Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by maliajnstajn View Post
    Posto se Skandinavske drzave pominju, malo je kompleksnije od ovoga.

    Веома интересантно поређење за порез и минималну плату. Берни би још већи порез и 15 долара минималне плате

    Comment


    • Eno Sijetl je uveo minimalnu platu 15 dolara, pa sta se desilo.

      Zapravo se povecala nezaposlenost, ljudi otpustali radnike.

      Porez je osnovna tiranije. 1776. se desio bijeg od bolesno visokih poreza.

      Minimalna plata je put u mediokritet.

      Ja ne znam nikoga ko ima ambicije ka tome da bude placen najmanje moguce za posao koji radi. Svi teze da budu vise placeni, a komfort je najveci protivnik ljudima, ako je minimalna plata dovoljna da se pristojno zivi, ne bi se trudili da napreduju. Iako po ekonomskim parametrima, minimalna plata nikada nece biti dovoljna za zivot i da je 100 dolara po satu, pa cak i milion, jer samo povecavanje prosjecnog dohodka dovodi do inflacije.
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Ајде што је тамо федерални порез 40% + зависи колико плаћаш држави у којој живиш, неки би хтели да повећају то на 70-80%, што је ван граница нормалности.

        Нема више шта да додам, слажем се све

        Comment


        • Tenesi ja mislim ima 0% State income Tax.

          Kalifornija ce da se unisti kakve ekonomske reforme oni provode, postat ce dio Meksika do 2050. kako su krenuli.
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Знам да управо Калифорнија има 13% што је највише, док и Тексас има 0%.

            Comment


            • Maro dal držiš Merlin Monro na avataru
              sigpic

              #PRAVDA ZA BRAĆU

              Comment


              • Originally posted by maliajnstajn View Post
                Cikago i Detroit su najgori gradovi u Americi, zacudo vode ih od 60.-tih ljubljene demokrate naseg dragog madridiste.

                Pogledaj stopu kriminala recimo u Dallasu, ili zestoko konzervativnim zemljama kao sto su Alabama ili Tenesi ili Kentaki.
                Baltimor je zapravo najgori grad u Americi po stopi kriminala, kada sam prolazio kolima na putu od NY do DC-a kroz Baltimor imao sam prilike da cujem pucnjavu, vozila policije i hitne pomoci samo jure, ludnica... I Amerikanci su mi potvrdili da je najnebezbedniji grad Baltimor, cak gori od ozloglasenog Detroita dok sam Cikago takodje posetio, tamo je ok osim par suburb-a koji su za izbegavanje.

                Послато са LG-D838 уз помоћ Тапатока
                VALENTINO ROSSI #46

                Comment


                • Opste poznato je da je Baltimor najgori grad, The Wire i Homicide, najrealnije serije, obe se tamo desavaju
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Originally posted by Lord Gangarić View Post
                    Maro dal držiš Merlin Monro na avataru

                    Zašto ?
                    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                    Comment


                    • Originally posted by Marija81 View Post
                      Zašto ?
                      Pa recimo zato što je prostitutka,narkomanka i što je poznatija po svojim aferama sa oženjenim ljudima nego po svojim glumačkim ulogama.Pravi role model zar ne ?
                      sigpic

                      #PRAVDA ZA BRAĆU

                      Comment


                      • Originally posted by Lord Gangarić View Post
                        Pa recimo zato što je prostitutka,narkomanka i što je poznatija po svojim aferama sa oženjenim ljudima nego po svojim glumačkim ulogama.Pravi role model zar ne ?
                        You must spread....
                        VALENTINO ROSSI #46

                        Comment


                        • Originally posted by Lord Gangarić View Post
                          Pa recimo zato što je prostitutka,narkomanka i što je poznatija po svojim aferama sa oženjenim ljudima nego po svojim glumačkim ulogama.Pravi role model zar ne ?
                          Ne mozes zanemariti njenu istorijsku vrednost. Bila je to prva starleta na svetu, predvodnica jednog novog pravca koji je danas doziveo svoju punu ekspanziju i procvat

                          Comment


                          • Originally posted by Lord Gangarić View Post
                            Pa recimo zato što je prostitutka,narkomanka i što je poznatija po svojim aferama sa oženjenim ljudima nego po svojim glumačkim ulogama.Pravi role model zar ne ?
                            А зашто ти не волиш команке и курве? Нека искуства лична а? А? АА???
                            Arise, Serbia!
                            You fell asleep long ago,
                            And have lain in the dark.
                            Now wake up
                            And rouse the Serbs!


                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Урош94 View Post
                              А зашто ти не волиш команке и курве? Нека искуства лична а? А? АА???
                              Ma joook gde ti to pada na pamet ,mada poštujem njihova dela i veliki sam borac da se legaluzuje njihov zanat a ne da mi Vučko diže porez na vinjak kako bi punio državnu kasu

                              Originally posted by Princoni View Post
                              Ne mozes zanemariti njenu istorijsku vrednost. Bila je to prva starleta na svetu, predvodnica jednog novog pravca koji je danas doziveo svoju punu ekspanziju i procvat
                              I to što kažeš Princoviću treba joj dati Nobela

                              Originally posted by Miletić View Post
                              You must spread....
                              Može i Marinin privatan broj
                              Last edited by Lord Gangarić; 13-07-17, 16:49.
                              sigpic

                              #PRAVDA ZA BRAĆU

                              Comment


                              • Npr JFK koji je svercao tu Merlinku, kasnije kad mu je dosadila podvodio je za svog burazera
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X