Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Samo hriscanstvo. Da. I to pravoslavno.
    Ni katolici nemaju pojma sa zivotom, a kamo li pripadnici 4000 ostalih religija.


    Oslobodi se Uki tih okova koji su ti postavljani jos od rodjenja, tesko je progledati van te kutije nametnutih verovanja jer nam se cini da ce nam se onda izgubiti identitet. Ali zapravo je suprotno.

    Comment


    • Originally posted by tamonajugu View Post
      Da su se bunili dole ( posebno na severu CG ) za lose uslove zivota pa da razumem. Opet dodju izbori, racuni se sakupe ( i nestanu ) i zaokruzi Mila. Uslovi zivota na severu CG su gori nego na jugu Srbije...u najboljem slucaju u ravn..

      Jl zna neko zasto se bune uopste? Sumnjam da hoce da im uzmu manastire i crkve, vrovatno je oko love nke u mutnom, pa ako neko moze ukratko...
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Comment


        • Originally posted by LosmiSK View Post
          Da su se bunili dole ( posebno na severu CG ) za lose uslove zivota pa da razumem. Opet dodju izbori, racuni se sakupe ( i nestanu ) i zaokruzi Mila. Uslovi zivota na severu CG su gori nego na jugu Srbije...u najboljem slucaju u ravn..

          Jl zna neko zasto se bune uopste? Sumnjam da hoce da im uzmu manastire i crkve, vrovatno je oko love nke u mutnom, pa ako neko moze ukratko...
          Ukratko oduzima se imovina SPC-u klasičnom nacionalizacijom imovine. A udugačko ovo je samo tačka na I desrbizaciji Crne Gore fašističkim metodama.

          Comment


          • Tviter Srbiji BAKA PRASE pomjera guzove hahahahahahahahahahahah

            Comment


            • Originally posted by Chiwwi View Post
              Ukratko oduzima se imovina SPC-u klasičnom nacionalizacijom imovine. A udugačko ovo je samo tačka na I desrbizaciji Crne Gore fašističkim metodama.
              Oduzima se imovina crkvi koja mora da dokaže da je to pravno njena imovina (inače je oduzimaju) a razlog su neki placevi koje crkva poseduje na atraktivnim lokacijama a na koje su neki bacili oko i ugovorili posao sa Arapima.
              Spoiler
              Ako mi časi smrti postanu bliski,
              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
              Nije umio da odstupi,
              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
              Pao unapred, a ne unazad,
              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
              Uračunato i u moj pad.

              Comment


              • Crkva ima vlasnički list za svu imovinu problem je što im traže da prilože dokaze da je to bilo njihovo i pre 1918-te godine.

                Daj da mi donesemo taj zakon da Crnogorci u Lovćencu dokažu da je njihova sadašnja imovina bila njihova i pre 1918-te da vidimo kako će da dokažu.

                Daj Ganac nemoj da ponavljaš njihove spinove.

                Comment


                • Originally posted by limun View Post
                  Samo hriscanstvo. Da. I to pravoslavno.
                  Ni katolici nemaju pojma sa zivotom, a kamo li pripadnici 4000 ostalih religija.


                  Oslobodi se Uki tih okova koji su ti postavljani jos od rodjenja, tesko je progledati van te kutije nametnutih verovanja jer nam se cini da ce nam se onda izgubiti identitet. Ali zapravo je suprotno.
                  Prestao sam da čitam kada si stavio katolicizam u hrišćanstvo. Radi šta hoćeš, ja nemam okove, ja sam preslobodan.

                  Ja toliko volim Boga i zahvalan sam mu da mi je život uživancija. Što se mene tiče svaka denominacija koja nije priznala papu, ima mesta za dijalog. Jer papistička doktrina je prvi neprijatelj hrišćanstva.

                  Ja sam se uvek izjašnjavao kao hrišćanin a ne kao pravoslavac jer ne želim podele u hrišćanskom svetu. Bog će odrediti ko je ispravan ko ne, nije na nama da sadimo seme razdora.

                  A to što se neka crkva zove hrišćanskom ne znači da to jeste. Naprotiv.

                  Od kog rodjenja kad su mi roditelji i okruženje rekreativni vernici? Ja sam to spoznao i ja u to veruje i to ne apsolut nego tačno u Bibliju i hrišćanskog Boga iskljućivo. Ostale religije mogu da pobijem u minuti ali ne želim pre svega jer više cenim pravoverujućeg muslimana nego sveznajućeg ateistu.
                  Last edited by Cassius Clay; 24-01-20, 19:16.

                  Comment


                  • A gde je taj Bog? Odakle on sudi, odredjuje itd?

                    Comment


                    • Druže, nisam ti ja samoposluga. Knjige u šake i čitaj. Imaju ateisti taj nabedjeni stav da neko mora da im dokazuje. Traži sam nisam ni ja naučen rodjen. Ja se vodim samo logikom i dokazima a ima ih okolo na milion.

                      Comment


                      • Ok.. lol

                        Comment


                        • Originally posted by 弱肉強食 View Post
                          Druže, nisam ti ja samoposluga. Knjige u šake i čitaj. Imaju ateisti taj nabedjeni stav da neko mora da im dokazuje. Traži sam nisam ni ja naučen rodjen. Ja se vodim samo logikom i dokazima a ima ih okolo na milion.
                          Amin.

                          Comment


                          • Bog može da bude naučnik koji je aktivirao veliki prasak.

                            Comment


                            • Originally posted by tamonajugu View Post

                              Comment


                              • Vidis Indigo, ovo sto zivimo je najjace napisan kod. Koliko se Oni zabavljaju
                                Dayman (a-a-ah...)
                                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                                Champion of the sun (a-a-ah...)
                                You're a master of karate and friendship
                                For everyone

                                Comment

                                Working...
                                X