Strana 36 od 36 PrvaPrva ... 26 34 35 36
Rezultati 526 do 530 od 530

Tema: Southampton F.C

The Saints NemanjaMikser avatar
    Datum registracije
    16.08.2015
    Moć reputacije
    214748578
    To je to. Ovo smo mi. Ne umemo gol da postignemo, ne umemo gol da branimo. Dalje nema šta da se govori o samoj igri. Kao i obično odigramo dobro, i sve ujebemo time što pustimo protivničke igrače da lagano daju golove. To je bezbroj puta viđeno prošle sezone, očekivalo se da će Ralf zategnuti malo pozadi ali ništa. Napred Ings promaši neverovatnu šansu, onaj promašaj Adamsa pri rezultatu 0:0 glavom. Prosto ne umemo, nije kad te neće neće te, nego kad ne umeš onda ne umeš. Šta da se radi, nije se mnogo ni očekivalo iz ovog meča u svakom slučaju, ali prosto ne možeš tek da posmatraš ovakve propuštene šanse i ovakvo branjenje.
    Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

2. Your Google Adsense code here
    Žorž Papadubi Adam The Llama avatar
    Datum registracije
    08.06.2012
    Moć reputacije
    214748743
    Citirati Originalno postavljeno od NemanjaMikser Pogledati poruku
    To je to. Ovo smo mi. Ne umemo gol da postignemo, ne umemo gol da branimo. Dalje nema šta da se govori o samoj igri. Kao i obično odigramo dobro, i sve ujebemo time što pustimo protivničke igrače da lagano daju golove. To je bezbroj puta viđeno prošle sezone, očekivalo se da će Ralf zategnuti malo pozadi ali ništa. Napred Ings promaši neverovatnu šansu, onaj promašaj Adamsa pri rezultatu 0:0 glavom. Prosto ne umemo, nije kad te neće neće te, nego kad ne umeš onda ne umeš. Šta da se radi, nije se mnogo ni očekivalo iz ovog meča u svakom slučaju, ali prosto ne možeš tek da posmatraš ovakve propuštene šanse i ovakvo branjenje.
    Mora Ings da igra cele utakmice, on je jedini igrac koji moze da postize golove u kontinuitetu. Ralph imao odlicnu zamisao, ali igraci nisu dovoljno kvalitetni to se videlo i danas. Soton je u prvom bio bolja ekipa, ali nema ni na jednom delu terena igraca koji ce da uradi nesto sto se ne ocekuje. Redmond je mnogo limitiran, osim njega nema tu mnogo talenta napred, ustvari Adams je dobar ali treba mu podrska bolja kretnja kad se osvoji lopta.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
    IMG-20190614-192941
    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

Datum registracije
    16.08.2015
    Moć reputacije
    214748578
    Citirati Originalno postavljeno od Adam The Llama Pogledati poruku
    Mora Ings da igra cele utakmice, on je jedini igrac koji moze da postize golove u kontinuitetu. Ralph imao odlicnu zamisao, ali igraci nisu dovoljno kvalitetni to se videlo i danas. Soton je u prvom bio bolja ekipa, ali nema ni na jednom delu terena igraca koji ce da uradi nesto sto se ne ocekuje. Redmond je mnogo limitiran, osim njega nema tu mnogo talenta napred, ustvari Adams je dobar ali treba mu podrska bolja kretnja kad se osvoji lopta.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
    Što se mene tiče nema problema, ali znajući ga odigraće 3-4 meča i ode mesec ipo dana na pauzu zbog povrede. Mada mislim da će on biti starter samo ga je za ovaj meč ostavio Ralf na klupi, očigledno nije hteo sa dva klasična napadača. Sad zašto Adamsa pre njega u meču gde je potrebno iskustvo ko zna. Da je Ings bio u onoj šansi kada je Adams prebacio gol glavom ko zna šta bi bilo, ali šta je tu je.

Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

Junior Member
    Datum registracije
    12.07.2019
    Moć reputacije
    0
    Uprkos porazu, ja sam u ovom trenutku zadovoljan prikazanim... Na stranu promašene šanse i par grešaka u odbrani, pristup meču je ono što je bitno. A činjenica je da smo danas imali pozitivan pristup meču, i to je jedini način da se postižu rezultati na duži rok.

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

Datum registracije
    16.08.2015
    Moć reputacije
    214748578
    Moram priznati dobro bi nam Lemina sada došao. Ne znam šta mu bi odjednom da ovako reaguje i još preko društvenih mreža krene u rat sa navijačima, ništa nije ukazivalo na to. Na kraju mi je drago samo zbog takvih stvari što ga je Ralf odjebao. Na pitanje kakav je status Lemine i da li će se vratiti u tim Ralf je rekao da je trenutno koncentrisan na ekipu koja je tu na okupu i sa kojom raspolaže. A Francuzi javljaju da se za Leminu interesuje Monako.

Strana 36 od 36 PrvaPrva ... 26 34 35 36

Ovlašćenja postavljanja

• Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •