Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nije problem EU kao EU i njen koncept.

    Problem je što oni nas ne žele.

    Comment


    • Isto sranje. Nije problem koncept da se pridržava vrednosti. Pošto bi zbog nefer izbora morali da ukinu Srbiji status kandidata, a to ne rade, oni tamo statuti, povelje, sve to može da se okači...

      Oni da su pravi borci za prava i vrednosti morali bi biti zgroženi šta se ovde radi.

      Comment


      • Originally posted by jozef k. View Post
        Video bih tebe kako bi 'želeo' da živiš kada ti je rat i neprijatelj u dvorištu. Pričaš kao da su ljudi želeli da napuste svoj dom.
        Zeli da napusti svoj dom za nekoliko miliona eura, kupi crnu mecku za noc i belu mecku da je vozi po danu i da posalje moje ortake da ginu za ono sto je on prodao? Ma vazi.

        Radim sa covekom koji je iz Mitrovice, pobegao je ovde da bi se sklonio od pristisaka tzv srpske liste, ne od Albanaca.

        Originally posted by 弱肉強食 View Post
        Sova naravno svaku priliku čeka da pljune po svojima, i čeka Levijatan koji se bori za zaštitu životinja da reaguje. Znači ti ćeš da prozivaš organizaciju koja se sama finansira i koja nije ništa nikome dužna i koja se ne bavi time a nećeš državu.

        Sine, skupi drugare pa protestujte, organizujte se. Ti ćeš da sediš kući a Levijatan će da ti rešava društvene probleme. Izbija ti oči jer su ljudi patrite i jer nisu pičkice od 30kg pa te pucaju neki kompleksi, šta li.

        Niko tebi ne brani da se organizuješ sa prijateljima i reaguješ, ne može s guzice ništa
        Levijatan je politicka organizacija, ne organizacija za zastitu zivotinja, skupljali su potpise kako bi izasli na naredne izbore, samim tim su politicka organizacija.

        Ako mogu da se bave problemima kao sto je Bane u predstavi cepa zastavu, mogu da se bave i ovim problemom. Zasto nisu isli da slikaju i maltretiraju Veljka Raznatovica koji se slikao sa krvavim psom nakon borbe ako im je toliko stalo do zastite zivotinja? Ako vec brane zivotinje onda bi mogli i da porade na edukaciji vlasnika zivotinja koji ne skupljaju govna za svojim psima.

        O tome da li se oni sami finansiraju ne bih govorio, svi znamo da se ne finansiraju sami. Kad neko ima sliku Luke Bojovica u kancelariji jasno ti je kako se sam finansira. Voleo bih da vidim njihove radne knjizice. Toliko.

        PS to sto imas diplomu nekog privatnog fakulteta a ja diplomu srednje skole ne znaci da si ti obrazovaniji od mene.

        Originally posted by limun View Post
        AU al si isprozivao psovu.
        Tvoj post sam prijavio zbog nazivanja pogrdnim imenom bez ikavog povoda. Ako si me vec stavio na ignore zato sto o liverpulu imam drugacije misljenje i ako sugerises drugima da to urade isto ona nije korektno da me prozivas, jer se tako ponasaju paraziti.

        Tebe je stvarno Sandu savrseno opisao u EPL temi, mada ne znam sta je drugo ocekivao od nekoga ko se druzi sa SNS botovima, gay prostitutkama i slicno.

        Comment


        • Originally posted by Chiwwi View Post
          E, aj prestani da se poseravaš po narodu zato što su "naši prijatelji" iz evrope izabrali Vučića.

          Jel' dopire do tvoje glave da:

          1. Vučić kontroliše RIK
          2. Kontroliše SVE medije
          3. Manipuliše spiskovima
          4.JEDINI ima na svim izbornim mestima svoje predstavnike
          5.Da KRADE izbore....?

          "Naši prijatelji" iz evrope su Zlobu bombardovali zbog duplo manjeg konzumiranja diktature nego ove koju dopuštaju sad pizdici da upražnjava..
          Još ga proglašavaju za evropljanina godine.

          Ko bre njega voli?
          Njega i majka na silu voli, samo zato što joj je sin..
          Ti bar u drzavnoj firmi znas kako stvari idu i kako se rade. Znam sve vise ljudi koji glasaju za njega, koji su provaljeni kao Uros Idi jednom kad bude njihov miting (ako ne ides zbog posla ) i vidi sta sve Srbija izbacuje ) E moj ti...

          Voleo bih da smo mi zmlja gde te ocenjuju stvari koje radis i pruzas svojoj drzavi i drustvu, ali nije tako....Ljudi su se usrali u gace, nesto je glupo ko qrac a neko stvarno glasa za njega i to je to...da ima 50%pa tu su radikali, sps i ostale kurton stranke i tu imas bral 70%...

          N mora niko da glasa za ov sto ja glasam, ali brale...znaci mene bi bila sramota da takvi primitivci imaju vise od 20%

          Uros je ovo lepo napisao za EU sto mu daje sve, videli ste od mene )) ali svakako to je gorka istina da se njima jebe za vladavinu prava i obican svet..

          Ljudi se danas prodaju za sitne pare, za posao ce glasati za tebe i dati ti zenu da mu jbs....Stepa se prevrno u grobu sto puta...

          Ajde sto oni nece, vec ti iznutra nemas velik broj ljudi...par su kod njih a bez para ih ne mozes skinuti, onda radis trule kompromise i vrtis se u krug...itd itd...

          Kakve seljacine su na pozcijama ono je jezivo...jbs mi sve
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Originally posted by LosmiSK View Post
            Ti bar u drzavnoj firmi znas kako stvari idu i kako se rade.
            Naravno da znam. Nikad niko nije glasao za njega u mojoj firmi, seremo po njemu svaki dan, direktori su SNS ali nikad niko od njih nas nije ucenjivao niti bi smo mi glasali čak i da jesu..

            Što bi se on jebavao sa firmom od 9000 radnika da ih ucenjuje kad klepi bar milion glasova preko noći u RIK-u a EU mu salutira...?

            Comment


            • Imas nekakav dokaz da je ukrao milion glasova?

              Comment


              • Imam.

                1. Predsednik RIK-a mu vodi kampanju u noć izbora(afera podrum)

                2.JEDINI ima svoje predstavnike na svim izbornim mestima

                3.Nema ko na TV-u da mu protivreči, ne dozvoljava ni on a ni veliki pavednici iz EU

                4.Izborni spiskovi gde glasaju mrtvi

                5.Sadi gandžu u Jovanjici a ko sadi gandžu taj i krade..

                6. Još nisam upoznao nikog ko glasa za njega a ima 2 miliona glasova

                7. Kad je Sloba žario i palio njegovi sledbenici su ga branili i šakom i kapom i glasno su govorili da glasaju za njega i bili ponosni na to, i za razliku od Vučićevih glasača postojali su, bilo ih je u skoro svakoj trećoj kući..
                Ovog svako pljuje gde god da ga pomeneš..
                Last edited by Chiwwi; 17-01-20, 14:34.

                Comment


                • Razumem sve to, ali sto bi se onda cimao toliko oko kampanje, pretio radnicima otkazima ili neproduzivanjem ugovora, slao ljude od vrata do vrata itd itd kad moze lagano da ukrade milion glasova?

                  Comment


                  • Vazduh u Beogradu danas dosta prijatniji i cistiji.

                    Hvala, predsednice!
                    Dayman (a-a-ah...)
                    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                    Champion of the sun (a-a-ah...)
                    You're a master of karate and friendship
                    For everyone

                    Comment


                    • Originally posted by limun View Post
                      Razumem sve to, ali sto bi se onda cimao toliko oko kampanje, pretio radnicima otkazima ili neproduzivanjem ugovora, slao ljude od vrata do vrata itd itd kad moze lagano da ukrade milion glasova?
                      Pa bilo bi baš glupo da ima 2 miliona glasova a da ga nema nigde. Kako bi onda Lošmi optuživao narod?

                      A i šta on drugo može da radi osim da peni na tv-u po ceo dan, da neće možda privredu da dotera pod konac?

                      Kako to zamišljaš tako ozbiljne projekte bez velike podrške spolja i besomučnog spinovanja?

                      Kako sakriti kradju?
                      Pa lepo pričati o Djilasu po ceo dan sa nameštenim novinarima. To mu je posao, da zataškava, zaposlen je kod Amera.

                      Tako je Milošević krao u fazonu ne možete mi ništa, samo vi pričajte pa dobio po nosu..
                      Last edited by Chiwwi; 17-01-20, 15:07.

                      Comment


                      • Originally posted by Chiwwi View Post
                        Pa bilo baš glupo da ima 2 miliona glasova a da ga nema nigde. Kako bi onda Lošmi optuživao narod?

                        A i šta on drugo može da radi osim da peni na tv-u po ceo dan, da neće možda privredu da dotera pod konac?

                        Kako to zamišljaš tako ozbiljne projekte bez velike podrške spolja i besomučnog spinovanja?

                        Tako je Milošević krao u fazonu ne možete mi ništa, samo vi pričajte pa dobio po nosu..
                        Naravno da ima podrsku spolja, pa Toni Bler im je jos 2015. drzao predavanja i davao informacije i ko zna koliko to naplatio.

                        Da nasi kriminalci ne odgovaraju jacim silama prelako bi ih sklonili i opravdano optuzili za sve i svasta. Ko zna kakvu korist imaju od nas i za koje prljave poslove im sluzimo jer smo van EU i nema ko to da kontrolise. Neko kaze da im odgovaraju da bi priznali Kosovo, a ja mislim da je to tek delic njihovih interesa.

                        Ali mislim da se namestanje izbora ne radi kradjom milion glasova, vec na sve gore pomenute nacine i obmanjivanjem neobrazovanih kojih definitivno ima dosta. Tu se ne slazem s tobom. Mozda je tvoj subjektivni utisak da ih je malo jer ti je takvo okruzenje, ja sam siguran da ih je dovoljno da popune procenat koji je neophodan pored glasaca koji se prodaju za 1000-2000, botova, ljudi koji bi dupe dali za posao ili unapredjenje. Ova druga grupa sigurno cini mnogo veci procenat glasaca SNS-a ali svakako je to deo Srba koji manjka moralnim i intelektualnim kvalitetom pa nas tako i cine manje kvalitetnim narodm tj obaraju prosek.

                        Ovakva vladavina jednostavno ne moze biti odrziva u zemlji koju vecinom cine obrazovani i moralni ljudi koliko god vlast dobijala podrsku sa strane.

                        Comment


                        • Originally posted by Chiwwi View Post
                          Pa bilo bi baš glupo da ima 2 miliona glasova a da ga nema nigde. Kako bi onda Lošmi optuživao narod?

                          A i šta on drugo može da radi osim da peni na tv-u po ceo dan, da neće možda privredu da dotera pod konac?

                          Kako to zamišljaš tako ozbiljne projekte bez velike podrške spolja i besomučnog spinovanja?

                          Kako sakriti kradju?
                          Pa lepo pričati o Djilasu po ceo dan sa nameštenim novinarima. To mu je posao, da zataškava, zaposlen je kod Amera.

                          Tako je Milošević krao u fazonu ne možete mi ništa, samo vi pričajte pa dobio po nosu..
                          Film koji nas pokazuje...Gledao sam ga 10+ i bukvalno od drugog svetskog rata do dana dasnjg je ovako..naravno sve u svoje vreme..

                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Nemci koji su ideal kako jedan narod treba jelte da izgleda su listom bili za Hitlera.
                            Dali to znači da su glupi ili izmanipulisani ozbiljnim inžinjeringom?

                            Amere tek neću da pominjem. Od njih smo pametniji za glavu.

                            Ne dozvoljava nam se da dišemo jer nam ne veruju.
                            A ne veruju nam jer su bili nepravedni prema nama i znaju da smo toga svesni.

                            Žao mi je momci što ne želite da prihvatite činjenicu da nas zapad ne želi. Trebamo im samo kao pešaci u šahu.
                            Naš narod je sasvim korektan, mi smo dobri domaćini i dobri pesnici, naivni(dobri) da ali glupi(nesvesni) ne.
                            Last edited by Chiwwi; 17-01-20, 15:24.

                            Comment


                            • Dayman (a-a-ah...)
                              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                              Champion of the sun (a-a-ah...)
                              You're a master of karate and friendship
                              For everyone

                              Comment


                              • Losmi ajde otkaci se od srpskog naroda,sta si ti Eskim? Bolje drkaj sa Kalinicem nego sto jebendises sopstveni narod preko interenta.

                                Comment

                                Working...
                                X