Announcement

Collapse
No announcement yet.

2016 FORMULA 1 ETIHAD AIRWAYS ABU DHABI GRAND PRIX

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Pitanje za Vanju i ostale koji pljuju po Luisovoj taktici.

    Sta bi vi uradili da ste na njegovom mjestu?


    Udarili po gasu ili usporavali ?

    Comment


    • #47
      Originally posted by Dule Krtola View Post
      Pitanje za Vanju i ostale koji pljuju po Luisovoj taktici.

      Sta bi vi uradili da ste na njegovom mjestu?


      Udarili po gasu ili usporavali ?
      Nisam govorio o celoj trci, kao što nije cela trka ni prošla sa stalnim usporavanjem, već o poslednjim krugovima, kad je dobio naredbu od tima da ubrza i kao odgovor na to dao Kimijevski odgovor. Taj isti tim, tih 600-700 ljudi su mu obezbedili 2 vrlo lagane titule i taj tim ne želi da ispusti ni jednu pobedu. F1 je timski sport, mnogo više nego MotoGP i mnogo više ljudi i novca je u top timovima. To je bio potez nepoštovanja prema timu, a kao neko ko je iskusio kako je to kad vozač ne sluša šta mu se kaže, pa se to loše završi po ceo tim - to ne podržavam, niti sam ikad...

      Taktika je legitimna, nije zabranjena - stoga je dozvoljena. Mišljenja među bivšim, sadašnjim vozačima i novinarima su podeljena; lično nemam ništa protiv pokušaja da tako osvoji titulu niti bi tako osvojena titula imala manju vrednost. Ali taj poslednji čin nepoštovanja prema timu mi je bio vrlo nekorektan, u najmanju ruku... Taj isti tim je Rosbergu tražio da se skloni u Monaku da bi Lewis imao šansu da se bori za pobedu... Da se Nico oglušio o taj poziv, Hamilton bi mesec dana samo o tome brujao. Sad će mesec dana da bruji o tome što eto, tim se drznuo da mu traži da ubrza i ne rizikuje još jedan 1-2 finiš...

      Comment


      • #48
        JB preuzeo Ted's Notebook

        Comment


        • #49
          Nesumnjivo pijan

          Comment


          • #50
            Ne znam šta bi ti rekao moj dobri Vanja.
            Ja podržavam Luisa jer bi i ja to uradio. Bez obzira na sve.
            Zato ima moje veliko poštovanje ali bez obzira na to, zaslužena titula za Nika.

            Comment


            • #51
              Originally posted by Bastia33 View Post
              Nesumnjivo pijan
              Hammered, što bi se reklo

              Comment


              • #52
                Pedi Lou o Hamitonovoj taktivi:

                http://www.motorsport.com/f1/news/me...actics-857022/

                Comment

                Working...
                X