Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Marija81 View Post
    A u isto vreme i jako talentovana za glumu,zato je Kusturica uzeo za predstavu.

    Послато са xperia xa1 уз помоћ Тапатока
    Nije talentovana nego Kusta voli da radi sa naturščicima.
    Spoiler
    Ako mi časi smrti postanu bliski,
    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
    Nije umio da odstupi,
    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
    Pao unapred, a ne unazad,
    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
    Uračunato i u moj pad.

    Comment


    • Lakse je pitanje ko je najbolja pevacica Engleskog grada Hull

      A da se ne preseravam znam ko je i doticna, pevala kod drugara na proslavi punoletstva pre nekoliko godina.
      There's something wrong with me chemically
      Something wrong with me inherently
      The wrong mix in the wrong genes
      I reached the wrong ends by the wrong means
      It was the wrong plan
      In the wrong hands
      With the wrong theory for the wrong man
      The wrong lies, on the wrong vibes
      The wrong questions with the wrong replies

      Comment


      • Originally posted by Ivan_pg View Post
        Nije ona bilo ko ona traje vec jako dugo.
        Ovo su recimo neki njeni poceci,i to prije vise od jedne decenije otprilike 2005 godine

        Dok je Mica u medjuvremenu evoluirala u seksi pohotnu pevacicu kojoj se dive mlade tinjdzerice i zele da budu kao ona
        Ljepša kao klinka jedno 1000 puta

        "I love to speak with Leonard
        He’s a sportsman and a shepherd
        He’s a lazy bastard
        Living in a suit ."
        Leonard Cohen

        Comment


        • Originally posted by Ivan_pg View Post
          Nije ona bilo ko ona traje vec jako dugo.
          Ovo su recimo neki njeni poceci,i to prije vise od jedne decenije otprilike 2005 godine
          ....
          Dok je Mica u medjuvremenu evoluirala u seksi pohotnu pevacicu kojoj se dive mlade tinjdzerice i zele da budu kao ona
          ...

          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
          Meša Selimović

          Comment


          • Originally posted by Ivan_pg View Post
            Nije ona bilo ko ona traje vec jako dugo.
            Ma vjerujem ti, nemam ništa protiv nje, jednostavno ja tu vrstu muzike ne slušam.
            Zadnji hit kojeg se sjećam je bio- Kafu mi draga ispeci

            Comment


            • Originally posted by Ganac View Post
              Nije talentovana nego Kusta voli da radi sa naturščicima.
              Baš krenuh to da napišem, mada dobro, radi sa tlentovanim naturščicima. Ne sumnjam i da jeste. A možda je i Romknja, sa njima baš voli da radi.
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Originally posted by torpedo View Post
                Ma vjerujem ti, nemam ništa protiv nje, jednostavno ja tu vrstu muzike ne slušam.
                Zadnji hit kojeg se sjećam je bio- Kafu mi draga ispeci
                Od istog pevaca
                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                Meša Selimović

                Comment


                • Originally posted by Bane je View Post
                  Ja nemam ni skyp, ni viber, fb, inst, myspace.... Niti me to interesuje.

                  Comment


                  • Originally posted by miloolja View Post
                    Baš krenuh to da napišem, mada dobro, radi sa tlentovanim naturščicima. Ne sumnjam i da jeste. A možda je i Romknja, sa njima baš voli da radi.
                    Romkinja... Tanja Savić!!!

                    "I love to speak with Leonard
                    He’s a sportsman and a shepherd
                    He’s a lazy bastard
                    Living in a suit ."
                    Leonard Cohen

                    Comment


                    • Originally posted by Bane je View Post
                      Romkinja... Tanja Savić!!!
                      Verica Serifovic!
                      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                      Meša Selimović

                      Comment


                      • Originally posted by Bane je View Post
                        Romkinja... Tanja Savić!!!
                        Verica Serifovic!
                        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                        Meša Selimović

                        Comment


                        • Ja sam prosto fasciniran koliko avangarde ima ovde.
                          Originally posted by Vladan
                          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                          :vinjaksmajli:

                          Comment




                          • Isproziva ga Marshall
                            Dayman (a-a-ah...)
                            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                            Champion of the sun (a-a-ah...)
                            You're a master of karate and friendship
                            For everyone

                            Comment


                            • Originally posted by canarian View Post
                              Zna li neko nesto o autorskim pravima slika sa interneta? Ako hoces da iskorististis neku sliku sa interneta za naslovnu nekog rada ili u samom radu, kako znati da li krsis necije autorsko pravo i da li se treba obratitit autoru za dozvolu?
                              Moras biti malo jasniji. Za sta tacno hoces da koristis fotku i gde si je nasao? 95% kvalitetnih fotografija na internetu su zasticene autorskim pravima i treba ti ili dozvola autora ili da je kupis. E sad, ako to planiras da stampas ili da koristis van interneta, neces imati sta da se brines.

                              U slucaju da imas praksu da kacis tudje slike na svoj sajt ili neki sajt koji radis, to bi potencijalno mogao biti veliki problem. Drzava Srbija sa zakonima iz 19. veka nece praviti problem, al Gugl ne prasta takve stvari. Kao ni instagram/fejs/tviter...
                              Originally posted by Dekinjo
                              Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                              Originally posted by La Jugoslavia
                              Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                              Comment


                              • Originally posted by bici View Post
                                Moras biti malo jasniji. Za sta tacno hoces da koristis fotku i gde si je nasao? 95% kvalitetnih fotografija na internetu su zasticene autorskim pravima i treba ti ili dozvola autora ili da je kupis. E sad, ako to planiras da stampas ili da koristis van interneta, neces imati sta da se brines.

                                U slucaju da imas praksu da kacis tudje slike na svoj sajt ili neki sajt koji radis, to bi potencijalno mogao biti veliki problem. Drzava Srbija sa zakonima iz 19. veka nece praviti problem, al Gugl ne prasta takve stvari. Kao ni instagram/fejs/tviter...
                                Ovako nesto:

                                CATARATAS9.jpg
                                Za rad o pticama, npr. Ne znam da li bi stampanje takvog rada sa ovom slikom kao naslovnom bilo krsenje nekog autorskog prava ili postoji mogucnost da autor takve slike da pristanak.
                                Druga je stvar uzimanje necije slike sa facebooka, instagrama, neceg drugog, primetio sam sliku na netu koja bi se super uklopila, a opet ne pripada meni.
                                You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                                Comment

                                Working...
                                X