Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Tako je sa svakom strankom koja je na vlasti,sutra da Djilas postane predsednik,svi iz SNS ce preci kod njega,ovo je diktatura stranaka,sve ih treba zatvoriti.O ovim problemima su vec raspravljali stari Grci,Platon,Aristotel,Isokrat,koje je najbolje drzavno uredjenje i posto oni na kraju nisu mogli da dodju do odgovora ne mogu ni ja.Platon je bio za nekog filozofa drzavnika koji ce raditi za opste dobro,ispostavilo se da se takav jos nije rodio a evo proslo 24 veka.

    Comment


    • Originally posted by Ivan_PG View Post
      A kako se zove ova plava voditeljka iz studija na pocetku,mnogo je zgodna,bas dobra riba.
      Jao brate moj dobri, da mi je jutros bila pri ruci dok sam je gledao u jutarnjem programu... Uf. Sto se iznervirah, napad besa, majko moja. Ne treba paliti TV, definitivno.

      Odvratna je.
      Last edited by mark !t zer0; 11-12-18, 10:21.
      sloboda ili ništa

      Comment


      • Ivan jedini ima pravi pogled na situaciju kroz fizičke atribute

        Comment


        • Kad god je dosao do reci poklopio je kako je hteo, samo je problem sto je ona toliko bezobrazna i agresivna, da je tesko doci do reci, a Skoro je ipak vaspitan i nije mogao tek tako da joj upada u rec, posebno na pocetku se to vidi...a ovo oslikava stanje u Srbiji.

          https://www.b92.net/info/vesti/index...nav_id=1480415
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Hvala Bokice za ovaj link pa mogu da gledam Ivanu i Jovanu zajedno u studiju kako se nesto zustro raspravljaju,mmmmm...
            Kako su vatrene.

            Comment


            • Jovana je vec top.
              sloboda ili ništa

              Comment


              • Bas su slatke
                Dayman (a-a-ah...)
                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                Champion of the sun (a-a-ah...)
                You're a master of karate and friendship
                For everyone

                Comment


                • Originally posted by bojanaBG View Post
                  Kad god je dosao do reci poklopio je kako je hteo, samo je problem sto je ona toliko bezobrazna i agresivna, da je tesko doci do reci, a Skoro je ipak vaspitan i nije mogao tek tako da joj upada u rec, posebno na pocetku se to vidi...a ovo oslikava stanje u Srbiji.

                  https://www.b92.net/info/vesti/index...nav_id=1480415
                  Klasicna Seseljevsko-radikalska i poslednjih godina sns-Vuciceva skola. Galama, galama, lazi, agresivnost, spinovanje, melodrama i opet velike lazi, sve u svemu tesko sranje zapravo. Ocekivano.
                  Lepo je pitaju sta ste joj vi rekli kao urednik, kako je uradila taj veoma ozbiljan zadatak, ona prica i vrti pricu kako je "devojcica" dosla uznemirema, kako su je napadli na ulici... a la vodja.
                  Odgledala sam dok novinaru nisu dali rec, mogu misliti na sta je licio ostatak.

                  Taj Std B mi je izmemorisan iz tv kada su ovi dosli na vlast i preuzeli ih, tako da ih naravno ne gledam, kao ni vecinu domacih kanala, ali zinula sam koliko su propali i na kakve grane spali, ne zbog lazi i budalastina koje popagiraju u ime i za sns, vec kakav nivo imaju u najobicnijem izvestavanju, ova devojka je polupismena, neobrazovana, ali i priglupa. Ona nije sposbna sa 22 godine da slozi jednu prostprosirenu recenicu.

                  Prevrcu se kosti Vjestice i Radovica. Kakav je pojam bila ta tv i u onoj komunistickoj zemilji. Sve srozase i unistise.
                  E to je meni utisak, ona je nebitna, jer je produkt, posledica ovog dna ka kome nas napredno vuku.
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • List "Danas" ima tekst o Studio B. Ko hoce da cita neka poseti njihov portal. Ivan moze da gleda slike.

                    Comment


                    • Jadna ova voditeljka ... ova Barbara. U stvari ona nije ni "v" od voditeljke, ni "n" od novinara ni "i" od izvestaca.
                      Smesna je ....
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • Vidim ja i po radiju da su pukli, sto je steta, jedina stanica gde mogu da slusam normalnu muziku.

                        Comment


                        • Originally posted by miloolja View Post
                          Klasicna Seseljevsko-radikalska i poslednjih godina sns-Vuciceva skola. Galama, galama, lazi, agresivnost, spinovanje, melodrama i opet velike lazi, sve u svemu tesko sranje zapravo. Ocekivano.
                          Lepo je pitaju sta ste joj vi rekli kao urednik, kako je uradila taj veoma ozbiljan zadatak, ona prica i vrti pricu kako je "devojcica" dosla uznemirema, kako su je napadli na ulici... a la vodja.
                          Odgledala sam dok novinaru nisu dali rec, mogu misliti na sta je licio ostatak.

                          Taj Std B mi je izmemorisan iz tv kada su ovi dosli na vlast i preuzeli ih, tako da ih naravno ne gledam, kao ni vecinu domacih kanala, ali zinula sam koliko su propali i na kakve grane spali, ne zbog lazi i budalastina koje popagiraju u ime i za sns, vec kakav nivo imaju u najobicnijem izvestavanju, ova devojka je polupismena, neobrazovana, ali i priglupa. Ona nije sposbna sa 22 godine da slozi jednu prostprosirenu recenicu.

                          Prevrcu se kosti Vjestice i Radovica. Kakav je pojam bila ta tv i u onoj komunistickoj zemilji. Sve srozase i unistise.
                          E to je meni utisak, ona je nebitna, jer je produkt, posledica ovog dna ka kome nas napredno vuku.
                          Koliko ja razumijem stvari, njihova taktika je jednostavna. Kad napraviš sranje onda samo treba ukrasiti medijski prostor.

                          Ova plavuša u jutarnjem je poslata i došla samo sa tim ciljem.

                          Comment


                          • Samo za mog brata

                            sloboda ili ništa

                            Comment


                            • Ova mala (ne znam ko je) nazovi novinarka je promašila profesiju. Nema ona jadna pojma ni đe pošla ni đe došla. Za početak u osnovnu školu da malo obnovi gradivo A ova sva halabuka oko nje ne da je neće natjerati da se ostavi mikrofona već će sad postati faca uvjerena da je na pravom putu.

                              Comment


                              • Zasto bi ostavila mikrofon kada ima podrsku pocevsi od urednice, pa navise (nahvali je vodja sutradam kako je fina devojka [emoji23], to je valjda neko merilo).

                                Drugo, otac joj je neki sns cinovnik u Vozdovcu.

                                I trece, otpustaju se samo oni koji nece da budu clanovi...

                                https://www.danas.rs/drustvo/studio-...obne-novinare/
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X