Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • https://video.fbeg5-1.fna.fbcdn.net/...=5E896229&dl=1
    Last edited by nebitan; 04-04-20, 12:50.
    Spoiler
    Ako mi časi smrti postanu bliski,
    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
    Nije umio da odstupi,
    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
    Pao unapred, a ne unazad,
    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
    Uračunato i u moj pad.

    Comment


    • Eno za teoretičare zavjere novi film Malagurskog besplatno na yt

      Doduše onaj dio oko borbe protiv zagađenja i rijeka jeste pozitivna priča

      Comment


      • A šta su za tebe sinko teoretičari zavere? Dede nam jednu definiciju?

        Čisto da se zna, je l to ono, ko ne misli kao mejnstrim on je teoretičar zavere ili?

        Mislim ako je to, ja nemam ništa protiv, ja ću onda vas koji to niste zvati "sindrom roba".

        Ja mislim da je rob uvek bio rob jer nije hteo da prihvati da je rob i smejao se ostalim robovima koji nisu hteli da budu robovi braneći gospodare nazivajući osvešćene robove teoretičarima zavere.

        I tako najsleplji medju robovima su ponosno šetali braneći poredak, šepureći se nad mnogo bistrijim kolegama osvešćenim robovima. A pošto su prvi u većini uvek su nadglasali druge i zato su zauvek gospodari sigurni i zauvek će i biti, dok ne dodje Hrist.

        Jer, kad bi rob znao da je rob.

        Možda napišem pesmu jednog dana ili se vratim na faks da doktoriram na teoriji "robovski sindrom".

        Danima se pitam šta li doprinosi slepilu, ja kao rob analiziram robove oko sebe, i pitam se zašto oni ne vide ono što neki od nas robova vide.

        Prvo sam ustanovio da se ne radi o inteligenciji, to sam prvo odstranio pa sam dalje lutao a onda sam shvatio da se zapravo radi o karakteru i snazi duha koju poseduju i čitavom pogledu na svet.

        Ne može čovek slabog karaktera i slabe psihe sa prizna sebi i drugima da je rob. Mnogo je lakše živeti u zabludi i napadati druge robove, napadajući kolege robove koji misle svojom glavom, stokholmski sindrom.

        Daju sebi neki osećaj da sami upravljaju situacijom i beg od svoje robovske sudbine.

        Comment


        • Interesantno.

          Drugovi robovi, vi slepi i vi što vidite, posle izlaska iz zatvora zbog sukoba s jednim lošim čovekom, drugovi i drugarice (komuniciram komunističkim terminima u nadi da ćete me bolje razumeti jer samo taj jezik razumete), ja sam odlučio da postavim ovde ovaj genijalan video klip sa YouTube-a uz preporuku da pogledate sve iz Event201 sa youtube search-a.

          Ovo je zlato.

          Comment


          • Imam za vas drugovi i drugarice jasna uputstva, nisam bio tu dugo pa se nadam da mi neće glavonje zameriti više postova uzastopnih, koji će zajedno činiti veličanstvenu celinu.

            Mali savet za gledanje ovih klipova, ne gledajte datum kada su napravljeni, a i ako pogledate, vodite se standardnom procedurom! Ne veruj svojim očima. Oči vas lažu, nadjite razlog da opravdaate zašto vas lažu i vratite se u zimu jer uvek spavate zimski san koji ne prestaje.

            Pozdrav za Powera, Gokua, Stojančeta, Wolfanga, i celu ekipu. Vratio se Spartak. Pašče Rim.

            Comment


            • Đe si kućo stara!

              Comment


              • Originally posted by ?????? View Post
                Interesantno.

                Drugovi robovi, vi slepi i vi što vidite, posle izlaska iz zatvora zbog sukoba s jednim lošim čovekom, drugovi i drugarice (komuniciram komunističkim terminima u nadi da ćete me bolje razumeti jer samo taj jezik razumete), ja sam odlučio da postavim ovde ovaj genijalan video klip sa YouTube-a uz preporuku da pogledate sve iz Event201 sa youtube search-a.

                Ovo je zlato.

                Urose kakvo je stanje u zatvoru?

                Jesu li robijasi dobro zaštićeni od ovog virusa, tj. jesu li preduzete neke mjere zaštite?
                DALE 1992-2020
                NIKAD ZABORAVLJEN

                Comment


                • Vidi da izdrzis bez odlaska u gulag bar dok traje ovo sranje.
                  Dayman (a-a-ah...)
                  Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                  Champion of the sun (a-a-ah...)
                  You're a master of karate and friendship
                  For everyone

                  Comment


                  • Dobro jutro, Srbijo u celodnevnom karantinu.



                    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                    Meša Selimović

                    Comment


                    • Stanje u zatvoru je fenomenalno. Nego se javljaju vlasnici malih i srednjih biznisa na zatvorskim posetama i kažu ovako, parafraziram... Zar oni koji prave GMO, koji guraju govna na rafove, zar onaj na čelu iz WHO iz Etiopije što je bio hvatan u svojoj državi za prevare, zar njima da verujemo? I još kažu... ako se ovo produži još malo, mi padamo u dužničko ropstvo, i mnogi će se od nas samoubiti...

                      Ja sam pokušao da ih tešim, da nije sve tako crno, a oni kažu... "Ah, zašto nismo rodjeni u Belorusiji".

                      To neki naši prijatelji sa one strane zakona kukaju, zalerali se da otvore pa sad svs stalo, posle će verovatno da se sami overe. Čak mi je došao i jedan ortak sa social media agency kaže "kako sad ako se ovo produži da platim šta treba, svi nam otkazali vodjenje soc media".

                      Ima i jedna devojka radila u privatnoj školi jezika... sada ne radi, kuka šta će.

                      I svi kada nam dodju u zatvor u posetu pitaju nas jednu stvar. Kako to da oni koji guraju GMO, guraju djubre u markete koje jedu penzosi, sada žrtvuju 50% srednje klase za živote uglavnom starijih ljudi.

                      Ja sam im ovako rekao, "Roki(od robe), nemoj ti mnogo da razmišljaš, nije na tebi da razmišljaš, sedi u karantinu u samoizolaciji, čekaj godinicu dana da ovo prodje, pa se posle ubij, da ne bude da si od korone umro."

                      Riposa in pace ekononski sistem i mnogi privatnici. Najgore mi je bilo kada mi je jedan dobacio onako sa susedne posete kroz suze jer ne zna kako će zelenašima vratiti keš koji je uzeo da otvori ono za pranje auta a sada prometa gotovo i nema i kad mi je rekao kroz suze stisnutim zubima "jooj a puštaju iste te penzionere da jedu mekdonalds i koka kolu".

                      Ja brzo kažem "ćuuuuti roki, ovo je Srbija, zidovi imaj uuši, odvešće te na Sajam, vidiš da je narod komunističan".

                      Bilo je i drugih iskustava, ali o tome neki drugi put. Jedan me prozivao da sam teoretičar zavere pa sam fasovao samicu 10ak dana, ali nije to toliko bitno sada.

                      Comment


                      • Originally posted by ?????? View Post
                        A šta su za tebe sinko teoretičari zavere? Dede nam jednu definiciju?

                        Čisto da se zna, je l to ono, ko ne misli kao mejnstrim on je teoretičar zavere ili?

                        Mislim ako je to, ja nemam ništa protiv, ja ću onda vas koji to niste zvati "sindrom roba".

                        Ja mislim da je rob uvek bio rob jer nije hteo da prihvati da je rob i smejao se ostalim robovima koji nisu hteli da budu robovi braneći gospodare nazivajući osvešćene robove teoretičarima zavere.

                        I tako najsleplji medju robovima su ponosno šetali braneći poredak, šepureći se nad mnogo bistrijim kolegama osvešćenim robovima. A pošto su prvi u većini uvek su nadglasali druge i zato su zauvek gospodari sigurni i zauvek će i biti, dok ne dodje Hrist.

                        Jer, kad bi rob znao da je rob.

                        Možda napišem pesmu jednog dana ili se vratim na faks da doktoriram na teoriji "robovski sindrom".

                        Danima se pitam šta li doprinosi slepilu, ja kao rob analiziram robove oko sebe, i pitam se zašto oni ne vide ono što neki od nas robova vide.

                        Prvo sam ustanovio da se ne radi o inteligenciji, to sam prvo odstranio pa sam dalje lutao a onda sam shvatio da se zapravo radi o karakteru i snazi duha koju poseduju i čitavom pogledu na svet.

                        Ne može čovek slabog karaktera i slabe psihe sa prizna sebi i drugima da je rob. Mnogo je lakše živeti u zabludi i napadati druge robove, napadajući kolege robove koji misle svojom glavom, stokholmski sindrom.

                        Daju sebi neki osećaj da sami upravljaju situacijom i beg od svoje robovske sudbine.
                        Pridev " slep" nema komparaciju.
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Najveća fora je gospodo što neće ljudi izaći siromašni u džep nego bolesni u glavu.

                          Umesto da se skoncentrišu na stvari koje mogu da promene, a to je pozitivno razmišljanje, gomile fanatika svakodnevno pada u trans i samo o tome pričaju.

                          To su 1/1 bolesni ljudi.

                          Na fb sam blokirao idiote koji glume dežurne savetnike, neki kao da su jedva dočekali ovo opet da se ukalupe u neki identitet i da zajedno umiru od panike.

                          Sedi, mazi kera, mazi devojku, čitaj knjigu, gledaj film, treniraj, pomozi kome ima.

                          Masa ljuudi gleda onog majmunčinu pičkoustog po ceo dan i samo kenjaju o tome kao da će im nešto promeniti. Te ljude žalim više od ovih što će ekonomski propasti, sažaljevam.

                          I ovaj virus je pokazao da je u Srbiji 90% nevernika. Pravi hrišćanin se ne bi bojao smrti ko neka paganština, nego vam drugovi i drugarice hrišćanstvo seže do 5 vrsta kolača na slavama.

                          Poplašili se kao najveći bezbožnici sebično za svoje živote.

                          Boli vas kurac za druge. Vi volite samo sebe. Svakog dana u Africi umre ko zna koliko gladne dece, ko zna koliko, ali to vas ne može da pogodi. Samo svoju guzicu gledamo i ono što može do nas da dopre.

                          Što se svet nije digao da svaka korporacija i svaki gradjanin prvog i drugog sveta donira po pola dolara za gladnu decu. Jeste, boleo nas kurac.

                          Planeta trulih licemera. Narod je jadan. Djeca se leče na SMS a matori se brane zatvaranjem ekonomskog sistema.

                          Comment


                          • Comment


                            • Comment


                              • Originally posted by belgrade_owl View Post
                                https://sr.m.wikipedia.org/sr-ec/%D0...BE%D0%BD%D0%B0

                                Korona virusi postoje dugo.
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X