Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP World Tour Series 250 - 2017. godina

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kakav mec za ovu kategoriju..dobili su u Dohi finale ravno GS..

    Comment


    • Šta je prosuo na 5:4 i 30:00..
      Za anale..

      Koliko je imao do sada meč lopti?
      3

      Comment


      • Novak je dobija konstantno Marija jer je imao bolju kondiciju. Sad mi ne djeluje tako. Da li je mec sa Verdaskom ostavio traga?

        Comment


        • Originally posted by miloolja View Post
          Kakav tenis, sta Endi izvlaci... svaka cast
          Izvlakusa radi 5 meseci u 2016 i evo sad na pocetku 2017.
          Originally posted by NI View Post
          Ako sad izgubi, bice to jako tezak poraz.
          Slazem se NI veoma tezak.

          Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

          Comment


          • Steta,hrabri Endi..Jesam ja lud ili ono kod 40 30 Endi dobio gem zbog 2 opomene Novaku,prva je mozda bila kad je poslao loptu ka liniskim sudiji ili skupljacima loptica
            Svakako Banjcu nista ne verujem
            sigpic

            Comment


            • Vidi se koliko Andy puca od samopouzdanja.

              Comment


              • Džabe si ti plaćao i gubio vreme sa Bekerom. Voleji se nisu savladali. Igrač si sa najgorim % poena na mreži od vrhunskih tenisera. Bio si juče reš pečen protiv Verdaska mislim da Endi neće propustiti šansu. Totalno je ušao u meč, vidi se da Srbin nema rešenje da probije Škota sa osnovne linije. Odoh. Ne mogu gledati i nervirati se.

                Comment


                • какав тежак пораз? реално смо га и очекивали, тежак би био за Ендија... ми смо се навили одавно да се не надамо немогућем, прошла су та времена...
                  sigpic

                  Comment


                  • Sjajno igra Andy , defanziva nestvarna, ipak od 30 0 do gubitka seta

                    Kondiciono, ono sto stalno ponavljam, Djokoivic ne izgleda dobro
                    Similis simili gaudet

                    Comment


                    • Obuk'o pidžamu.

                      Comment


                      • Kod Andya je fascinantno koliko je dobro prošao sa ovim svojim unutrašnjim borbama. Gubio je finala redovito u pravilu, ali radio je, trenirao, napredovao i čekao priliku. Vjerovao je.
                        Ovaj meč može i izgubiti, ali je jedan od rijetkih koji nije zapeo u kompleks od Đokovića, odnosno koji se izborio sa njim.
                        To je nešto što je vrijedno svake pohvale, jer je sa tim pokazao da je velik sportaš i šampion.

                        Što se Novaka tiče, rekao bih da on drugi put u karijeri vodi tu svoju unutrašnju borbu. Prvu je pobjedio i nakon osvajanja DC počeo je ispisivati povijest.
                        Međutim mislim da je ova borba puno teža od te prve. Vidi se da se bori, baš se vidi. Međutim vidjet ćemo da li je ovaj put donijeo pravu odluku.

                        Comment


                        • Ноле батали те глутене, опали прасеће, да видш какву снгу у ударцу ћеш имати....
                          sigpic

                          Comment


                          • Ako Djokovic izgubi nista to nece biti tragicno, opet je on na nekom svom putu I to je lepo videti.
                            Preveliki je sampion da bi ga eventualni poraz od Mareja poljuljao.
                            Bitno je da ima volju, to je sve sto trazim.
                            Idemoo Nole!
                            There's something wrong with me chemically
                            Something wrong with me inherently
                            The wrong mix in the wrong genes
                            I reached the wrong ends by the wrong means
                            It was the wrong plan
                            In the wrong hands
                            With the wrong theory for the wrong man
                            The wrong lies, on the wrong vibes
                            The wrong questions with the wrong replies

                            Comment


                            • Jako dobar tenis. Bravo Nole za majcu, dobar izbor. Dobri obojica.

                              Comment


                              • Em ti smeč...

                                Comment

                                Working...
                                X