Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by bojanaBG View Post
    Pa zasto se onda ukljucujes u pricu
    Sve se nadam, shvaticete jednom.
    Originally posted by Dekinjo
    Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
    Originally posted by La Jugoslavia
    Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

    Comment


    • Comment


      • http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Zamisli Princoni da smo pingvini .... jos smo mi dobro prosli.
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • Originally posted by Sandugp View Post
            Zamisli Princoni da smo pingvini .... jos smo mi dobro prosli.
            Pa zato sam i postavio da mogu lakse da zamisljam sebe kao pingvina. Hvala Vucicu sto nismo

            Comment


            • I uvek se ovoga setim...




              tt
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • 22, a stvarni osjećaj 25 stepenig. Uživam.

                "I love to speak with Leonard
                He’s a sportsman and a shepherd
                He’s a lazy bastard
                Living in a suit ."
                Leonard Cohen

                Comment


                • Skupljanje Roma sa spiska i organizovano glasanje za litar ulja i koru hleba. Napredna i ruzicasta Srbija.

                  Comment


                  • Za listu okupljenu oko srpske napredne stranke glasaju 2 tipa ljudi.

                    Jedni su oni koji idealizuju Vučića, veruju u sve njegove laži i takve ljude ne mogu da krivim. Nisu dovoljno obavešteni/inteligentni/obrazovani. Glasaju iz uverenja kao i svi mi i poštujem njihovo demokratsko pravo da glasaju za koga misle. Samo mi nije žao kada ih ista ta stranka zajebe.

                    Ovi drugi su govna. Svi oni koji za 20 evra prodaju glas, za brašno i ulje prodaju glas, oni koji su ucenjeni zbog posla od 50.000 pa umesto da glasaju protiv Vučića da bi otišao s vlasti da ih više niko ne ucenjuje, oni ćute i glasaju za njega. Oni koji se učlane u stranku da bi dobili opet posao neki od 50.000 dinara jer nisu sposobni da ga sami nađu. Glasajte slobodno, jednog dana ćete samo vi ostati u ovoj zemlji s ovim iznad, uživaćete.

                    I da ne zaboravim treću grupu, apstinenti. 24 liste, a 51% izašlih birača. Ima na izborima liberala, levičara, desničara, građanskih opcija, agitatora za obnovu monarhije, mladih ljudi, novih ljudi. Ima svega, a vi sedite kod kuće i dozvoljavate da vam polupismeni idioti i starlete na čelu s ozbiljnim bolesnikom određuju sudbinu. Nadam se da ćete svi vi osetiti najbolje ovu vlast, da će vama rušiti kao u Savamali, da će vama smanjiti plate i penzije, da će vas ponižavati neobrazovani direktori i da će vas zadesiti sve ove blagodeti koje srpska napredna stranka donosi sa sobom. NISTE ZASLUŽILI NIŠTA BOLJE!

                    Comment


                    • Majstor je Vučko, učio posao od Mile - razjedini opoziciju i sve je lako ove cifre puno toga kažu

                      PREŠLI CENZUS:

                      lista "Aleksandar Vučić" - 370.000 glasova
                      lista Dragan Đilas - 156.000
                      lista Aleksandar Šapić - 74.000
                      SPS-JS - 51.000


                      ISPOD CENZUSA (ukupno se ispod cenzusa nalazi između 160.000 i 170.000 glasova):
                      Dveri i DJB - 32.000
                      Ne davimo Beograd - 29.000
                      SRS - 19.500
                      Ljubiša Preletačević Beli - 18.800
                      DS - 17.900
                      DSS - 9.500


                      ISPOD 1%:
                      Zavetnici - 5.250
                      Pokret obnove kraljevine Srbije - 4.250
                      Šta radite bre - Marko Bastać - 4.180
                      Zelena stranka Srbije - 3.520
                      Ruska stranka - 3.110
                      Zelena stranka - 2.700
                      LDP - 1.970
                      NOPO - 1.640
                      Građanska stranka Grka Srbije - 1.560
                      Muamer Zukorlić - 1.480
                      Dosta je bilo pljačke, korupcije i lopovluka - 1.390
                      Republikanska stranka - 1.150
                      Jedinstvena stranka pravde - 820
                      Beogondola - 820

                      Comment


                      • Ima AV trojanaca u opoziciju ali za ovu neslogu sami su krivi. Zelena stranka i Zelena stranka Srbije. Ma, idi begaj. Trebalo je ici u 3 kolone ali ko mene pita.

                        1. Dljias + Sapic + DS
                        2. Dveri +DSS + Zavetnici + Pokret obnove kraljevine Srbije
                        3. Ne davimo Beograd + Dosta je bilo + Sta radite bre + Zelena stranka + Zelena stranka Srbije + Beli

                        Comment


                        • Tri godine kako ga nema
                          Za trenutno raspoloženje ova je primjerena

                          Comment


                          • Beli je skroz pogresio sto se rastao sa svojim pokretom.Cak mislim da ce Prilepak i ta grupa Samo Jako mnogo bolje proci nego on u buducnosti.
                            Originally posted by Casiraghi
                            Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                            Originally posted by Casiraghi
                            Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                            https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                            Originally posted by Casiraghi
                            Srecan Mane svima koji slave.

                            Comment


                            • Djilas pobedio u samo dve opstine: Stari grad i Vracar. U prigradskim opstinama masakr. Za AV preko 60%.

                              Comment


                              • A u Zemunu kakva je situacija?

                                Comment

                                Working...
                                X