Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Poenta nije ko navija za Zvezdu ili Partizan, nego da se sprovodi antisrpska propaganda od strane režima Mila Đukanovića i to je 100% tačno, i ne traje to od juče.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Kako to ti znas? Ja sam bio dole ovog leta i nemam utisak za tako nesto. Jel to verujes covicu?
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • To pričaju svi, nevezano da li su vlast ili opozicija u Srbiji. Jasno je svima s kim imaju posla dole.
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Ko to prica? Navedi nekog? Mislim da izmisljas...
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Vuciceva kamarila na duze staze ne moze da pobedi SBB. The resistance is futile.

            Nece im ova medijska nadmoc dugorocno potrajati.
            Last edited by Ricma; 01-12-19, 12:47.

            Comment


            • Originally posted by LosmiSK View Post
              Ko to prica? Navedi nekog? Mislim da izmisljas...
              Šta hoćeš da kažeš, da je Milo Đukanović simbol demokratije i političara koji nije pre svega kriminalac koji ne preza ni od čega da zadrži svoju poziciju?
              Između njega i Vučića je samo ta razlika da mu Vučić zavidi na dužini vladavine i slobodi da radi šta god poželi bez ikakvih konsekvenci.
              I sam Đukanović navodi da su "zahladneli" odnosi sa Beogradom, a žestokih sukoba je bilo i kad je Tadić bio predsednik. Što je sasvim razumljivo jer je pitanju kriminalac koji je uzurpirao i privatizovao celu državu.
              Last edited by dekkard; 01-12-19, 12:43.
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Originally posted by dekkard View Post
                Šta hoćeš da kažeš, da je Milo Đukanović simbol demokratije i političara koji nije pre svega kriminalac koji ne preza ni od čega da zadrži svoju poziciju?
                Između njega i Vučića je samo ta razlika da mu Vučić zavidi na dužini vladavine i slobodi da radi šta god poželi bez ikakvih konsekvenci.
                I sam Đukanović navodi da su "zahladneli" odnosi sa Beogradom, a žestokih sukoba je bilo i kad je Tadić bio predsednik. Što je sasvim razumljivo jer je pitanju kriminalac koji je uzurpirao i privatizovao celu državu.
                Nisam te to pitao.

                Drugo, kakve veze imaju hladni odnosi sa nasom vladom. Nijedna susedna drzava nema dobre odnose sa nasom vladom,mislim tu na ex YU. Trece, tebi krimos i to optuzen vodi klub pa ti ne smeta da navijas za KKCZ i itd...

                Dvostruki arsini moj dobro Dekkarde...

                Nisi bio sto godina ali sve znas citajuci i citirajuci nebojshu covica..Sprovodi se anti covic, eventualno vucicmada u to drugo sumnjam. Srbi nemaju apsolutno nijedan problem u CG sem u svojoj glavi. Bukvalno mozes navesti jedan problem da neko ima zato sto je Srbin? Sta konkretno je dole uradjeno lose. Manje srbovanja dole i bice im svima bolje.

                Ove godine sam bio u CG i takvu lubav koju dobijes kao Srbin nema nigde. Ne oseca se dole, ali verovatno ti osetis to najbolje kad odslusas gospodina doktora nebojshu covica..
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Ne pričam ja o Srbiji, nego o napaćenoj Crnoj Gori i njenom diktatoru.
                  Kao što ti mene optužuješ za dvostruke aršine mogu i ja tebe s obzirom da štitiš teškog kriminalca. Što sa mnom nije slučaj, neka odgovara svako ko je kriv, pa i Čović.
                  To je rečenica koju ti nemaš muda da napišeš u slučaju crnogorskog tiranina.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • I tu "ljubav" nisam osetio nikad kad god sam bio dole, samo mržnju. Izuzetak je zaliv Boke Kotorske.
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Originally posted by dekkard View Post
                      Ne pričam ja o Srbiji, nego o napaćenoj Crnoj Gori i njenom diktatoru.
                      Kao što ti mene optužuješ za dvostruke aršine mogu i ja tebe s obzirom da štitiš teškog kriminalca. Što sa mnom nije slučaj, neka odgovara svako ko je kriv, pa i Čović.
                      To je rečenica koju ti nemaš muda da napišeš u slučaju crnogorskog tiranina.
                      Cuj ja stitim teskog kriminalca.. Gde si ti video da ga ja stitim i kako bih to mogao da uradim uopste? Samo kazem da se ne vodi antisrpska politika. Oni imaju svoju drzavu sad i to ljudi koji zive u njoj moraju da prihvate. Nije dole Srbija vec Crna Gora. Meni je to nepostovanje drzave u kojoj zivis. Naravno da gledaju da odbrane svoju drzavnost.

                      Hahahah al osetio si mrznju...Daj brate kako polivas )) stvarno svasta pises..
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Deki, ja sam mislio da si ti ozbiljan covjek, a ti prenosis blic i telegraf sto kazu [emoji1]
                        Prvo, utakmice KK Buducnost nisu politicki poligon, i ako nazalost imamo ljude iz politike koji sjede u loze sale.

                        Na mecevima KK Buducnosti dolaze i crnogorci pravoslavci, srbi pravoslavci, muslimani itd. Svima nam je zajednicko da Buducnost bude najbolja, kao najvece oponente naravno gledamo Partizan i Zvezdu iz razloga sto su konkurenti za trofej, ne nikako kao klubove iz "omrazene Srbije", imaju svoje navijace i normalno je da se te utakmice gledaju kao bitnije.
                        Iz Podgoricke sale Moraca, NIKO ali NIKAD nije uvrijedjen niti ce biti na nacionalnoj osnovi, iskljucivo se radi o klubastvu. Evo Losmi kao covjek koji je bio ovdje zna o cemu se radi.
                        Politicko stanje u CG je daleko od idealnog, svi smo osteceni, ne samo Srbi, jer je korupcija problem koji utice na cijelo drustvo, ne samo na jednu grupu ljudi, i ja kao Crnogorac koji postujem Srbe i srpski narod kao bratski i prijateljski, jednako sam ugrozen kao i oni, s tim sto oni to potenciraju kao problem srpske manjine zbog mjesta u skupstini.
                        KK Buducnost je prije svega klub Podgorice, a nakon titule ABA lige je pobrao simpatije ljudi iz ostalih djelova Crne Gore. Na mecevima KK Buducnosti se pjeva iskljucivo za Buducnost i protiv protivnika koji je na suprotnoj strani parketa.
                        Pozivam bilo koga od kolega sa SK, da ako bude u prilici da dodje, posjeti derbi u PG, karte ce biti tu, popicemo pivo, i vidjecete da to nije onako kako mediji i pojedini celnici klubova predstsvljaju. Jos jednom sportski pozdrav, i nadam se da ce tu prestati prica o Milogorskoj Buducnosti.

                        Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

                        Comment


                        • @Losmi
                          E o tome ja pričam. TI imaš dvostruke aršine, ne ja.
                          Last edited by dekkard; 01-12-19, 13:20.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Originally posted by StefanPG View Post
                            ...
                            Da li je na delu zavadjenje naroda od strane rezima po identitetskoj osnovi... tj da se jaca crnogorski identitet na konto price o vekovnoj ugrozenosti od strane "velikosrpskog"? Ja kada god cujem Mila on prica o tome, njegovi medijski novinari iskljucivo prave emisije o tome, odluke drzave potpuno idu u prilog tome, a znamo iz iskustva da obicno prva refleksija obicnog naroda na takvu propagandu vlasti bude na sportskim terenima.

                            Ako ti kazes da je u Moraci pitanju samo klubastvo ok, ja ti verujem, ali je malko nerazumno da se brecate ako neko pored svega sto radi Milo, a tu ne mislim na korupciju, vas pita sta se desava i da li je to na neki nacin povezano. Mene stvarno iskreno interesuje sta misle obicni ljudi na tu identitetsku i nacionalisticku propagandu Mila, kao sto me cudi sto ne mozemo da cujemo intelektualce u Crnoj Gori da glasno i javno podignu glas protiv toga. Cak mi je od vas cudno na forumu sto na pominjanje svega ovoga ste se osetili kao da vas je neko zaracem osurio po telu.

                            Comment


                            • Ne moze ti niko dati odgovor na to iliti ta pitanja. Vidis i sam sto se desava u regionu. Vidis sam kakve su politicke elite u regionu. Znas sam da svaki autokratski rezim trazi spoljnje neprijatelje kako bi mogao da se predstavi nekim zastitnikom i kako bi se prica sto manje svodila na zivotna pitanja gradjana. Uz to, treba navesti jednu veliku finansijsku nesigurnost gradjana koji ocito cute na neke stvari. Pricam o regionu, i naravno o CG kao dijelu regiona. Nazalost ni mediji ni intelektualci ne rade nista da potenciraju price koje imaju poruku ljubavi nego cekaju bilo sta da se desi suprotno kako bi napravili pricu.

                              Comment


                              • Odnos izmedju Srbije i Crne Gore dominanto je odredjen od strane crnogorskih Srba. Nama se od strane njih propagira obavezno navijanje za Zvezdu i Partizan, o Beogradu kao centru univerzuma, koji treba da nam bude uzor, da imamo kompleks nize vrijednosti. Za normalnog covjeka koji zivi svoj zivot, prije svega voli svoje, ali i navija za komsije kad igraju protiv trecih, takav nacin zivota stvara revolt. Na utakmicama Buducnosti dvije glavne pjesme su o Podgorici kao gradu odakle potice Buducnosti, za koju navijaju svi, bez obzira na vjeru i naciju. Sto se tice Mila i politike, svi znaju da njega posredno na vlasti drze gore spomenuti.

                                Comment

                                Working...
                                X