Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts



  • sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Originally posted by Mr. Wolf View Post
      +1 Za ovaj komentar se slažem u potpunosti, kombinacija Johna Carpentera i Edgara Alana Poa.
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Originally posted by Powerslave View Post
        Bogami jes... Moja bivsa je iz Slovacke i ja sam mislio da je to to sto se tice zenskog ludila... dok se nisam smuvao sa ovom ostrokondzom. Elem, ova je iz Kolumbije... ne daj boze nikome. Zajebe se covjek, pa se zaljubi.. a ja, naravno, veliki dzentlmen, pa je pustim da radi sta god joj je volja i evo sta se desi.. malo vise od dva mjeseca i vec spavam na kaucu u sopstvenoj kuci

        Da mi je neko rekao da cu jednog dana strecati zbog 156cm cistog zla, ne bi mu vjerovao... ali jbg Mogu odje na forumu vama da se jadam, a pred njom samo "your wish is my command" Sta cu kad sam dusa od covjeka A realno, svi mi znamo da se uvijek zensko pita i da je njihova zadnja
        Najvece zlo za koje ja znam su Cehinje
        There's something wrong with me chemically
        Something wrong with me inherently
        The wrong mix in the wrong genes
        I reached the wrong ends by the wrong means
        It was the wrong plan
        In the wrong hands
        With the wrong theory for the wrong man
        The wrong lies, on the wrong vibes
        The wrong questions with the wrong replies

        Comment


        • Originally posted by LosmiSK View Post
          U Paradizo sam isao samo kad su bile tehno zurke Svakako mozes doci, mozda ti se i posreci, vole ovde devojke beogradjane, vise nego novosadjane.
          Ma nisam ja iz BG, čistokrvni Hercegovac.

          Sergej je kompletna budala. Pobedio bih ga svaki dan u debati, čovek ne zna gde udara. Jebo ga drug Tito

          Comment


          • Originally posted by Uroš View Post
            Ma nisam ja iz BG, čistokrvni Hercegovac.

            Sergej je kompletna budala. Pobedio bih ga svaki dan u debati, čovek ne zna gde udara. Jebo ga drug Tito
            Zar ne bjese ti Uzicanin?

            Comment


            • Originally posted by miloolja View Post
              Zar ti 'slave ne zazires od Hispanoamerikanki, da ne kazem bezis od njih ko djavo od krsta? [emoji3]
              Generalno zazirem, ali ovo je izuzetak. Ovu znam vec 3-4 godine.. upoznao sam je kad sam se druzio sa njenom cimerkom. Bogami sam bacio oko na nju od prvog dana, ali jbg nisam nista ni pokusao jer mi je tad bilo lijepo sa njenom cimerkom, ali sam vidio da joj djavo iz ociju viri i da se ne bi bunila... bio sam siguran da mogu da je... ali eto, nije bio pravi trenutak. Sa njenom cimerkom sam se druzio nekih dva mjeseca i posto sam znao da to nece jos dugo potrajati, bio sam strpljiv i cekao dok se ne razidjem sa ovom. U medjuvremenu je cimerka odselila nazad za Italiju a ova je pocela da izlazi sa mojim poznanikom... Dobar je momak, pa onda nisam htio zbog njega.. sta cu kad sam dobar i moralan covjek E kad su oni dvoje raskinuli, sacekao sam nekih mjesec dana i odlucio da je dosao dan da joj naplatim sto mi je duzna vec duze vrijeme

              Nikad u zivotu nisam bio sa jednom zenom duze od dva-tri mjeseca jer imam svoju svakodnevnu rutinu i navike i slabo se prilagodjavam promjenama... tako da kad imam neku novu ljubav, obicno im dozvolim da sefuju koliko toliko jer znam da ce ta "veza" trajati samo dva-tri mjeseca pa ih pustim da rade kako im volja... Svakoj od starta kazem kako stoje stvari i da nece postati nista vise nego sto jeste... ono, nema drzanja za ruke, dopisivanja, izlazaka na rucak ili veceru... nista to dejting i ostalo sto dodje uz to. Makar sam iskren sa njima, tako da sam se sa svakom bivsom ljubavi rastao prijateljski i ostao u dobrim odnosima.. tako da kad se nekad slucajno sretnem sa nekom, volimo se ponovo tu jednu noc i svako svojim putem Ja njih sve i dalje volim a i one vole mene

              Ova ludaca luda moze da sefuje jos malo jer joj vrijeme ubrzo istice Ljeto je iza coska, sezona evo upravo pocela ovog vikenda.. Memorial Day i tako to, tako da i ona zna koliko je sati Dosta smo se druzili, ali samo bi mi smetala u toku ljeta A vec sam bacio oko na novu konobaricu koja je prije 10-ak dana pocela da radi kod mene tako da...

              Moje srce je veliko i nemam nikakvih problema sa zenama koje vole da je sve po njihovom Neka je sve po njihovoj volji dok je nama lijepo Jer je drugacije kad oboje znate da ce to trajati eto tek toliko dok oboje ne izgubite interes I upravo je to sustina.. uzivaj dok je vam je lijepo Kad postane dosadno, produzi dalje

              Comment


              • https://www.6yka.com/novosti/marko-v...nina-diktatura

                Neki od najlepsih epiteta za dragog nam preCednika se nalaze u ovom tekstu uvek nadahnutog Marka Vidojkovica. Pritom, pogadja samu sustinu.
                sloboda ili ništa

                Comment


                • PS koliko imas godina? Opasan ovaj PS, jase kolumbijku i jos mu puno 2 meseca, e zivote lutalico..
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Originally posted by LosmiSK View Post
                    PS koliko imas godina? Opasan ovaj PS, jase kolumbijku i jos mu puno 2 meseca, e zivote lutalico..
                    27, momak u punoj snazi Pa sta cu kad sam kurva, nema tu pomoci

                    Comment


                    • Uf, bas si mlad Mada sam ja u tvojim godinama napravio krucijalnu gresku
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Originally posted by LosmiSK View Post
                        Uf, bas si mlad Mada sam ja u tvojim godinama napravio krucijalnu gresku
                        Ozenio si se
                        There's something wrong with me chemically
                        Something wrong with me inherently
                        The wrong mix in the wrong genes
                        I reached the wrong ends by the wrong means
                        It was the wrong plan
                        In the wrong hands
                        With the wrong theory for the wrong man
                        The wrong lies, on the wrong vibes
                        The wrong questions with the wrong replies

                        Comment


                        • Originally posted by Indigo View Post
                          Ozenio si se
                          Bukvalno

                          Evo vucic sad i javno prodaje Kosovo.

                          Radikali, velike patriote prodase Kosovo od zlih zutih

                          Auu znali su albanski lobisti gde da plate. Koji Ameri, Rusi da rese

                          Gledam skupstinu i ne verujem ko tamo sedi, jebali smo jeza ovde ako se ovaj oseti ugrozenim
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Eto ti odgovor odakle Vucic na vlasti,postavljen da potpise sve sto traze.

                            Comment


                            • Originally posted by LosmiSK View Post
                              U Paradizo sam isao samo kad su bile tehno zurke Svakako mozes doci, mozda ti se i posreci, vole ovde devojke beogradjane, vise nego novosadjane.
                              Vodi ga u Bastion, taman se otvorio prosli vikend.

                              A mozes i kod Ribarca bilo gde.

                              Comment


                              • Originally posted by Ricma View Post
                                Vodi ga u Bastion, taman se otvorio prosli vikend.

                                A mozes i kod Ribarca bilo gde.
                                Slabije izlazim Posto je Uros Hercegovac, kao i moja devojka..prvo cu ga voditi na jagnjetinu a onda u mrak

                                Lepo mi je rekao njen matori, sine mani je, veruj mi na rec, majka joj je iz hercegovine..bezi ))

                                I dan danas mi kaze, sam ti rekao? Sad cuti i trpi
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X