Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Po celom internetu se vrte listići koji stižu na mesta gde niko ne živi, SNS pravi letke za ostale stranke u sred izborne tišine da ih diskredituje, zove u ime drugih stranaka, ej državo..

    Ali što bi izašli na izbore, svima nam je super, svi su isti..Zar ne?

    Comment


    • Originally posted by Powerslave View Post
      Kad ce vise ti izbori?

      E vidis nisam znao da je ona tema samo za spoljnu politiku... moja greska. Da sam znao da se tamo ne smije pisati o pickoustom i ostalim domacim lazovcinama i lopovima, ne bi vas molio da prestanete sa tom pricom u pricaonici.
      Pa... na svakih 6 meseci su. U tome je jebada

      Comment


      • Originally posted by Powerslave View Post
        Kad ce vise ti izbori?

        E vidis nisam znao da je ona tema samo za spoljnu politiku... moja greska. Da sam znao da se tamo ne smije pisati o pickoustom i ostalim domacim lazovcinama i lopovima, ne bi vas molio da prestanete sa tom pricom u pricaonici.
        Ma nije, nego je to više neko nepisano pravilo, a ovde se odomaćili, pa eto, uzurpiramo prostor malo
        Al ti slobodno o svojim iskustvima i eksperimentima sa novim sintetičkim tvarima, vidiš na to se niko ne buni
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Ma i kod nas su svako malo, nego su cista formalnost Samo da nama gospodar pozivi! Da izgura jos jedno dvadesetak godina na vlasti, pa da se isprazni CG i da je poklonimo Albancima i ostalim "manjinama".

          Mada, pojedini forumasi nam ne priznaju drzavu a procitah i da je grad u kome sam odrastao vukojebina, pa ce se isti sigurno radovati kad nam drzava(izmisljena je li.. ) propadne do kraja.

          Daj malo o politici...

          Comment


          • Mozda bi ljudi bolje glasali na tim eksperimentalnim tvarima.
            DALE 1992-2020
            NIKAD ZABORAVLJEN

            Comment


            • Originally posted by Победа View Post
              Strpi se Papi, sutra bolje ni ne ulazi na ovu temu
              Zauzeli ste temu kao što će vas zauzeti određeni separatistički pokreti.

              Aj bar si me upozorio.

              Comment


              • Originally posted by Powerslave View Post
                Ma i kod nas su svako malo, nego su cista formalnost Samo da nama gospodar pozivi! Da izgura jos jedno dvadesetak godina na vlasti, pa da se isprazni CG i da je poklonimo Albancima i ostalim "manjinama".

                Mada, pojedini forumasi nam ne priznaju drzavu a procitah i da je grad u kome sam odrastao vukojebina, pa ce se isti sigurno radovati kad nam drzava(izmisljena je li.. ) propadne do kraja.

                Daj malo o politici...
                Glasao sam za Trampa. Tj. za Ivanku

                Leba ti gde je našla onog bejbi fejsa, on je fasovao 20+ godina robije kad Tramp ode sa mesta predsednika.

                Jel šalješ herbalnu travu poštom

                Comment


                • Ne pratim ti bogami politicku scenu u US uopste. Znam da onaj prasac stalno nesto laje i da laprda po tviteru ali me apsolutno ne interesuje sta on ili bilo koji drugi politicar ima da kaze.

                  A postom moze mozda samo sjemenke mozda ni to. Nista ne prolazi... znaju i antibiotike da oduzimaju.
                  Last edited by powerslave; 03-03-18, 22:46.

                  Comment


                  • Originally posted by Powerslave View Post
                    Ma i kod nas su svako malo, nego su cista formalnost Samo da nama gospodar pozivi! Da izgura jos jedno dvadesetak godina na vlasti, pa da se isprazni CG i da je poklonimo Albancima i ostalim "manjinama".

                    Mada, pojedini forumasi nam ne priznaju drzavu a procitah i da je grad u kome sam odrastao vukojebina, pa ce se isti sigurno radovati kad nam drzava(izmisljena je li.. ) propadne do kraja.

                    Daj malo o politici...
                    Sto se tice praznjena Cg najvise je procentualno napustaju bas te manjine o kojima pricas. A te manjine o kojima pricas nikad nisu imale dubinsku podrsku da ucestvuju u promenama vlasti, posebno se to odnosi na najsiromasniji sloj koji konstanto trpi nacionalisticke uvrede od svojih sugradjanja sto na ovoj drugoj strani nije slucaj. Sto se tice odnosa CG-SR u vecini parametara je Crna Gora iznad.

                    Comment


                    • Originally posted by Overlord View Post
                      Sto se tice praznjena Cg najvise je procentualno napustaju bas te manjine o kojima pricas. A te manjine o kojima pricas nikad nisu imale dubinsku podrsku da ucestvuju u promenama vlasti, posebno se to odnosi na najsiromasniji sloj koji konstanto trpi nacionalisticke uvrede od svojih sugradjanja sto na ovoj drugoj strani nije slucaj. Sto se tice odnosa CG-SR u vecini parametara je Crna Gora iznad.
                      Te tamo iz Plava, Gusinja i ostalih sela ne racunam u Crnogorce jer ni oni sami se tako ne indetifikuju, pa ako im nesto smeta neka se pridruze rodbini u Americi, Njemackoj i ostalim popularnim turistickim destinacijama.

                      Cujes njima dati dubinsku podrsku da mijenjaju nesto. Njima jedino treba dati jednosmjernu kartu...

                      Comment


                      • Originally posted by Powerslave View Post
                        Ne pratim ti bogami politicku scenu u US uopste. Znam da onaj prasac stalno nesto laje i da laprda po tviteru ali me apsolutno ne interesuje sta on ili bilo koji drugi politicar ima da kaze.

                        A postom moze mozda samo sjemenke mozda ni to. Nista ne prolazi... znaju i antibiotike da oduzimaju.
                        Ivanka

                        https://www.google.rs/search?q=ivank...iw=853&bih=395

                        Ko ovi naši?

                        Da slalo se poštom LOL što mislim da je bilo genijalno!

                        Comment


                        • Ma ovi Ameri ne pustaju nista preko granice. Znam neke ljude koji su nabavljali sjeme iz Evrope i da im je to stizalo do prije nekoliko godina a onda je i to presjeceno. Nema sanse da bi mogao nekome da posaljes travu ili pecurke napr...

                          Comment


                          • Ovde je furalo preko pošte tipa Hrvatska - Srbija - BIH, itd.

                            Bratstvo, jedinstvo.

                            Dobro da si mi rekao. Video sam da na Amazonu ima svašta da se poruči.

                            Jedio u Srbiji i CG nije još legalizovano u medicinske svrhe.

                            Comment


                            • Koji si deo USA?

                              Radim neke biznise sa njima.

                              Da znaš da bi mi dobrodošao na obostranu korist!
                              Srbije nema nigde...

                              Ja kažem "Potražite Srbistan u meniju, možda smo tako zavedeni" LOL

                              Comment


                              • NY

                                Salu na stranu, ja sam prestao sa svim nelegalnim radnjama. Lise sto nabavljam travu redovno, suzdrzavam se od posredovanja i prodaje bilo cega. Lijepe su se pare zaradjivale jedno vrijeme ali njima ne treba vise od dva mjeseca da te stave na radar koliko god oprezan bio Posle dva preksraja sam se primirio jer treba da zavrsavam green card na ljeto pa ne smijem da im dam razlog da me odbiju jer mi je dosije vec kao biblija

                                Comment

                                Working...
                                X