Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • "Terzić najavio izgradnju novog stadiona od 200 miliona evra". Ima se, moze se.

    http://rs.n1info.com/Sport-Klub/Fudb...iona-evra.html

    Comment


    • Dayman (a-a-ah...)
      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
      Champion of the sun (a-a-ah...)
      You're a master of karate and friendship
      For everyone

      Comment




      • Slabo cenimo ono sto imamo. Ljudi odavde ne razumeju da su pri vrhu lestvice covecanstva. A danasnje generacije nisu za to zasluzne.

        Sve sto ne cenimo, najcesce i gubimo.
        Nije mi samo jasno odakle potice toliko nezadovoljstvo, kao da nam je neko vestacki to nametnuo propagandom. U prirodi coveka je da ceni i cuva ono sto ima i da se bori za to kao i za ono sto bi voleo da ima.

        Sede nezadovoljni i gube sve, ono sto imaju i ono sto bi mogli da imaju.

        Comment


        • Tako je.
          U koliko mozes zaista da razumes poruku koju ovaj tekst salje - onda nisi Limun.
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • Da li neko zna neku stranicu da im je potreban sportski novinar?
            Sledece godine cu da upisem novinarstvo(naravno opredeljujem se za sportsko,ne ova zuta stampa i FOTO+VIDEO naslovi i ta sranja...),a spojio bih ugodno s korisnim jer sam u skripcu s novcem
            Pa ako neko moze da mi pomogne bio bih mu zahvalan
            You'll never walk alone!

            Liverpool <3
            AC Milan <3
            Atletico Madrid <3
            Crvena zvezda <3

            Comment


            • Nema ti tu novca a i to ti je gubljenje vremena. Najiskrenije. A ti kako hoćeš. Imam ja neke kontakte u smislu znam ljude koji rade i mogu ti reći da je to jedno veliko sranje.

              Bolje se skoncentriši na neki savremen skill da učiš, u krajnjem slučaju otvoriš sam instagram, napraviš logo i vežbaj ako ti se svidja novinarstvo. Izveštavaj šta ti se svidja, skupljaj ljude, više ti se to isplati nego da te uče neki matori džabalebaroši.

              Comment


              • Znam da nije najisplativije,zato se jos i dvoumim da li da upisem novinarstvo.
                Ali,ipak volim to tako da sam u ogromnoj dilemi.A sve vise razmisljam o ovoj opciji sa instagramom ili svojim veb-sajtom,ali ako bi se nasla neka ok ponuda radije bih to radio,nego pokretao sve ispocetka.
                Last edited by Let's talk about six baby; 16-12-19, 22:08.
                You'll never walk alone!

                Liverpool <3
                AC Milan <3
                Atletico Madrid <3
                Crvena zvezda <3

                Comment


                • Sam i sve sam, veruj mi. Gledaj kako rade neke stranice, modeluj najuspešnije. Ja da sam ti, ne bih upisao. Završio sam medjunarodne odnose(sranje) a znam dosta ljudi sa novinarstva(isto sranje), nemaš ništa od toga.

                  Bukvalno ti je bolje da ne završiš fax i baciš se na neki skill, jezik, online veštinu.

                  Napravi stranicu, uči malo oko instagrama, kako pisati postove, sve to možeš naći na netu. Logo, template za postove, itd. Ne treba ti sajt odmah, bitno je da je sadržaj ok.

                  A za fax ili upiši jak faks od koga ćeš imati nešto ili neki oladjen i uči sa strane nešto od čega može da se živi.

                  Comment


                  • Pravo da ti kazem, nema bez zanata tj. skilla nista... pa sta god da je u pitanju. Ne kazem sad zajebi fakultet, ali u kakvim je Balkan govnima, treba vise vremena uloziti u ucenje nekog zanata. Ako znas nesto da radis, nikad ti novcanik nece biti prazan.

                    Ja sam bacio pet godina studirajuci ekonomiju. Sad sa diplomom mogu samo dupe da obrisem.

                    Comment


                    • U doba interneta ima posla za svakog. Raditi za nekog je danas sto i zatvor, bar za mene. Niti volim da neko radi za mene, niti ja za nekog. Fakultet daje obrazovanje, samopuzdanje i neku sigurnost.

                      Ima danas posla, internet je sve otvorio. Itd,itd....samo treba imati muda i zelje...
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Taj tip novinarstva sto tebe zanima iziskuje odredjenu vestinu pisanja, dakle ne samo puko izvestavanje I bedne reportaze jer se to sve moze naci na flashscore-u.

                        Da bi zainteresovao nekoga ko ce tvoje tekstove citati moras pruziti nesto novo, sto ostali sajtovi, stranice ne pruzaju.

                        A takav vid pisanja, na svakodnevnom nivou zahteva mnogo vestine, pored posvecenosti I zelje.
                        Npr Darko Nikolic pise veoma dobre sportske tekstove, kada zanemaris da je njegova kuca Bljuc.

                        Ako imas makar malo talenta za pisanje ne vidom zasto neke svoje tekstove ne bi poslao na sportske portale Mozzart, Mondo, itd.

                        Napisi najavu neke utakmice I veruj mi ako I'm se dopadne pre ces ti dobiti sansu da pises za njih nego neko ko ke zavrsio novinarstvo.
                        There's something wrong with me chemically
                        Something wrong with me inherently
                        The wrong mix in the wrong genes
                        I reached the wrong ends by the wrong means
                        It was the wrong plan
                        In the wrong hands
                        With the wrong theory for the wrong man
                        The wrong lies, on the wrong vibes
                        The wrong questions with the wrong replies

                        Comment


                        • Originally posted by LosmiSK View Post
                          U doba interneta ima posla za svakog. Raditi za nekog je danas sto i zatvor, bar za mene. Niti volim da neko radi za mene, niti ja za nekog. Fakultet daje obrazovanje, samopuzdanje i neku sigurnost.

                          Ima danas posla, internet je sve otvorio. Itd,itd....samo treba imati muda i zelje...
                          I ne slusaj Losmija, jeste mi komsija ali i profesionalni sendvicar, da ne kazem elitni.
                          Uzmi mu internet konekciju uzeo si mu hleb iz usta. Koliko je taj samo botova stvorio i obucio
                          There's something wrong with me chemically
                          Something wrong with me inherently
                          The wrong mix in the wrong genes
                          I reached the wrong ends by the wrong means
                          It was the wrong plan
                          In the wrong hands
                          With the wrong theory for the wrong man
                          The wrong lies, on the wrong vibes
                          The wrong questions with the wrong replies

                          Comment


                          • Darko Nikolić piše tekstove kakve sam se ja trudio da pišem u šestom razredu osnovne škole. Ovim ne umanjujem njegovu veštinu pisanja ali ono je toliko patetično i jadno na momente, da mi se povraća.

                            Naravno, zadesi se i neki koji je ok, ali više puta me je bilo sramota šta čitam. Kao da se lik trudi da u tekst nabaca sve što zna. Beskrajno je patetičan.
                            Last edited by mark !t zer0; 16-12-19, 22:49.
                            sloboda ili ništa

                            Comment


                            • Originally posted by mark it zer0 View Post
                              Darkoc Nikolić piše tekstove kakve sam se ja trudio da pišem u šestom razredu osnovne škole. Ovim ne umanjujem njegovu veštinu pisanja ali ono je toliko patetično i jadno na momente da mi se povraća.
                              Dobar je covek, ne diraj mi buraza
                              There's something wrong with me chemically
                              Something wrong with me inherently
                              The wrong mix in the wrong genes
                              I reached the wrong ends by the wrong means
                              It was the wrong plan
                              In the wrong hands
                              With the wrong theory for the wrong man
                              The wrong lies, on the wrong vibes
                              The wrong questions with the wrong replies

                              Comment


                              • Originally posted by Indigo View Post
                                I ne slusaj Losmija, jeste mi komsija ali i profesionalni sendvicar, da ne kazem elitni.
                                Uzmi mu internet konekciju uzeo si mu hleb iz usta. Koliko je taj samo botova stvorio i obucio
                                Ti si onaj sto ''pravi'' rakiju?
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X