Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Cassius Clay View Post
    Ako istrguju može Milo da ga izduva jako.
    Sta da istrguju? Da Crnu Goru poklone Rusima kao sada njihovu interesnu zonu? Nema sanse. Dok NATO postoji, nista od toga. Zaboravi.
    Ali zapadu i te kako jeste u interesu da se smijeni autokrata, koji visedecenijskim lopovlucima, aferama, korupcijama.. bas narusava taj njihov imidz vladavine prava itd.. Ali kod nas je takva rabota da bez Srba nije moguca smjena vlasti, a to zapad nece nikad dozvoliti. Cak ni umjerene sroske opcije ne dolaze u obzir. Jednostavno, oni u tome vide sirenje RUSKOG uticaja, vjerovao ili ne. Ista stvar i sa SPC. Ta crkva mora sto vise da se satre i obogalji, jer to je sve za njih uticaj istoka, Rusije...

    Comment


    • Ma svet se menja i uopšte to više nije ravnoteža NATO - Rusija. Uveliko saradjuju godinama na Bliskom Istoku. Crna Gora će ostati NATO država i to nije nikakav problem ali će morati da revidira neke stavove prema Rusiji sigurno i da se ubaci u više neutralan mod ako se istrguje sve to.

      Jer NATO je kurac. Koga će da gadjaju, Ruse? Nestalo bi pola sveta.

      Rusija i SAD pola veka idu sa tom istom pričom i osvajaju svet zajedno.

      Mislim samo da će Milo pasti, da će CG ući u malo mirnije vode sa Rusijom i da će Rusi dobiti malo jači uticaj ovde.

      Vrlo vrlo vrlo lako se oni dogovore sve.

      Izmedju ostalog da ruski patriharh napravi dobar gest ka Rimu i da traži nešto što izmedju ostalog ima veze i sa CG bilo bi tako.

      Mi manje države služimo za potkusurivanje. Nebitni smo jako.

      Svet ide ka globalnoj vladi, ti sukobi velikih sila su samo projekcija mašte. Veliki igrači upravljaju velikim silama, velike sile disciplinuju male buntovne narode. Vazda bilo.

      Jer FED drže plemići iz Londona. Sama USA nije nezavisna država.

      Comment


      • Originally posted by Adam The Llama View Post
        Kosovo je nezavisna drzava, ja sam rodjen na Kosovu u mestu Obilic pored Pristine.

        To sto ste vi desnicari moracu da budem grub, zatupljeni to je druga stvar. Drzati se mrtvog slova na papiru, umesto raditi na odnosu izmedju dva naroda. Za 100/200 god nece biti ni Srbije ni Albanije, i umesto da sada nadjemo nacin da zivimo zajedno, mi cemo da nasedamo na ove glupe malosrbijanske mantre, cuj Kosovo sveta zemlja...Prestanite vise da pisete ovde ovakve gluposti molim vas, od Urosa koji je jednom u zivotu bio na protestu i sad je oslobodio svet do ovih malosrbijanaca koji bi u rat a pusku u zivotu videli nisu.

        Sent from my motorola one action using Tapatalk
        Ne bih ni ja bolje napisao.
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Originally posted by Adam The Llama View Post
          Kosovo je nezavisna drzava, ja sam rodjen na Kosovu u mestu Obilic pored Pristine.

          To sto ste vi desnicari moracu da budem grub, zatupljeni to je druga stvar. Drzati se mrtvog slova na papiru, umesto raditi na odnosu izmedju dva naroda. Za 100/200 god nece biti ni Srbije ni Albanije, i umesto da sada nadjemo nacin da zivimo zajedno, mi cemo da nasedamo na ove glupe malosrbijanske mantre, cuj Kosovo sveta zemlja...Prestanite vise da pisete ovde ovakve gluposti molim vas, od Urosa koji je jednom u zivotu bio na protestu i sad je oslobodio svet do ovih malosrbijanaca koji bi u rat a pusku u zivotu videli nisu.

          Sent from my motorola one action using Tapatalk
          Jedan od odvratnijih postova.

          U pravilima treba da stoji da je zabranjeno pisati kako je KiM nezavisna drzava.
          Dayman (a-a-ah...)
          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
          Champion of the sun (a-a-ah...)
          You're a master of karate and friendship
          For everyone

          Comment


          • Ja podrzavam stav da je KiM okupirana teritorija te da zbog toga budzet Srbije nema nikakve prihoda odozdole. Isto tako mi smeta sto drzava zloupotrebljava trenitni status i vrsi razne malverzacije na tom polju.

            Comment


            • Desnicari ne daju da Srbija ide napred. Sluzbi takodje to ne lezi. U EU zeli samo gradjanstvo i pravi rumeni bar vojvodjanski seljaci...ovim ostalima je super,misle da ih Rusi sanjaju svako vece i da imaju plan da nas pripoje njima i da im budemo ispostava na Balkanu.

              Ako USA hoce da se odrekne narkokartela sa Kosova, mozda budu hteli nas da rese naseg narkokartela i da im budemo ispostava na Balkanu sto bi bilo odlicno za buducnost Srbije i nase dece. Da nam nadokande 99g tako sto ce sav sljam sa vlasti uhapsiti i deportovati u Rusiju a mogu neke i ovde u zatvor. I uloziti ogroman novac i da od nas naprave neku novu balkansku Holandiju kao sto i jesmo. Da opismene i obrazuju ljude i da krenemo napred i da za 15-20g budemo jedna od najboljih ekonomija Evrope.
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Losmi imam jedan poklon za tebe.

                http://media.fpn.bg.ac.rs/

                Kliknes na medjunarodne odnose, pošto vidim da si fan.

                username : student
                pass : medjunarodniodnosi2014

                Imaš tu prika materijala pa uzmi štogod pročitaj, ako ćeš u Evropu da znaš štivo bar

                Comment


                • Originally posted by Cassius Clay View Post
                  Losmi imam jedan poklon za tebe.

                  http://media.fpn.bg.ac.rs/

                  Kliknes na medjunarodne odnose, pošto vidim da si fan.

                  username : student
                  pass : medjunarodniodnosi2014

                  Imaš tu prika materijala pa uzmi štogod pročitaj, ako ćeš u Evropu da znaš štivo bar
                  Ne ulazim na te linkove nikad majka rodjena da mi posalje... samo znam da ovako ne ide..30g smo u qrcu totalnom...mora nesto drugacije...vreme prolazi,godine,zivot...
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Losmi ne ulazi na linkove koji imaju ekstenziju .edu

                    Comment


                    • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                      Jedan od odvratnijih postova.

                      U pravilima treba da stoji da je zabranjeno pisati kako je KiM nezavisna drzava.
                      Da li bio toliko dobar da napišeš šta je u tom postu bilo tako odvratno i da je tebe povredilo,a pri tom ni rečcu nije slagao?

                      i navedi šta još ne sme da se piše,pa da mogu i ja da napravim spisak,jer koliko sam shvatio,članovi ovog foruma dolaze i iz drugih država koje su priznale kosovo-da ih se banuje odmah?
                      Wizard

                      Comment


                      • Naravno, nije problem.

                        Kao prvo, nije me povredilo, vec razocaralo.
                        Kako je krenuo, ocekivao sam bar duplo vise opstih mesta u drugom delu njegove poruke, pa sam se i tu razocarao malo sto je samo na onome ostalo, mogle su sigurno jos neke gluposti da se ubace kad se vec zagrejao.

                        Nije slagao? Okej, onda ti nece biti problem da nadjes gde to pise zvanicano da je KiM nezavisna drzava.

                        Kakve veze ima sto su neki clanovi iz drzava koje su priznale KiM i zasto bi bili banovali zbog toga? A ako bi pisali kako je KiM nezavisno i slicne gluposti, to bi trebalo da se smatra za ozbiljnu provokaciju koja svakako nije dozvoljena.

                        Nego, ajde, idi izguglaj, nadji, postavi neki link za to oko KiM, posto kazes da rec nije slagao.
                        Last edited by Mr. Wolf; 14-07-20, 13:10.
                        Dayman (a-a-ah...)
                        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                        Champion of the sun (a-a-ah...)
                        You're a master of karate and friendship
                        For everyone

                        Comment




                        • Male lekcije od velikog gospodina.

                          I ja sam omiljen kod žena kao i ovaj gospodin što je bio. Još nisam video lepog čoveka autošovinistu.

                          Sve više počinjem da verujem da frustracije iz izgleda plus nedostatak testosterona teraju čoveka da se priklanjia nekim alternativama kako bi našao sigurno utočište jer je to vodeći narativ.

                          Ko zna, nisam psiholog.

                          Comment


                          • radim secc
                            Wizard

                            Comment


                            • Originally posted by Cassius Clay View Post


                              Male lekcije od velikog gospodina.

                              I ja sam omiljen kod žena kao i ovaj gospodin što je bio. Još nisam video lepog čoveka autošovinistu.

                              Sve više počinjem da verujem da frustracije iz izgleda plus nedostatak testosterona teraju čoveka da se priklanjia nekim alternativama kako bi našao sigurno utočište jer je to vodeći narativ.

                              Ko zna, nisam psiholog.
                              Kad ljudi vide ko se sve naziva nacionalista, oni automatski predju na drugu stranu.

                              Ako neko mora da kaze da je nacionalsta da bi svi znali da on voli svoju drzavu, taj je po meni apsolutno glup ili idiot.
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                                Naravno, nije problem.

                                Kao prvo, nije me povredilo, vec razocaralo.
                                Kako je krenuo, ocekivao sam bar duplo vise opstih mesta u drugom delu njegove poruke, pa sam se i tu razocarao malo sto je samo na onome ostalo, mogle su sigurno jos neke gluposti da se ubace kad se vec zagrejao.





                                Nije slagao? Okej, onda ti nece biti problem da nadjes gde to pise zvanicano da je KiM nezavisna drzava.

                                Kakve veze ima sto su neki clanovi iz drzava koje su priznale KiM i zasto bi bili banovali zbog toga? A ako bi pisali kako je KiM nezavisno i slicne gluposti, to bi trebalo da se smatra za ozbiljnu provokaciju koja svakako nije dozvoljena.

                                Nego, ajde, idi izguglaj, nadji, postavi neki link za to oko KiM, posto kazes da rec nije slagao.
                                sad sam čitao post-i neću.ja sam vrlo dobro razumeo kao i ti, šta je rekao i necu da se pravim blesav
                                Wizard

                                Comment

                                Working...
                                X