Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • A u Americi nije porast ljudi obolelih od raka? Svuda je.

    Kod nas je verovatno malo vise obolelih procentualno, ali ne treba biti naucnik da bi pogledao ljude oko sebe i shvatio zasto je to tako.

    Zadimi ti celu prostoriju, pozovi goste, pusti decu neka udisu to, pa im reci da su cigarete stvar licnog izbora.

    Merenja radioaktivnog zracenja se obavljaju svuda po Evropi, a Srbija se ne izdvaja ni po kojim rezultatima.
    Osiromaseni uranijum jeste bacan, ali je opasnost od izlazenja njegovoj radijaciji postojala samo ako bi se covek nasao u neposrednoj blizini prilikom eksplozije. Nivo zracenja osiromasenog uranijuma nije dovoljan da probije kroz ljudsku kozu.

    3 godine posle eksplozije u Fukushimi izmerena radijacija je 10 mSv po casu, dok udisanje dima cigarete na godisnjem nivou daje 160.000 mSv. Dakle, zdravije je da zivite pored reaktora u Cernobilju.
    Last edited by limun; 14-07-19, 10:34.

    Comment


    • Pored ovakvih naivčina koji veruju u istraživanja onih koji su i bacali, ne treba im nikakav paravan. Plus nezdrav život i to je to.

      Hrana hrana i samo hrana, Enes Kanter igra plejof nba gladan, moglo bi čovečanstvo malo više da se posveti prolonged fasting-u umesto što žderemo kao manijaci.

      Sva ova sranja od soje puna estrogena, šećer, malo je reći bljak.

      Npr voće koliko je prskano i otrovno, to u širokom luku izbegavati. Meso kakvo je takvo je, mnogo ljudi prelazi sa promovisanog veganstva na carnivore, i rezultati i zdravlje im se masovno poboljšava.

      Naravno treba uzimati meso od proverenih ljudi a to nema svako mogućnost jbg

      Comment


      • Istrazivanja onih koji su i bacali LOL

        Comment


        • Da nisi mislio da će pustiti istraživanja koja pokazuju da su naštetili nekome, gde ti rasteš čoveče. Da mi je taj mozak da živim u zabludi par dana da se relaksiram

          Comment


          • Mozda bi, da ne poznajes nikog ko se vozio avionom, verovao da avioni ne postoje. Jesi li razmisljao nekad o tome?

            Comment


            • Dayman (a-a-ah...)
              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
              Champion of the sun (a-a-ah...)
              You're a master of karate and friendship
              For everyone

              Comment


              • Ebo vas tw
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Pa do tebe je, nije do tvitera :P

                  https://twitter.com/Culinac/status/1150796193590665217
                  Dayman (a-a-ah...)
                  Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                  Champion of the sun (a-a-ah...)
                  You're a master of karate and friendship
                  For everyone

                  Comment


                  • Nije, nego do tapatalka
                    A.ti se rastrcao po forumu pa samo cvrkuces -.-
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Umesto da mi zahvalis sto sam tako dobar, pa postavim i link do tvita.
                      Dayman (a-a-ah...)
                      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                      Champion of the sun (a-a-ah...)
                      You're a master of karate and friendship
                      For everyone

                      Comment


                      • Kako vam se svidja novi izgled Twitter-a?

                        Comment


                        • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                          Umesto da mi zahvalis sto sam tako dobar, pa postavim i link do tvita.
                          A zaboravila sam... da sam znala sta je ne bih kukala [emoji38][emoji38]
                          Ajd sad ispravi i po ostalim temama da ti se zahvalim [emoji3]
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Originally posted by Ognjen View Post
                            Kako vam se svidja novi izgled Twitter-a?
                            Kod mene jos sve po starom.


                            Olja, bice prilike u narednom periodu.
                            Dayman (a-a-ah...)
                            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                            Champion of the sun (a-a-ah...)
                            You're a master of karate and friendship
                            For everyone

                            Comment


                            • Ima vec nekoliko dana kako su postavili obavjestenje da uskoro stize nova verzija Twitter-a.

                              I danas bas pustena nova verzija. Onako drugaciji dizajn i dodano nekih novih opcija.

                              Comment


                              • Originally posted by Ognjen View Post
                                Kako vam se svidja novi izgled Twitter-a?
                                Kod mene sve staro [emoji58]
                                Gde, na rac, mob?

                                Veceras sela za komp i tw posle ko zna koliko i vidim sa strane pise nesto najavljuju..odmah sam negodovala [emoji3]bolje da omoguce da tvit mogu da ispravim u recimo 5 min, nego neke tamo kozmeticke gluposti
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X