Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa naravno, zna i sam to, zato se liže sa svima. Nemam pojma, baš su ljudi postali gadni, podelili su se na dve strane, sa razlogom svakako, ali niko ništa da učini, svi samo tvituju (pijuču prevedeno na srpski)

    Baš juče nešto tražim po jutjubu selo iz kog mi je deda, i sad SNS uradio put tamo, kad dvojica od trojice meštana što su pričali imaju isto prezime ko ja, zahvaljuju se SNSu za sve što su im uradili. Postideo sam se familije svoje Prošla me želja da odem tamo
    Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
    До поновног сусрета, твој Швабо

    mala H2H 2018/19
    suicide
    2019
    velika H2H 2019/20

    Comment


    • Ma ljudi ovde se na dnevnom nivou desavaju stvari za koje se u drugim zemljama izlazi na ulice i kraj, nema vise., nema nazad. Toliko smo okruzeni govnima i plivamo u tome da smo oguglali na ista. Tacno nam je onako kako zasluzujemo, to sam skapirao, kakav narod - takva vlast. Gledajte ljudi, palite odavde dok mozete i ko moze i to je to, necemo docekati bolja vremena.

      Kakvi protesti bez kriticne mase, kao fudbal bez lopte, mogu da setaju 3000 godina nista se promenilo ne bi.
      Last edited by mark !t zer0; 17-07-19, 18:47.
      sloboda ili ništa

      Comment


      • Originally posted by mark it zer0 View Post
        Ma ljudi ovde se na dnevnom nivou desavaju stvari za koje se u drugim zemljama izlazi na ulice i kraj, nema vise., nema nazad. Toliko smo okruzeni govnima i plivamo u tome da smo oguglali na ista. Tacno nam je onako kako zasluzujemo, to sam skapirao, kakav narod - takva vlast. Gledajte ljudi, palite odavde dok mozete i ko moze i to je to, necemo docekati bolja vremena.

        Kakvi protesti bez kriticne mase, kao fudbal bez lopte, mogu da setaju 3000 godina nista se promenilo ne bi.
        Samo cu da se nadovezem.
        Ako ne mozemo mi, skupljajte pa decu saljite preko cim se steknu uslovi.

        Comment


        • Gledam na YT sta radi ovaj lik Ctrl Shift Face i mogu samo da zamislim kakvo sra*a mogu da naprave ozbiljnije agencije. We are in the deep sh*t.



          Comment


          • Jos nekoliko godina i tesko ce biti razlikovati fake od originala

            Pogledaj recimo FaceApp sto je popularno ovih dana, neka aplikacija sa filterima za podmladjivanje i starenje. Nekad bas realno izgleda.

            https://twitter.com/search?q=FaceApp...Ctwgr%5Esearch
            Dayman (a-a-ah...)
            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
            Champion of the sun (a-a-ah...)
            You're a master of karate and friendship
            For everyone

            Comment


            • Promenio se tviter i kod mene.
              Dayman (a-a-ah...)
              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
              Champion of the sun (a-a-ah...)
              You're a master of karate and friendship
              For everyone

              Comment


              • Preko kompa ili aplikacija?
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Kompa. Ne svidja mi se za sada.
                  Dayman (a-a-ah...)
                  Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                  Champion of the sun (a-a-ah...)
                  You're a master of karate and friendship
                  For everyone

                  Comment


                  • Nisam nikog cula da mu se svidja
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Inspirisan Urosevim novim avatarom, resio sam da promenim svoj.

                      Samo Natalie, samo Portman!
                      Dayman (a-a-ah...)
                      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                      Champion of the sun (a-a-ah...)
                      You're a master of karate and friendship
                      For everyone

                      Comment



                      • Verujem da tekst pesme znate, da ga ne postavljam ovde. Ali pitanje svih pitanja glasi:
                        Gde nestadose ovakve Srpkinje?
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • Koje? Kakve?
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Uu Wolfang jeste lepa. Nisu one nestale nego smo im mi dozvolili da nestanu. Glupo je kriviti žene što smo mi pičke.

                            Comment


                            • Oj' Srpkinjo bud' orna
                              Kao što si uzorna
                              Kaži nek se razglasi
                              Šta te tako krasi

                              Belo grlo i lice
                              Čarne oči Milice
                              I ružice usana
                              Ili kosa vrana





                              Kaži nam naš krine
                              Da nas želja sad mine
                              Kaži nam sad odma'
                              Kaži nek se zna:



                              Šta ti znam odgovorit brale
                              Kad me sram tvoje silne hvale,
                              Hvalite onaj cvet
                              Što ga voli ceo svet
                              Dična sam samo ja
                              Što sam Srpkinja

                              Vidis sta kaze "bud orna kao sto si uzorna" ... A te uzorne Srpkinje su u velikoj manjini sada.
                              Zanimljivo mi je sto kazes da su muzjaci krivi sto su zene prestale da budu uzorne - jer su muzjaci picke ...
                              sigpic

                              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                              Comment


                              • E da znaš da mi se gadi paćeničko ponašanje i treperenje pred ženama, kapiram ja da one vladaju u braku jer je sve na njihovoj strani, pogotovo u braku kada imaju decu, ali postalo je degutantno.

                                Ono poštovanje vidjam još samo kod starijih ljudi i to su mi divni parovi, vidi se medjusobno poštovanje i sklad.

                                Ovo mladje sve u krajnost, ili nasilje, ili neki mekušci, katastrofa.

                                Comment

                                Working...
                                X