Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA 2016/17 DECEMBAR/JANUAR

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Hahaha ja kao prvo nisam navijac goldena,nego Lejksersa. Pricam samo realno,kada su svi pljuvali lebrona prr 4-6 godina ja sam ga branio jer nisu bili upravu,kao i sad za kd-a. Ja ni jednog trenutka nisam rekao lose za klivlend,niti malo potcenio njihovu pobedu samo pricam za sudije sto je ocigledno. Sto je rekoa klay,dali smo im poklon,karijeve pasove iza ledja,klejovo lezernost pri polaganju,to je prosto nedopustivo ali ok decembar je. Aa najjaci su mi ljudi koji brane lebrona sad a do juce ga pljuvali dok je bio u majamiji,mislim na ove sto sad pljuju golden,zvani hejteri. Moze i da se kaze za lebrona da je video da je vejd pri kraju vrhunca,predvideo bosovu povredu i odlucio da se prikljuci perspektivnom pleju zvanom kajri i uvideo da sam tom ekipom ima najvise sansi za jos prstenja,ista prica za kd-a malo drugacije formulisana,prihvatite ljudi njihove odluke i to je to. Hahahaha jedva cekam da vidim durenta cokera u finalu.Lebron je najbolji igrac danjasnjice i to stoji,na kariji i druzini je da dokazu drugacije u predstojecim godinama.

    P.S. Jedna cinjenica koji sam primetio i koja mi se nije svidela. Durent je mnogo zeleo sam da pobedi kavse,i tako je bezao iz sistema gsw-a. Sto nije bio slucaj do sad u sezoni,i siguran sma da im je malo naskodio. Igra koja ih je dovela do ovog sto su danas je timska igra,kontra 3-2 ili 3-1 oni beze iz sistema kosarke i resavaju to trojkom kleja ili karija sto ovo sad nije bio slucaja kada kd povede kontru,mislim samo da ako dodje do finala treba da se drzi sistema gsw-a sto je do sad pokazalo efikasnim sa njim u igri i nece imati problema,mislim da je to mali detalj sti je veoma vazan da niko ne bezi iz sistema sto igra gsw.
    "Nikad ne odustaj od necega sto volis"
    Legends never die. Mamba will be back!
    sigpic
    HOUSE ALL NIGHT LONG

    Comment


    • #62
      Svi koji smo se javili on nas stavlja u kos "fanovi GSW-a".

      Lik je totalno u svom svijetu.
      Last edited by Rossonero; 28-12-16, 13:47.

      Comment


      • #63
        Ne znam zasto mislis da sam se tebi obracao.Govorim generalno. I mogao bi da izneses vec neke cinjenice a ne samo da ponavljas istu stvar.

        @nbaismylife E tako odgovori, napisi misljenje, a ne da se vredjamo ko deca ovde. A sad, zasto mislis da je Durant hteo sam da pobedi Cavse? Znas odgovor na to pitanje.
        A sto se tice prelaska u Golden, navijac sam Seattle/OKC fransize vec dugo i ako ne igra za moju ekipu onda me ne zanima. Ljudi zameraju sto je presao u ekipu koju nije mogao da pobedi.LeBron nije presao u Boston. To je razlika. I mrzim svakog ko pokusava da stvori taj super team jebeni koji kvari celu ligu jer cemo sledecih 5 godina gledati 2 iste ekipe u finalu.Danasnji igraci nemaju taj takmicarski duh i svako trazi prsten preko noci. Jos Westbrook da popizdi i ode u Cavse u inat Durantu i da prestanemo da gledamo ovo.

        Evo navijac si Lejkersa. Voleo bi da nije stavljen veto na trade Chrisa Paula zar ne. Ali ko bi tada pobedio Lejkerse? Zasto se trade blokirao iz "kosarkaskih razloga" a danas ljudi prelaze gde hoce i igraju s kim hoce. Kao i u svakom drugom sportu i ovde je zavladao pre svega biznis i novac.
        Last edited by bjelaksson[YNWA]; 28-12-16, 16:06.

        Comment


        • #64
          Znam ja zasto mu ljudi zameraju,lebron je isao u klubove gde je mislio da ima najvise sanse da osvoji u tom trenutku,kao sad KD. I ne bih bas da uporedjujem klivlend-boston rivalstvo,sa gsw-thunder(nije bilo rivalstva). Bilo je i poslednjih 30 godina stvaranja super tima tako da preteruju ljudi,ali ok svako ima svoje misljenje. A sto se tice kd zasto je probao sam da pobedi kavse,u to ne zelim da ulazim,po meni je lebron je uvek imao bolje zaigrace od kd-a,ne racunam rasela bez mozga i mladog hardena pre 4 godine,ali to je ok ne mozes biti najbolji ako nemas ko da te prati. Nikad kd ne bi osvojio da je ostao u oklahomi toga je i on svestan. Samo da ne bezi iz sistema,i sve ce doci na svoje.
          "Nikad ne odustaj od necega sto volis"
          Legends never die. Mamba will be back!
          sigpic
          HOUSE ALL NIGHT LONG

          Comment


          • #65
            Imao je odlicne sanse u Bostonu. U Washingtonu takodje. Samo je znao da ce ga cekati LeBron u finalu istoka. Izabrao je all star team jer je sisa i nema taj mentalitet divljacki. Previse je mekan uvek je i bio. Volio bih da uzme taj prsten jer je previse igraca koji su igrali vrhunski ali se osporavaju jer nikad nisu otisli do kraja.

            Comment


            • #66
              Originally posted by bjelaksson[YNWA] View Post
              Volio bih da uzme taj prsten jer je previse igraca koji su igrali vrhunski ali se osporavaju jer nikad nisu otisli do kraja.
              Zato je ovaj čovjek otišao do kraja i uzeo prsten u svojoj rookie sezoni.

              UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

              Comment


              • #67
                WEST:Westbrook,Harden,Durant,Jokic,Cousins

                EAST:Irving,Derozan,George,James,Embid

                JOKIC,JOKIC,JOKIC!!!
                Originally posted by Casiraghi
                Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                Originally posted by Casiraghi
                Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                Originally posted by Casiraghi
                Srecan Mane svima koji slave.

                Comment


                • #68
                  Game after game he brings the most unique set of total skills of any center in the NBA. He scores in the post. He scores on the perimeter. He rebounds. He leads the fast break. He puts pretty much every pass on time and on target.
                  Jokara 11 asistencija
                  There's something wrong with me chemically
                  Something wrong with me inherently
                  The wrong mix in the wrong genes
                  I reached the wrong ends by the wrong means
                  It was the wrong plan
                  In the wrong hands
                  With the wrong theory for the wrong man
                  The wrong lies, on the wrong vibes
                  The wrong questions with the wrong replies

                  Comment


                  • #69

                    Nikola "Medzik" Jokic
                    sigpic

                    Comment


                    • #70
                      Hmm... ESPN at it again

                      Comment


                      • #71
                        Знајући да ретард мора да блокира сваку лопту после судијског звиждука, Ману је Чендлеру бацио лопту на тацну и потом му се извриштао.
                        Arise, Serbia!
                        You fell asleep long ago,
                        And have lain in the dark.
                        Now wake up
                        And rouse the Serbs!


                        sigpic

                        Comment


                        • #72
                          Dobar Tajson.

                          Comment


                          • #73
                            Koliko su realne i istinite priče da je Vučević na trade bloku i da ga hoće Celticsi?

                            Comment


                            • #74
                              Мене интересује кога би Селтикси дали у том случају.
                              Можда Џејлен Брауна+Бруклинов пик. Мада откуд знам

                              Comment


                              • #75
                                53 pts, 17 ast, 16 reb. Kad se ovako pogleda, reko bi čovjek neko razvalio na igrici.
                                Ne, ne sinoć Fear the Beard postao prvi čovjek sa 50 - 15 - 15.
                                UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                                Comment

                                Working...
                                X