Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona i testovi 2017

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mislio sam da neko drugi uzme titulu
    Ja se nadam da moze i ocekujem uzbudljive trke, tipujem na Fetela i Rikarda da mogu da zaprete, ali ne bih otpisao Maxa i Kimija iz prikrajka kao ni Bottasa koji mi je nekako delovao bolji na ovim testiranjima od Hamiltona.
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • Po informacijama iz Mercedesa, Bottas je još uvek nešto sporiji od Rosberga u odnosu na Hamiltona, kako u jednom krugu tako i na simulaciji trke. Veruju da će se to poboljšati tokom sezone, ali pitanje je u kojoj meri u ovoj prvoj sezoni u srebrnom bolidu.

      Mnogi veruju da je u Red Bullu najkompletnija postava i složio bih se sa time.

      Comment


      • RB definitivno ima najjacu vozacku postavu. Samo da bolid bude na nivou i oni ce praviti dar-mar.
        Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

        Comment


        • Jel može neko da mi odgovori šta se dešava sa MotoGP Kladionicom za ovu sezonu, mislim da ima još zainteresovanih.
          Pozdrav za sve i srećan početak sezone svima.
          Hvala unapred
          Last edited by Racy93; 23-03-17, 10:00. Reason: Nije poruka vezana za temu pa da nesmeta...
          [SIGPIC]sigpic

          Comment


          • Ovo ti je tema za F1. Sa kladionicom se ne desava nista zato sto jos ne moze da se igra. Razlog je prost,sezona jos nije pocela.

            Послато са HUAWEI VNS-L31 уз помоћ Тапатока

            Comment


            • Da da, 2 odlicna vozaca mlada, samo treba jos RB da poradi na bolidu i eto ih uz Mercedes. Ja sam cak i glasao za RB da ce prekinuti dominaciju Mercedesa, samo sto su prosle sezone imali nesto slabiji bolid na pocetku sezone ali su uhvatili prikljucak negde od Barselone ja mislim. Njima je problem pravac, tu njima bezi Mercedes, ali su zato u krivinama odlicni, a znamo kakvi su na kocenju Max i Rikardo. Meni je i dalje nedoumica Kimi. Evo koja vec sezona od povratka u Ferari, cini mi se 3. a on nikako da uhvati formu. Kontam da je ostario ali nema vise one agresivnosti kao pre. Voleo bih da pobedi ove sezone konacno.
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • Četvrta je sezona od povratka u Ferrari za Kimija... Šesta od povratka u F1.

                Otvaram sutra uveče temu za Australiju, da ne brinete.

                Comment


                • Ajde Vanja Australia zove Zaboravicu sta sam hteo

                  Comment


                  • Tema otvorena... Traje to malo, a traje mi i radno vreme do 4-5 jbg...

                    Comment

                    Working...
                    X