Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Cassius Clay View Post
    Što ne sidješ do mora kad nema gužve. Ja da sam na tvom mestu sad bih se dole baškario, nema one marve i gužvetine
    Bio sam juce,top je.
    Nikad cistije more,spustili malo cijene.Bas cu ovo ljeto da iskoristim,bog zna kad ce se sledeci put bit ovako.

    Comment


    • Originally posted by ... View Post
      Bio sam juce,top je.
      Nikad cistije more,spustili malo cijene.Bas cu ovo ljeto da iskoristim,bog zna kad ce se sledeci put bit ovako.
      Majke mi razmišljam da sam dole, isto bih radio. Jer ništa gore nego kad se marva skupi.


      Sent from my iPhone using... using my brain cells

      Comment


      • Originally posted by Cassius Clay View Post
        E za Srbe nema zvinjenje. Za ostale pojedinačno da, za Srbe ne. Retko budjav narod. Kad ih svi gaze pa i ja da stanem u red, a i mrze sami sebe.
        cekaj pa ti nisi srbin ne razumem
        Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

        Comment


        • Originally posted by miloolja View Post
          Znam da nije i nisam se uvredila, samo svakom Crnogorcu tako odgovorim, jest da on to nije, ali sto da bude uskracen, inace mnoooogoooo vam glupa ta uzrecica i mnogo me nervira.

          Sto se tice gej brakova uopste ne vidim neki problem. Da li ziveli vec zajedno ili imali i neki papir, kakva razlika. Homoseksualizam postoji od pocetka sveta i veka.
          A vi vec usli u NATO, uveli sankcije Rusiji (jel to jos na snazi), otvorili sva poglavlja, a mi sada nismo otvorili nijedno poglavlje, tacnije trebalo br.2 koje se odnosi na slobodno kretnje radnika... a nismo jer imamo nedostatke i kasnjenja u reformama vladavine prava (ajdeeee!)
          Da se razumemo nebitna je EU, ali ako ce koliko toliko da sredi ovaj cumez i brlog, ovo sranje od tzv.drzave, gde moze da se potpise?
          EU bi donijela kao prvo da može da se ode. Da se mladi ne ugledaju na luzere što ne izbijaju iz birtije i kladionice i kukaju na težak život. I gade se na gejeve a ćute na zločince i krimose. Kad vidim razmišljanja ljudi 35+ god ne vidim ikad napredak. Mozgovi iz 19. vijeka većina. U BG je makar to nešto bolje

          Comment


          • Ajoj.
            Dayman (a-a-ah...)
            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
            Champion of the sun (a-a-ah...)
            You're a master of karate and friendship
            For everyone

            Comment


            • Hoće to tako.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
                cekaj pa ti nisi srbin ne razumem
                Bivši, odustao neki dan.

                ----------------

                Opišite sa jednom reči osećanje kada ugledate ovu sliku ispod. Bez kontemplacije, prva reč koja vam padne na pamet.

                Last edited by Cassius Clay; 05-07-20, 09:45.

                Comment


                • Originally posted by Cassius Clay View Post
                  Bivši, odustao neki dan.

                  ----------------

                  Opišite sa jednom reči osećanje kada ugledate ovu sliku ispod. Bez kontemplacije, prva reč koja vam padne na pamet.

                  Gadost.Ne volim nikako ovu Opru,ono najvece americko smece od emisija,kako se ovo obogati onako pi.

                  Comment


                  • "I am not allowed to talk"


                    Sent from my iPhone using... using my brain cells

                    Comment


                    • Dayman (a-a-ah...)
                      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                      Champion of the sun (a-a-ah...)
                      You're a master of karate and friendship
                      For everyone

                      Comment


                      • Originally posted by Cassius Clay View Post
                        Bivši, odustao neki dan.

                        ----------------

                        Opišite sa jednom reči osećanje kada ugledate ovu sliku ispod. Bez kontemplacije, prva reč koja vam padne na pamet.

                        Prop`o.
                        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                        Meša Selimović

                        Comment


                        • Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
                          koliko srbija ima vise stanovnika?

                          zasto je amerika najgora?

                          a za te utakmice niko nikog nije tero da ide. ko je bio pametan nije isao. kao i za djokovic turnir. sta ces tamo ako znas da vlada virus. pamet u glavu i pre nego okrivis drugog kreni od sebe.
                          Kolko ima Srbija vise stanovnika u odnosu na Madjarsku ili Bugarku? I da li ima 4 puta vise stanovnika nego li Hrvatska i druge okolne zemlje. Kako to nijedna druga zemlja ne organizuje utakmice sa navijacima, nego samo mi? Jel smo mi to najpametnija nacija ili sta je u pitanju? I onda izadju sa ovom statistikom koja je vrhunac sprdacine.20200704_183529.jpg

                          Sve vreme su bile pune bolnice, samo ovde tajac o koroni u vreme predizborne kampanje i pravljenje normalne i stabilne atmosfere gde sve radi i sve je dozvoljeno, a korona pobedjena sjajnim policijskim casovima i probavljenim respiratorima. I eto sada brojeva iz prethodnog meseca za danasnje dane, cisto da se izbalansiraju brojevi i opravdaju visoke cene za letovanje po Srbiji.

                          Comment


                          • BIRN isto smece. Dsn posle izbora pustili pricu, prosto mi se gade manje vise svi. Stoka alava, jebale ih pare.
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Malo da provirite u svet istine

                              Comment


                              • Ko vas plaća da toliko mrzite našeg PreCednika?

                                Comment

                                Working...
                                X