Announcement

Collapse
No announcement yet.

FORMULA 1 GRANDE PRÊMIO DO BRASIL 2016

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • FORMULA 1 GRANDE PRÊMIO DO BRASIL 2016



    F1 se vraća i ove godine u svima omiljeni Brazil na stazu Interlagos koja bi mogla odlučiti i ovogodišnje prvenstvo ukoliko Rosberg ostvari pobjedu ujedno i njegovu 10. ove sezone. Nezavisno o tome gdje Hamilton završi, ako Rosberg bude prvi prvenstvo je odlučeno.

    Velika nagrada Brazila se održava po čak 44. put te po 34. puta na stazi Interlagos. 10. puta se održala na stazi Jacarepaguá dok je Interlagos prolazio kroz redizajn 80-ih godina. Od 1990. godine VN Brazila se održava isključivo na mitskom Interlagosu.
    Naravno moram spomenuti i Felipea Massu kojemu će ovo biti posljednji GP Brazila...
    Najviše pobjeda u Brazilu ima Alain Prost čak 6, dok ga prate Reutemann i Schumacher sa po 4 pobjede.
    Od aktualnih vozača na gridu pobjede su ostvarili Vettel, Massa te Rosberg svi po dva puta.
    McLaren ima najviše pobjeda u Brazilu njih čak 12 dok je Ferrari 2. sa 10 pobjeda. Williams ima 6 pobjeda dok RBR ima 4 pobjede. Renault i Mercedes po dvije pobjede.


    O STAZI:













    SATNICA:
    FP1, Petak: 13:00 - 14:30
    FP2, Petak: 17:00 - 18:30
    FP3, Subota: 14:00 - 15:00
    Kvalifikacije, Subota: 17:00
    Utrka Nedjelja: 17:00
    If a bike and rider coming past you three feet from your face at 180mph down a hill on a public road doesn’t raise even a grin, you are already dead.

  • #2
    Sta mislite, jel moze Rozberg da pokaze da je sampionskog kova? Ja nesto I dalje mislim da nije, da Hamilton moze da preokrene iako ne navijam ni za jednog ni za drugog.

    Послато са GT-I9300 уз помоћ Тапатока

    Comment


    • #3
      Zasluzeno bi bilo 100%.
      Tokom cijele sezone vise je koncentrisani i ima vecu zelju.
      Iako mi nije bog zna sta drag, volio bi da na zadnjoj trci oduva Luisa.

      Comment


      • #4
        Iako će osvojiti titulu (najrealniji scenario) nema taj šampionski instinkt. Ako ne povede trku biće drugi ili lošije plasiran.
        Dok je se Hamilton već dokazao i u McLarenu.
        UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

        Comment


        • #5
          Ne znam ko ce osvojiti ali mislim da nijedan od njih dvojice nece pobediti u Brazilu za vikend.
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • #6
            Originally posted by bice View Post
            ali mislim da nijedan od njih dvojice nece pobediti u Brazilu za vikend.
            Ferrari će.
            UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

            Comment


            • #7
              Hoce, hoce, mozda sledece godine

              Послато са GT-I9300 уз помоћ Тапатока

              Comment


              • #8
                Originally posted by Tarantula View Post
                Ferrari će.
                Ma imam neki osecaj da nece sigurno Mercedes, a moja procena Fetel ili Rikardo
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • #9
                  Originally posted by BogdanB View Post
                  Hoce, hoce, mozda sledece godine
                  Ironija brate, ne škodi.
                  UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                  Comment


                  • #10
                    Znam da se zezas, nego ono, ne mogu oni ni u snovima

                    Послато са GT-I9300 уз помоћ Тапатока

                    Comment


                    • #11
                      A dosadili vise ovi, red je da neko drugi pobedi
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • #12
                        Ja sam za Alonsa

                        Послато са GT-I9300 уз помоћ Тапатока

                        Comment


                        • #13
                          Nema ko drugi da pobedi, nažalost... Hamilton ovde nikad nije pobedio, a Rosberg ima dve pobede za redom. Prošla sezona imala je 19 trka i ove godine ima 27 poena više nego prošle (takođe je prošlo 19 trka), uz 3 pobede više... Mislim da će biti više nego zaluženo da pobedi u nedelju i osigura titulu.

                          Comment


                          • #14
                            I ja tipujem da Rosberg pobedjuje i uzima titulu ali dosta toga zavisi od pol-pozicije....
                            sigpic http://caseystoner.com.au/

                            Comment


                            • #15
                              If a bike and rider coming past you three feet from your face at 180mph down a hill on a public road doesn’t raise even a grin, you are already dead.

                              Comment

                              Working...
                              X