Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Last edited by Mr. Wolf; 21-01-20, 16:36.
    Dayman (a-a-ah...)
    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
    Champion of the sun (a-a-ah...)
    You're a master of karate and friendship
    For everyone

    Comment


    • to je ta promena za koju se borimo, govno do govneta

      borba dva botovska klana, ako prokomentarises bilo koji odmah si za ove druge, sve bot do bota, ali ovi vučkovi su svesni da su botovi


      hahahahaah, jebote ja ne verujem sta citam, kakvi debili, majko moja
      Last edited by mark !t zer0; 21-01-20, 16:41.
      sloboda ili ništa

      Comment


      • A ciji je to botovski klan 1 od 5 miliona, evo ziv nisam da cujem? I na koji nacin je botovski i kakve oni benefite imaju od toga? Ono sto je jos bitnije...za koga ste vi? Uros je napisao Paroshki a vas nikako da cujem...ziv nisam da cujem kako ljudi koji ne vole apsolutno nikog, za koga ste? Ako niste za nikog..a verujem da vas je i sramota da napisete...onda bolje cutite i ne blamirajte se..
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Procitala sam to, pa sam procitala jos jednom i uopste mi nije jasno, da li su samo glupi ili su placeni da budu glupi
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • ja sam za nikog

            ti si lošmi klasična botina a da nisi ni svestan toga
            sloboda ili ništa

            Comment


            • svako ko iskljucivo hvali jednu stranu (bez zamerki) i iskljucivo kritikuje drugu (bez pohvala) je bot, ili ostrašćen i nije u stanju objektivno da sagleda stvari
              sloboda ili ništa

              Comment


              • Da pohvalim sns?
                Mora da si jeo bunike, ili pre mislim da ne znas bas sta se desava oko tebe.
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Losmi je bot aKaDeMiKa Teodorovica
                  Dayman (a-a-ah...)
                  Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                  Champion of the sun (a-a-ah...)
                  You're a master of karate and friendship
                  For everyone

                  Comment


                  • Gde je Constantin? Sta je ovo, svi kukaju na ta naplatna mesta...?


                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • par puta mi se desilo na twiteru da prokomentarisem opoziciju i tako su me izvredjali na keca polupismeni debili

                      ok, ne moras da hvalis SNS, ali zasto je zabranjeno reci da su ovi retardirani kad ovo objave?

                      kad bi izasli na izbore, glasao bih za SNS, jer su ovi bedni

                      ja sam protiv vlasti, ali to ni blizu ne znaci da sam za ove, i dalje sam u soku sta sam procitao

                      LJUDI BRANE BOJKOT IZLASKOM NA IZBORE, hahahahaah, bože sačuvaj
                      Last edited by mark !t zer0; 21-01-20, 17:03.
                      sloboda ili ništa

                      Comment


                      • Cuj ja botina. Hahaha a jbte...Nego, eto ti nisi za nikog. Samo kenjas nesto. Nisam ja direktno za ikog, ali znam za koga nisam i ko treba da ode. Ti sto nisu za nikog su najgori, bez stava, samo nesto kenjaju i prave se pametni a realno nit sta pametno nude,ani jos manje da urade u svim aspektima zivota.

                        Kad ti drzavom vladaju najgori moguci kriminalci, da ne ponavljam sva ziva sranja,onda mogu i da preskocim neke gluposti od ovih ljudi, koji su naspram tebe bar nesto uradili i pokazali neki otpor.

                        To sto odmah vredjas, to znaci da te je pogodilo,a ne treba.
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                          Losmi je bot aKaDeMiKa Teodorovica
                          On je bot Dejvida i Dena... Kontas o kome pisem.
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • Hahaghahahahghgahgahgaha

                            Mada je u poslednje vreme popustio oko toga, nije vise toliki njihov bot kao ranije.
                            Dayman (a-a-ah...)
                            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                            Champion of the sun (a-a-ah...)
                            You're a master of karate and friendship
                            For everyone

                            Comment


                            • Cek sada da Losmi izgugla ko su Dejvid i Den pa da mi odgovori.
                              sigpic

                              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                              Comment


                              • Originally posted by LosmiSK View Post
                                Cuj ja botina. Hahaha a jbte...Nego, eto ti nisi za nikog. Samo kenjas nesto. Nisam ja direktno za ikog, ali znam za koga nisam i ko treba da ode. Ti sto nisu za nikog su najgori, bez stava, samo nesto kenjaju i prave se pametni a realno nit sta pametno nude,ani jos manje da urade u svim aspektima zivota.

                                Kad ti drzavom vladaju najgori moguci kriminalci, da ne ponavljam sva ziva sranja,onda mogu i da preskocim neke gluposti od ovih ljudi, koji su naspram tebe bar nesto uradili i pokazali neki otpor.

                                To sto odmah vredjas, to znaci da te je pogodilo,a ne treba.
                                brate, izvini, ali kaze se 'ni za koga', bas ne mogu da te uzmem za ozbiljno ovako

                                drugo, i ja znam ko treba da ode, i znam sta radim povodom toga, tako da nemoj samo da seres i nagadjas sta je ko postigao u zivotu i sta radi, jer lupas gluposti i samo seres

                                ne vredjam te, stvarno mislim da si bot
                                sloboda ili ništa

                                Comment

                                Working...
                                X