Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts



  • Haha, odoh se baciti sa mosta. Pozz drugari. Lik je očigledno plaćen čim zaboravi da nije muškarac po sopstvenim rečima. Kaže da je žena a posle nastavi kao muškarac. Psihijatrija bajo moj. Protivprirodni blud čovečanstva što bolesnim ljudima ne kažemo da su bolesni nego ih još tapšemo po ramenu.

    Kendall <3

    Comment


    • Metallica's Fan vs Metallica Frontman.

      Comment


      • Originally posted by 弱肉強食 View Post
        Silovanje deteta i penis u usta - 9 meseci, Gurovic 10 meseci jer je pred izbore pa morali da zaostre kazne jer je njihov. Podsetimo, prva presuda za glumca je bila 9 meseci kucnog zatvora, pa pod pritiskom Levijatana preinaceno u 9 meseci u zatvoru. Sta radi srpsko pravosudje? Katastrofa. I hajde dok je kazna za Gurovica kao samostalna mozda ok, sta reci za prvo?
        Na sta smo mi spali kad je organizaciji kao sto je Levijatan (jos jedna produzena ruka AV) dozvoljno da vrsi bilo kakav pritisak.

        Comment


        • Na šta ste samo spali... Ali jbg, ništa ne možete.

          Inače je to svuda u Evropi normalno da civilno društvo vrši pritisak na vlast, u Srbiji ne.
          Last edited by Cassius Clay; 13-12-19, 15:34.

          Comment


          • Originally posted by Ganac View Post
            Ako si čitala skroz post, videla si da se ja ne slažem da su SNS sudije već da su sudije vladajuće garniture jer su izabrane i to svojevremeno dobrom trijažom (pitanje podobnosti) i obezbeđene zakonskim aktima o nemogućnosti ili bar minimizirajući mogućnost da izgube posao tamo negde 2007/2008 (ako se ne varam), dakle sude kako im vlast kažee jer su ličnosti takvog karaktera da su sluge vlasti a ne pravde. Ne znam šta tu nije jasno? Zato je pogrešno i zato sam se bunio, nisu oni SNS sudije već sudije vlasti. Bili su sudije prethodne vlasti, sadašnje a biće i buduće. Blagodet vlasti i kapitalizma se obilato koristi i javno se poručuje puku da su oni na balkonu.
            Znajući to da su sudije izabrane u vreme B. Tadića nisi mi ni odgovorila na pitanje jer se ne uklapa u tvoj post.
            P.S. meni nagodba govori da je Gurović kriv i žao mi je što nije popio maks kaznu.
            Pa da SNS je na vlasti i oni su SNS, kao sto imas brdo direktora javnih preduzeca koji su bili u DS-u a sada su u SNSu.
            Tadic je isto kriv koliko i Vucic, samo sto je ovaj drugi sto kaze onaj bugarin "bratko raketa li si".
            Cela ta organizacija DSa smrdi posle smrti Djindjica, a i svi ti likovi koji su bili oko njega su bas odvratni ne ovoliko odvratni kao ovi radikali ali su bas odvratni. Zivkovic/Ceda/Canak/Sutanovac/Djelic/Djilas/Jeremic itd itd.
            Samim tim sto su nam vratili devedesete i na vlast SPS i SRS, ne vidim kako neko iole zdravog razuma moze da da glas takvim likovima.
            Svetle tacke u nasoj politici su Lokalni front i NDMBG, oni se bave pravim stvarima i resavaju probleme u lokalu. Sto bude bilo vise takvih malih organizacija u malim sredinama koje se bave problemima malih ljudi bice nam bolje.
            A vidim da je Bakic u prici sa levicom koja se ujedinjuje, to mi je obecavajuce.



            Sent from my motorola one action using Tapatalk
            IMG-20190614-192941
            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

            Comment


            • Originally posted by 弱肉強食 View Post
              Na šta ste samo spali... Ali jbg, ništa ne možete.

              Inače je to svuda u Evropi normalno da civilno društvo vrši pritisak na vlast, u Srbiji ne.
              Levijatan nije civlno drustvo niti civlna organizacija, bivse vodje "Invalida" postale sluge rezima i sluze Aleku kao "drugo misljenje". Pa cak je Ceda Jovanovic manje providan od njih.

              Evo kad je taj Levijatan toliko posten i pravican, zasto nikada nista niu uradili protiv ovog momka? Plase ga se zato sto je profesionalni bokser?

              Spoiler


              Samo nemoj da mi kazes da je ovo kecap na psu.

              Takvi borci za pravdu i normalan sistem ne bi trebalo da parkiraju bahato svog Porsea na sred ulice kod zgrade politike vec da uredno stanu na mesto obelezeno za parkiranje.
              Last edited by belgrade_owl; 13-12-19, 16:33.

              Comment


              • Levijatan je sramota za državu. Ko može da se poistoveti sa onim likovima, ma koliko je u teoriji ideja humana, taj ima ozbiljan problem.
                Last edited by mark !t zer0; 13-12-19, 16:46.
                sloboda ili ništa

                Comment


                • Da si ti meni živ i zdrav Buhanac je taurunum već x godina. Porše je problem, znao sam ja.

                  Ko može da postavlja merila u stilu "ko može ... taj" taj zapravo ima ozbiljan problem. Koje je to objektivno merilo kriterujum? I podrška nije isto "poistovećivanju".

                  Za mene ko može da se "poistiveti" sa grobarskim treš retardima i da mu ono bude kul, ima ozbiljan problem u glavi, ali ko sam ja da o tome sudim?

                  Hrkalovićka ih je napala verovatno jer su SNS. Onaj Pavle se čovek lepo izjasnio da podržava SPS, ja ih gotivim zbog toga što rade, a porše je čovek vozio i pre nego što je krenula cela priča.

                  Verovatno moraš da budeš pajdoman čupavi sa bedžom na džemperu iz kruga dvojke da bi bio shvaćen kao pacifista, evo ne znam Zna se na koje tipove mislim, folirante patkice, ne davimo itd, od 50kg sa knjigama.

                  Malo u pištaljku, malo na bubanj, pa trk kući na twitter. Pa normalno da gotivim više ove što makljaju i prete silovateljima, slaže se sa mojom filozofijom. A i sa filozofijom dobrog dela Balkana.
                  Last edited by Cassius Clay; 13-12-19, 21:09.

                  Comment


                  • Drago mi je zbog njega, mogao je da bude i UF.

                    Nije Porse nikakav problem vec parkiranje istog, takodje imam problem i sa orlom na njihovoj majici, malo lici na onog iz 30-ih godina proslog veka.

                    Spoiler

                    Comment


                    • Sta mu je ovo 81 na ledjima? Je li se tripuju da su HA?

                      Edit: posto jos u zivotu nisam vidio da neko nosi 81 a da nije povezan(a kamo li da to stavlja na merch koji nema veze sa tim) moze li neko da mi kaze kakve veze ima drustvo za zastitu zivotinja ili koji li su vec kurac sa HA?
                      Last edited by powerslave; 13-12-19, 22:07.

                      Comment


                      • To se in loži na neke panslavističke grupe. Da mu deda nije čuveni Jevrejin Pavle Bihali pa da te neko i shvati ozbiljno.

                        https://sh.wikipedia.org/wiki/Pavle_Bihali

                        Čudo nisi okačio onog levičara Zapada Todorovića koji samo vredja i sere i ne radi ništa, nego kačiš ove ljude koji zapravo nešto rade.

                        Oni se i ne predstavljaju kao andjeli, ali mi se svidja šta rade.

                        81 su hells angels oni motoristi bajkeri šta već. Nema veze sa nacizmom, neću da kažem da si glup ali nisi informisan Sovo moj.

                        Last edited by Cassius Clay; 13-12-19, 22:16.

                        Comment


                        • Ma.....levijatanci......
                          Dayman (a-a-ah...)
                          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                          Champion of the sun (a-a-ah...)
                          You're a master of karate and friendship
                          For everyone

                          Comment


                          • Ma meni je ok da se neko ne slaže sa metodama, likom i delom, ali zbog nekih uplakanih twitter devojčica sa pišom, praviti od njih nešto što nisu...

                            Tip unuk jednog od najčuvenijih Jevreja bolidi ga zovu nacistom jer je ćelav verovatno.

                            Voleli, ne voleli nebitno, nećemo da lagimo, to je bitno.

                            Comment


                            • A sta mu predstavlja ona lobanja na ruci?
                              Dayman (a-a-ah...)
                              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                              Champion of the sun (a-a-ah...)
                              You're a master of karate and friendship
                              For everyone

                              Comment


                              • Otkud znam, nisam njegov advokat. Imamo mi i na četničkoj zastavi lobanju, mnoge panalavističke grupe furaju paganštinu, stvarno nemam pojma.

                                Čak me taj tip i ne interesuje, nego sad praviti od muve magarca,

                                dok "levičari" su uvek kul i in.

                                Kakav simpatičan dečko

                                Comment

                                Working...
                                X