Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jesi ti Losmi u pravu za sve, ali mora pozitivno da se razmislja i masta, iako bi bio u iluziji. Covek oboli ako neprestano sarzira svoj um negativnim mislima, prvo psihicki pa onda fizicki. Sve informacije koje nam se namecu uglavnom izazivaju malu dozu stresa, tj lucenje kortizola koji vremenom grci ceo organizam i rusi balans zdravih neurotransmitera.

    Comment


    • Originally posted by limun View Post
      Jesi ti Losmi u pravu za sve, ali mora pozitivno da se razmislja i masta, iako bi bio u iluziji. Covek oboli ako neprestano sarzira svoj um negativnim mislima, prvo psihicki pa onda fizicki. Sve informacije koje nam se namecu uglavnom izazivaju malu dozu stresa, tj lucenje kortizola koji vremenom grci ceo organizam i rusi balans zdravih neurotransmitera.
      E to se slazem dobri moj Limune, samo ne mozese ni cutati..Nemam pojma,mozda koje nezadovoljan da bezi napolje...
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • E sada, pitanje za sve one koji su podržali ovaj klip, twit, etc.
        Da li ste pogledali dobro klip, da li ste videli barijere (žičanu ogradu) šta devojka traži tamo gde stoj barijera da nije dozvoljeno/bezbedno?
        Ovaj twit je nekritički od lika koji je twitovao i da su kocke od betona (na trgu) što apsolutno nije istina (verujem da je vesić lopov i da je hapao lovu).
        Greškaje ovo što rade, greška je ići gebelsovskim metodama.
        Spoiler
        Ako mi časi smrti postanu bliski,
        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
        Nije umio da odstupi,
        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
        Pao unapred, a ne unazad,
        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
        Uračunato i u moj pad.

        Comment


        • Originally posted by LosmiSK View Post
          E to se slazem dobri moj Limune, samo ne mozese ni cutati..Nemam pojma,mozda koje nezadovoljan da bezi napolje...
          Da bezi napolje samo ako mu zivot ovde narusava zdravlje i ako ima pristojnu ponudu za inostranstvo..
          Imam dosta drugara koji su otisli preko i mozda je 30% njih zadovoljno zivotom, makar po tome kako pricaju.

          A mi Srbi, sem ako nismo dobre zanatlije ili nemamo kvalifikacije za trazene i placene poslove, uglavnom ne budemo tretirani kao Evropejci... Mnogi bi se i vratili.

          Ja mozda nekad previse subjektivno posmatram perspektivu mladog coveka u Srbiji, nekako sam se snasao da zivim lagodno bez nekog luksuza i mislim da vecina tako moze ali su ljudi lenji ili nemaju ideju... kada kazem lagodno mislim da ne brinem za stan, hranu, racune, auto, malo kafana, tehnologija neka prosecna, grcka jednom godisnje nesto jeftinije, zimovanje slabije... mada uskoro ce doci i deca pa cemo videti sta otpada sa spiska. Uvek moze bolje ali jbg.

          Comment


          • Nije on nista pisao o tom padu, vec je napisao da je puknuta cev koja je postavljena pre neki dan.. Zastita je mala jaca,ali skroz nebitna u celoj prici.

            Video sam neke kocke sa silikonima nalepnjene..ako ti imas drugaciji dokaz, slobodno ga nalepi ovde... posle ovih spinova danas,nije bas da ti verujem na rec. Ako das dokaze,onda mogu da akzem da si tacno napisao, ovako ti samo ne verujem
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Originally posted by limun View Post
              Da bezi napolje samo ako mu zivot ovde narusava zdravlje i ako ima pristojnu ponudu za inostranstvo..
              Imam dosta drugara koji su otisli preko i mozda je 30% njih zadovoljno zivotom, makar po tome kako pricaju.

              A mi Srbi, sem ako nismo dobre zanatlije ili nemamo kvalifikacije za trazene i placene poslove, uglavnom ne budemo tretirani kao Evropejci... Mnogi bi se i vratili.

              Ja mozda nekad previse subjektivno posmatram perspektivu mladog coveka u Srbiji, nekako sam se snasao da zivim lagodno bez nekog luksuza i mislim da vecina tako moze ali su ljudi lenji ili nemaju ideju... kada kazem lagodno mislim da ne brinem za stan, hranu, racune, auto, malo kafana, tehnologija neka prosecna, grcka jednom godisnje nesto jeftinije, zimovanje slabije... mada uskoro ce doci i deca pa cemo videti sta otpada sa spiska. Uvek moze bolje ali jbg.
              Mnog si se dobro snasao. To bi trebao da bude minimum, da to bude neka mera za siromasnije u ovu zemlji a ne da se kaze da je to lagodan zivot. Sve to jos imas i to bez dece,pa ti neces znati gde bije kad ti deca dodju.

              I ko to hoce da se vrati.Meni se jedan vratio iz Amerike i posle placao da udje preko Mexica..ali nije uspeo..i vratio se moj drug SNS bot posto je otisao u Dubai i zamisli mora da rinta za pare, a ovde je imao posao u drzavnoj firmi!!!!

              Meni se bukvalno niko ne vraca,aznam ih bas dosta..i sumnjam da ce se vratiti ovde,sem ako se nesto drasticno ne promeni....

              Imam i ja druga,ne radi nista,zive kod roditelja,duvaju..kad rade imaju isto para i on kaze da zivi do jaja.. mnogi ljudi ne znaju sta je do jaja i to je problem..mada je i to dobro...Zivis kazes solidno, ali da je to nesto lagano, to je smesno..

              Samo imas pravo da su lenji, ima na netu ako nista mnogo poslova koji se mogu raditi itd...pojavom interneta se dobilo mnogo para i mogucnosti...itd itd..
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Originally posted by LosmiSK View Post
                Nije on nista pisao o tom padu, vec je napisao da je puknuta cev koja je postavljena pre neki dan.. Zastita je mala jaca,ali skroz nebitna u celoj prici.

                Video sam neke kocke sa silikonima nalepnjene..ako ti imas drugaciji dokaz, slobodno ga nalepi ovde... posle ovih spinova danas,nije bas da ti verujem na rec. Ako das dokaze,onda mogu da akzem da si tacno napisao, ovako ti samo ne verujem
                Neki pametnjaković je odlučio da fugu između kocki popuni silikonom i to je jedina istina, sada ti zamisli koliko ima kocki na trgu i da je svaku "betonsku kocku" morao da silikoniše i da nalepi granitnu ploču...Ne znam ko samo smišlja te gluposti.
                Spoiler
                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                Nije umio da odstupi,
                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                Pao unapred, a ne unazad,
                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                Uračunato i u moj pad.

                Comment


                • Ако је Лошми лизач западног ануса све у праву, систем вредности је доживео хаварију већег степена од горе споменуте цеви.

                  Размажено дериште које ништа не ради, дане проводи баљезгајући на виртуелном месту мачујујући се својим дуплим егом са самим собом.

                  Васцели дан учи очеве како се праве деца и кмечи ли кмечи.
                  И кад не читам форум ја га чујем колико кука.
                  Са месеца се чује колико кука.

                  Осим ако месец није равна плоча.

                  А Лимуне?

                  Comment


                  • Sve mi se vise i vise svidja zlatni gospodin i ako ne voli Zapad,ipak je cak i nik stavio da bude strani kao i zemlju porekla..mada sumanja mda je toliko daleko otisao.

                    Losmi na tvoju veliku zalost bleji po ceo dan,odradi sat-dva posl ai zivi do jaja i imam vremena da se ovde pisem koliko hocu ..jbga sta da ti kazem..

                    Volim Zapad, putujem tamo kad nadjem vremena, volim i Rusiju, volim i Ameriku..Iran..nisam sovinista i idot da mrzim narod zbog njihovih politicara.

                    Volim kad ovakav recnik upotrebljavas, srozavas se sve vise i vise. Ono sto mi je jos draze, jeste da si sve aktivniji...samo tako nastavi tu sam ja uvek da brzo odgovorim
                    Last edited by LosmiSK; 20-09-19, 21:12.
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • To da li su mesec ili zemlja ravna ploca nikad necemo saznati mr goldeeh, mozemo samo da verujemo ovoj ili onoj strani.

                      To ti je surova realnost. Za svako znanje potrebno je iskustvo, a za verovanje je potrebna samo informacija sa strane. Ako ikad iskusim loptastu zemlju, tad cu i znati.

                      Comment


                      • Onda pocni da skupljas pare, da te salju gore, da vidis.
                        Dayman (a-a-ah...)
                        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                        Champion of the sun (a-a-ah...)
                        You're a master of karate and friendship
                        For everyone

                        Comment


                        • Originally posted by limun View Post
                          To da li su mesec ili zemlja ravna ploca nikad necemo saznati mr goldeeh, mozemo samo da verujemo ovoj ili onoj strani.

                          To ti je surova realnost. Za svako znanje potrebno je iskustvo, a za verovanje je potrebna samo informacija sa strane. Ako ikad iskusim loptastu zemlju, tad cu i znati.

                          Ili se mozda ni ovo nije desilo?

                          Comment


                          • Ma limun je to
                            Dayman (a-a-ah...)
                            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                            Champion of the sun (a-a-ah...)
                            You're a master of karate and friendship
                            For everyone

                            Comment


                            • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                              Onda pocni da skupljas pare, da te salju gore, da vidis.
                              €300K nikad necu skupiti. A i nije mi toliko vredna informacija da bih dao sve za to... mada i to sto ti pokazu kroz kapsulu moze da bude sve hologram ili projekcija na staklu...

                              Comment


                              • Originally posted by belgrade_owl View Post
                                Ili se mozda ni ovo nije desilo?

                                Haha al ovo je stvarno delovalo fejk. Mislim nema veze sa ravnom plocom, ali mozda samo nacin da se napravi show i izmuzu pare..

                                Comment

                                Working...
                                X