanje LE 2016/17, ali nikakav napredak se ne vidi niti svetlost na kraju tunela. Trenutno ne znam da li se neki navijač Junajteda nada nečemu u ovoj sezoni, osim možda kupa i eventualno opet LE. Ali da se okrenemo nama, daleko smo od nekog velikog napretka, iako su kada je Ralf došao nade skočile, vidi se da ipak stare rane i dalje peku. Odbrana pre svega, međutim tu je Danso koji je debitovao protiv Brajtona, i nismo primili gol na tom meču. Sve u svemu, nadam se dobrom meču i revanšu za onih bolnih 3:2 od prošle sezone. Nama neće igrati Redmond i Đenepo najverovatnije, dok njima ne bi trebalo da igra Marsijal što je dobra stvar po nas.

                              Last edited by DžonDon; 31-08-19, 12:48.
                              Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                              Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                              Comment


                              • Od Junajteda ostalo samo ime. Da je neko drugi iz vrha da se još više radujemo, ali može i raspad od kluba zvani Junajted. Gromada, Planina, Golijat, Janik Vestergard postigao je gol za 1:1. Danso dobio crveni, mada ga ne krivim mnogo, start za drugi žuti potpuno nepromišljen, ali i dalje da je igrao na prirodnoj poziciji štopera garant ne bi dobio crveni, ovako jbg. Ovu partiju što pre zaboraviti, iako se piše bod koji je veoma bitan. Još jednom se pokazalo koliko nam je bitan Redmond u ekipi, bez njega baš slabo igramo. Armstrong bi možda mogao da dobija više minuta protiv nekih slabijih ekipa, vidi se da ima talenta, ima znanja, ali kao Bufal za sada ga nije mnogo iskoristio. Sledeći meč gostujemo Šefild Junajtedu, i nadam se uzimamo 3 boda.
                                Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                                Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                                Comment

                                Working...
                                X