Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • @pobeda

    10-15 dolara je sve sto mi treba. Ne razumem se ja puno, samo sam se nakacio na druge ljude.
    sloboda ili ništa

    Comment


    • Originally posted by Uroš View Post
      Muslimanke iz Čečenije, ne šalim se.
      A Albanke?

      Comment


      • Originally posted by Uroš View Post
        Ne može jedna Švedjanka biti uživo zavodljiva kao jedna Čileanka. Ukusi su različiti, ja bih ipak voleo Crnogroku da oženim.
        Za ovo ti moram reći da grešiš. Zalazimo pod "svako ima drugačiji ukus" ali igrom slučaja sam na Ibici za vikend upoznao/video devojke iz mnogo različitih zemalja (ne znam tačan broj, ali bilo je preko 100 zemalja sigurno). Bilo je mnogo lepih latina, ali su me oduševile u istoj meri i ove što si ih pomenuo. Šveđanke, Ukrajinke, Makedonke pa čak i Norvežanke.

        Najveće razočaranje sam dobio od Azijatkinja. Ne znam da li je takva tura bila ali uglavnom nije baš dobro bilo..
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • Originally posted by z0La View Post
          Za ovo ti moram reći da grešiš. Zalazimo pod "svako ima drugačiji ukus" ali igrom slučaja sam na Ibici za vikend upoznao/video devojke iz mnogo različitih zemalja (ne znam tačan broj, ali bilo je preko 100 zemalja sigurno). Bilo je mnogo lepih latina, ali su me oduševile u istoj meri i ove što si ih pomenuo. Šveđanke, Ukrajinke, Makedonke pa čak i Norvežanke.

          Najveće razočaranje sam dobio od Azijatkinja. Ne znam da li je takva tura bila ali uglavnom nije baš dobro bilo..
          Isto, ne znam zasto ali ne privlace me Azijatkinje, jedine "azijatkinje" koje me privlace su one koje su pomesane, ali to onda nije to.

          Comment


          • Иако папир/форум трпи све, мене је срамота од глупости којима се глуп дичи.
            Ако ви можете то да читате свака вам част.

            Тежак облик је у питању.

            Уопште те квалификације, ова она, оваква онаква, таман ми је ово, ако нема оно ... је све попишао Балашевић са најтачнијом истином - то не бира памет, него срце.

            Кад прочитам да неко тачно зна каква му треба, јадна та која њему допадне.
            Наш народ је такве одавно окарактерисао - од бирача, нема ...

            Comment


            • Originally posted by mr.gold View Post
              Иако папир/форум трпи све, мене је срамота од глупости којима се глуп дичи.
              Ако ви можете то да читате свака вам част.

              Тежак облик је у питању.

              Уопште те квалификације, ова она, оваква онаква, таман ми је ово, ако нема оно ... је све попишао Балашевић са најтачнијом истином - то не бира памет, него срце.

              Кад прочитам да неко тачно зна каква му треба, јадна та која њему допадне.
              Наш народ је такве одавно окарактерисао - од бирача, нема ...
              Odgovori ti meni lepo, znaš li nešto o kriptovalutama ili si napisao onaj komentar čisto reda radi jer si čuo negde da je to prevara?

              Comment


              • Originally posted by mr.gold View Post
                Иако папир/форум трпи све, мене је срамота од глупости којима се глуп дичи.
                Ако ви можете то да читате свака вам част.

                Тежак облик је у питању.

                Уопште те квалификације, ова она, оваква онаква, таман ми је ово, ако нема оно ... је све попишао Балашевић са најтачнијом истином - то не бира памет, него срце.

                Кад прочитам да неко тачно зна каква му треба, јадна та која њему допадне.
                Наш народ је такве одавно окарактерисао - од бирача, нема ...
                Znas kako ok je to srce bira,al sta ja da radim kad cujem Bosanku,odbojno mi nista protiv Bosanki i Bosanca,al nema tu meni romanse moze drugarstvo al nesto vise tesko,takav sam nije da biram sad nesto,a kad smo kod biraca i ebaca,pa ne mogu ja da ebem crnkinju ili Azijatninju kad me ne pali, cak me odbija,sta cu mozda imam neki problem,al mislim da mi ni tone tableta ni Limunova ishrana ne bi pomogla u tom slucaju,ko sto me i silikon na devojkama odbija eventualno malo u usnama ako bas zeli da stavi,to je tako, meni bolje da je ,da kazem ravna ,nego vestacki napumpana.
                Last edited by 61563; 16-01-18, 21:20.

                Comment


                • De mi recite kakve su srpkinje, da znam tacno sta zenim

                  Originally posted by Победа View Post
                  Odgovori ti meni lepo, znaš li nešto o kriptovalutama ili si napisao onaj komentar čisto reda radi jer si čuo negde da je to prevara?
                  Valjda ti je po komentaru jasno da covek nema predstavu sta su kriptovalute al voli da tura nos svuda.
                  Last edited by bici; 16-01-18, 21:22.
                  Originally posted by Dekinjo
                  Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                  Originally posted by La Jugoslavia
                  Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                  Comment


                  • Победа, извини заборавио сам да ти одговорим
                    Није мој пост став који се изричито односи на криптовалуте, већ генерално на све врсте таквих зарада, које ниси својим радом зарадио.
                    Један пријатељски савет Ивану, узрокован мојим погледом на свет, којем свакако не треба поклањати нарочиту пажњу, јер није био уперен против никога на форуму, нити му је био циљ да понизи оне који се тим баве, већ је био упућен искључиво Ивану који је тражио одговор.
                    Наравно да не алудирам да је мој одговор и мој поглед исправан, али је мој.
                    У питању је чисто етички поглед на свет.

                    Ако те је погодило, а није требало, ја се извињавам

                    Comment


                    • Originally posted by mr.gold View Post
                      Нека незрелост можда, нисам сигуран како се то емоционално стање правилно категорише, немој ми замерити ако сам погрешио у избору речи.
                      Mlatikur, iliti kurotres.
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • Originally posted by mr.gold View Post
                        Победа, извини заборавио сам да ти одговорим
                        Није мој пост став који се изричито односи на криптовалуте, већ генерално на све врсте таквих зарада, које ниси својим радом зарадио.
                        Један пријатељски савет Ивану, узрокован мојим погледом на свет, којем свакако не треба поклањати нарочиту пажњу, јер није био уперен против никога на форуму, нити му је био циљ да понизи оне који се тим баве, већ је био упућен искључиво Ивану који је тражио одговор.
                        Наравно да не алудирам да је мој одговор и мој поглед исправан, али је мој.
                        У питању је чисто етички поглед на свет.

                        Ако те је погодило, а није требало, ја се извињавам
                        Ne volim ja zarađivati pare na način takav, gde moj rad i kvalitet ne utiče na moju zaradu već postoje drugi faktori. No, mislio sam da misliš drugačije nešto. Nebitno svakako

                        Comment


                        • Originally posted by mr.gold View Post
                          Уопште те квалификације, ова она, оваква онаква, таман ми је ово, ако нема оно ... је све попишао Балашевић са најтачнијом истином - то не бира памет, него срце.
                          Indirektno si me naveo da pomislim da gotivis Balasevica. Mozda to i nije slucaj, mozda ti samo leze neki njegovi stihovi. Meni je on bas super, nabolje volim onu njegovu cuvenu: Triput sam video Tita!

                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • Сад га не поштујем, због неких потпуно непримерених изјава о Српском народу.
                            Могло би ту да се поразговара на ту тему, али ћу је прескочити, као што сам прескочио ону тему о Руском језику.
                            И поред тога, не би било поштено не рећи да су му неки стихови, а и целе песме бесмртне.

                            Comment


                            • Za stihove kapa dole,
                              Ali previse puta je menjao stavove Djole,
                              Ranije se savijao kako vetar duva,
                              Kasnije je odlucio manje da se cuva,
                              onda onima koje je nekada voleo poceo inat da tera,
                              ali opet izvlaci ga to sto je napisao pesmu Olivera
                              sigpic

                              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                              Comment


                              • Originally posted by Sandugp View Post
                                Za stihove kapa dole,
                                Ali previse puta je menjao stavove Djole,
                                Ranije se savijao kako vetar duva,
                                Kasnije je odlucio manje da se cuva,
                                onda onima koje je nekada voleo poceo inat da tera,
                                ali opet izvlaci ga to sto je napisao pesmu Olivera
                                Jel to Čorba?
                                sloboda ili ništa

                                Comment

                                Working...
                                X