Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Mr. Wolf View Post
    Nekako je propustio da napiše da je taj lik pre toga pokušao da iseče čoveka mačem


    Inače, samo neka lome. A ako se stvari ne promene, znači da nisu dovoljno i da treba da lome još više.
    Last edited by s_hyperion; 01-06-20, 10:30.

    Comment


    • Nece Uki da komentarise pisca Draskovica... steta.

      Comment


      • Originally posted by zdravkelja View Post
        Nekako je propustio da napiše da je taj lik pre toga pokušao da iseče čoveka mačem
        A znaci to je razlog. Prvo onaj sa lukom i strelom, sad mac.
        Ima svasta da se vidi, ali smiruje ovo Trampara najkasnije do kraja nedelje.
        Dayman (a-a-ah...)
        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
        Champion of the sun (a-a-ah...)
        You're a master of karate and friendship
        For everyone

        Comment


        • Hoće li da hapsi Soroša?
          Spoiler
          Ako mi časi smrti postanu bliski,
          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
          Nije umio da odstupi,
          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
          Pao unapred, a ne unazad,
          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
          Uračunato i u moj pad.

          Comment


          • Evo trci.
            Dayman (a-a-ah...)
            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
            Champion of the sun (a-a-ah...)
            You're a master of karate and friendship
            For everyone

            Comment


            • Originally posted by belgrade_owl View Post
              Uki sta ti mislis o ovome? Posebno me zanima misljenje o delu o SPC koja koristi paganski kalendar. Hvala.

              Ne zanima me Vuk Drašković, komuniste poput njega i Dobrice Ćosića ne puštam i ne slušam. Poserem mu se po nikad krunisanom kralju Aleksandru Karadjordjeviću.

              SPC me ne zanima uopšte jer nisam član iste i ne guram nos gde mu nije mesto. Ne znam o kom se kalendaru radi, ako se misli na stari srpski kalendar, on je precizan.

              Ne mogu ja da ti pričam o SPC kada ne slavim slavu, ne slavim praznike kada SPC slavi, ne čitam pravoslavne oce i slično, ali jako, jako, jako poštujem srpsko pravoslavlje.

              Neke stvari mi se ne svidjaju i smetaju mi ali tražim najmanji zajednički sadržalac sa mojom braćom.

              Neke stvari im i zameram a to je ekumenizam, to je što ne shvataju mnogi hrišćanstvo i što pola vernika su tradicionalisti, više vole Sv Vasilija od Hrista.

              Ali ko sam ja ovako grešan da sudim bilo kome, ja mogu da pričam u šta ja verujem, a ne mogu da držim slovo nikome. Mislim da su Srbi pre bili mnogo veći hrišćani a da su poslednjih 100 i nešto godina neke stvari izmenjene.

              Takodje, prilično sam siguran da slava potiče iz paganskih dana, badnjak, i neki običaji oko Božića, česnica i stavljanje u nju nekih simbola, to nema veze sa hrišćanstvom. Nema ni veze ponašanje na groblju, to je sve ostalo iz stare tradicije.

              Ali to sam samo ja, jer kad bih birao da li ću biti pre hrišćanin ili Srbin uvek bih izabrao prvo. Slušam dosta i pravoslavnih ljudi koji mi se dopadaju, uglavnom miksujem pravoslavne i protestantske predavače. Od pravoslavaca isključivo Srbe.

              Grke ne slušam niti me zanimaju, Ruse isto. Gledao sam malo i o Jermenima, jako ih cenim.

              Smatram da neke pravoslavne i protestantske crkve treba da se ujedine u antivatikansku uniju i da šire ljubav medju vernicima. Ali dobro nije to na meni da mislim

              Comment




              • 9:14

                Olos jebeni.
                Dayman (a-a-ah...)
                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                Champion of the sun (a-a-ah...)
                You're a master of karate and friendship
                For everyone

                Comment


                • izginućemo do 21.
                  Wizard

                  Comment


                  • Dayman (a-a-ah...)
                    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                    Champion of the sun (a-a-ah...)
                    You're a master of karate and friendship
                    For everyone

                    Comment


                    • Dayman (a-a-ah...)
                      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                      Champion of the sun (a-a-ah...)
                      You're a master of karate and friendship
                      For everyone

                      Comment




                      • Marva. Zato ja prolazim pravo medj marvu. Oni kao hijene čoporativno napadaju. Ali ćeraćemo se. Mene ni da pogledaju nisu smeli a ne delujem opasno uopšte, štaviše. Ali valjda sam ih tako krvoločno gledao da su videli iz pogleda da sam spreman za do kraja.

                        Ili da idu iz Srbije ili da ih prime u kuće ovi koji su za primanje. Pa ako migrant napravi sranje u zatvor i porodica domaćin i on.

                        Comment


                        • Ovo je vec idiotizam i odlazak u drugu krajnost, pa nece sadasnje generacije da odgovraju i da se izvinjavaju za svaki dan nesto sto se desilo pre 200 godina. Sad svi belci treba da kleknu ispred crnca zbog jednog izolovanog slucaja?

                          Ja ocekujem da do kraja godine bude proglasena rasistom osoba koja predje na drugu stranu ulice ako je tamnoputa osoba dolazi u suret.

                          Comment


                          • Sad i ti ides u drugu krajnost. Znamo da nije izolovan slucaj, desava se to stalno. Na kraju kakva su zverstva cinjena nad njima u istoriji, i to do ne tako davno, kakvi pre 200 godina, ajd.
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Nije izolovan slucaj? Sad zvucis kao da svaki dan beli policajac ubije crnca i da ga je ubio samo zato sto je crn, glupost.

                              Jel ja sad treba da kleknem pred nekog Roma zato sto su Maksu ubili skinsi?
                              Last edited by belgrade_owl; 02-06-20, 10:41.

                              Comment


                              • Originally posted by belgrade_owl View Post
                                Nije izolovan slucaj? Sad zvucis kao da svaki dan beli policajac ubije crnca i da ga je ubio samo zato sto je crn, glupost.

                                Jer ja sad treba da kleknem pred nekog Roma zato sto su Maksu ubili skinsi?
                                Tako je, osećam tugu zbog bezumnog čina ali ne i odgovornost.
                                Samo da napomenem da slika, snimak mogu da pruže informaciju i da formiraju mišljenje onako kako autor tog medija želi, a naravno da mi osim snimka ili slike ne možemo da znamo predigru. Šta je uslovilo takvu (neprimerenu) reakciju policije, zašto je uopšte hapšen ubijeni, a kažu da su se i poznavali i u jednom periodu radili zajedno kao obezbeđenje.
                                Last edited by nebitan; 02-06-20, 10:40.
                                Spoiler
                                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                                Nije umio da odstupi,
                                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                                Pao unapred, a ne unazad,
                                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                                Uračunato i u moj pad.

                                Comment

                                Working...
                                X