Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ugnjetavani miskarci - ne dajte se!
    sigpic

    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

    Comment


    • Koliko mene Olja podseća na neku moju drugaricu da sam je pitao piše li na forumu pod ovim nickom. Nejerovatno. Znači iste neverovatno iste. Tako i nju iznerviram zapalila bi me

      Osudiću Milana kad izadje izveštaj. Nije ni meni lako. On je idol mog detinjstva. Kad su mu Delije pevale "ti si Zvezdin četnik Milane" a on plače a i ja suza suzu stiže.

      Nego ne sećam se Olja da si osudila glumca koji je silovao dete u wc-u? Gorana onog odvratnog? A presuda izrečena.

      Sećam se da sam ja pisao...

      I ne ide mu u prilog ali ima pravo da bude sns-ovac, a sns 2008. i 2019. nije isto. Kažem bar se nije prodao nego je od početka sns-ovac.

      Comment


      • Originally posted by 弱肉強食 View Post
        Kažem bar se nije prodao nego je od početka sns-ovac.
        ...ili SRS-ovac, pa SNS-ovac ? Pitam, ne znam ?
        sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

        Comment


        • Nije baš tako Uroše. Bliska osoba mi radi nasilje u porodici i mogu ti reći da je strašno šta muškarci sve rade, i to svaki dan.

          Odnos zlostavljanja muškarci vs žene je u najboljem procentu 80-20%, ako i toliko. Desi se da muškarca udare nečim ili da ga žena izgrebe, ali uglavnom su to batine za ženu, šamaranje i pesničenje. Čak i kad se desi da žena udari, muškarac vraća 3 puta gore.

          Uvek ima izuzetaka, ali je to uglavnom slika i prilika u Srbiji.
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • Da da baš tako. Iz takvog je podneblja da su svi radikali njegovi, i kad je Vučić prešao sa Tomom u SNS i on je.

            Inače Milanče je kao mlad navijao za Ajduka, za bile, igrao je u Partizanu ali mu je oprošteno jer su ga Ultra Boysi sreli na Senjaku 2001. sa jelkicom Zvezde u kolima.

            Čovek koji je igrao srcem za Zvezdu. Dok je igrao u Poljskoj, u Prokomu, potukao se sa mislim Tomasom Kelatijem, prebio ga kao mačku.

            Trojka Grcima, partija protiv USA, zabrana odlaska u Zagreb, Čiča Draža, itd.

            Zola ne kažem da njje, ali to je zvanično! Muškarci ne prijavljuju nasilje, razumeš? Znam iz okruženja da nabrojim 10 karakondžula što piju krv muževima i hebu ih klinci, bolje da ne pričam jer nije za forum. Ne može se javna statistika uzimati kao merilo jer niko ne prijavljuje žene.

            Naravno da muškarci u većem procentu to rade. Ali hteli smo demokratiju i to pa uživajte u pravima. Ja bih 20 strlejao za primer, bili bi svi mirni kao bubice. Ali vi braćo kako hoćete
            Last edited by Cassius Clay; 12-12-19, 12:10.

            Comment


            • A sva nasilja nad zenama su prijavljenja?
              Urose, pokusavas da odbranis nesto sto je nmoguce odbraniti
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Originally posted by 弱肉強食 View Post
                Zola ne kažem da njje, ali to je zvanično! Muškarci ne prijavljuju nasilje, razumeš? Znam iz okruženja da nabrojim 10 karakondžula što piju krv muževima i hebu ih klinci, bolje da ne pričam jer nije za forum. Ne može se javna statistika uzimati kao merilo jer niko ne prijavljuje žene.
                Kapiram šta pričaš, ali ide to u oba smera, i mnogo više u ovom ka ženama. Mnogo žena ne sme da prijavi nasilje zbog toga što će dobiti posle još veće batine. A zakon je takav da će u suštini malo uraditi da zaštiti ženu, već će napraviti još gore i samo razbesneti muža, koji će opet da bije.
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • Pa ne branim, ne kosi se jedno sa drugim. Samo kažem pored tih muškaraca treba poraditi i pohapsiti i žene nasilnice.

                  Znam ja Zola kakav je naš zakon kada glumac siluje dete i dobije 9 meseci. Kad bi prošli moj zakon bili bi svi mirni kao bubice, ali prilično sam nemoćan da pomognem.

                  A duboko verujem u Hobsa i da su ljudi govna i da ne umeju da se ponaśaju dok ne osete strah. Ne verujem uopšte u čovekovu dobru prirodu.

                  Svaki dan kolju pse, da ima neke pravde sve bi ih pohvatali. Jer u visokom procentu sa životinja prelaze na žene decu i slabije.

                  Neki dan neki psiho zaklao psa i vezao ga za most. I sada po zakoni on će dobiti godinu, dve, tri.

                  I izadje i opet će nekoga ubiti. Zato sa njima mora okrutno, pa neka se društvo dogocori hoće li pravdu i mir ili će da bude nominalno pravna država.
                  Last edited by Cassius Clay; 12-12-19, 12:20.

                  Comment


                  • Pa branis, jer stalno ubacujes zene koje maltretiraju musakrce u nameri da relativizujes i da pokazes da ima nasilja sa obe strane.
                    I niko ne kaze da nema, ali evo zola ti je izneo i neke brojke, 80%-20% u najboljem slucaju, sto je strasno.

                    A da ne pricam koliko primera ima gde zena konacno skupi hrabrost i prijavi muskarca, ovaj jos vise pobesni i ubije je, bukvalno je ubije.

                    Ja imam primer u bliskom okruzenju gde je muz (razvod bio u toku), cekao 2,3 dana i upucao zenu, nije je ubio, osudjen je na max 5 godina zatvora, ali sud nece njoj da da 100% starateljstvo nad detetom jer dete treba da ima i oca i majku
                    i sta ona moze da ocekuje kad on izadje za 2 godine?
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Ne znam sta da kazem zato se I ne oglasavam. Da li treba da izrazim gadjenje I nezadovoljstvo? Da, svakako. Da li treba da kazem da sam iznenadjen? Zapravo, uopste nisam.

                      Da li je problem u Milanu Gurovicu nasilniku? Pa I nije jer nije jedini, gde su Pera, Zika, Milos I ostali koji su zlostavljali I koji ce zlostavljati.

                      Problem je u drustvu koje je vecinom zadrzalo srednjovekovno razmisljanje, koje se provlaci kod nas kao deo kulturne bastine, nekakvog kvazi nasledja gde je patrijarhat jedini normalan nacin funkcionisanja porodice.

                      Zato je I normalno da tuces zenu ako nije poslusna, ako nije skuvala rucak, da budes razocaran ako je rodila cerku, da ti slucajno naleti na pesnicu, da se sticajem okolnosti devojcica sama ogrebe na nokat ili jos bolje da se izivljavas nad njom jer si nezadovoljan svojim zivotom.

                      Dakle nije problem u tom Gurovicu jer on je javna licnost pa je to proslokolikl toliko zapazeno, sta je sa svim onim zenama koje svakodnevno prozivljavaju torturu ali niko ne kaze ni jednu rec niti napise slovo o njima jer su one samo nebitne zene Dragana nasilnika, radnika gradske cistoce ili Marka nasilnika, vodoinstalatera.

                      To je problem. Jer to sto je Gurovicev slucaj dospeo u javnost kod nas ima kontraefekat, umesto da mediji I odgovorne sluzbe iskoriste to za podizanje svesti o nasilju u porodici to ce se sve pretvoriti u cirkus tipa zadruga I ostale gadosti.

                      Druga strana medalje je da I zene mogu da budu zlostavljaci, ne naravno fizickim putem u tolikoj meri koliko psihickim useravanjem u sve sto muskarac radi.
                      Moj poznanik se nedavno razveo zbog toga, zena ga je bukvalno neprekidno maltretirala, ponizavala, pretila mu da ce se razvesti i odvesti decu, u drustvu govorila da je nije uopste vredan, da ne zna sta trazi sa njim, da je slepac, sisa, picka...

                      Srecno su razvedeni vec nekih par meseci. Tako da prica nije dalje kulminirala a kako je sve teklo moglo je biti veoma lose po oboje.
                      There's something wrong with me chemically
                      Something wrong with me inherently
                      The wrong mix in the wrong genes
                      I reached the wrong ends by the wrong means
                      It was the wrong plan
                      In the wrong hands
                      With the wrong theory for the wrong man
                      The wrong lies, on the wrong vibes
                      The wrong questions with the wrong replies

                      Comment


                      • Originally posted by 弱肉強食 View Post
                        Pa ne branim, ne kosi se jedno sa drugim. Samo kažem pored tih muškaraca treba poraditi i pohapsiti i žene nasilnice.

                        Znam ja Zola kakav je naš zakon kada glumac siluje dete i dobije 9 meseci. Kad bi prošli moj zakon bili bi svi mirni kao bubice, ali prilično sam nemoćan da pomognem.

                        A duboko verujem u Hobsa i da su ljudi govna i da ne umeju da se ponaśaju dok ne osete strah. Ne verujem uopšte u čovekovu dobru prirodu.
                        Ja razumem šta pričaš i slažem se u suštini da obe strane treba kazniti. Niko ne sme da bude izuzet. Ali je stiuacija takva da je određen procenat muškaraca u Srbiji zatupast sa razmišljanjem koje im je verovatno preneto sa kolena na koleno ili koje su gledali u kući. Posebno u ruralnim delovima. A imaš i jednostavno idiote koji uživaju da nanose bol.

                        Samo kad bi se država malo bolje pozabavila time, i rešila problem prvenstveno za žene, lako bi se i rešio problem zlostavljenih muškaraca. Ali od toga nažalost nema ništa...
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • Pa to je pravna država. Nisam ja uveo te tekovine. Ti znaš da ja nisam za prava. Da se ja pitam ne bi izašao, a takvo bi mučenje proživeo da i kad bi izašao, bio bi kao biljka.

                          Ali ovo je 21. vek, silovatelji i nasilnici po zakonu je l da, 2-3 godinice i ćao.

                          Ja sam zagovornik da treba da osete ono zbog čega leže ali normalno da bi me napalo 95% ljudi kao sadistu. Tako da odgovor nemam.

                          On će odležati 2-3 godine, izaći će da siluje, bije, ovde čak nemaju ni registri pa da komšije budu upozorene i lagano.


                          Ili drakonske kazne uvesti ili ovaj moj sadistički metod.

                          Drugo je pravna država na zapadu a drugo u postkomunjarskim prćijama.

                          Država treba da se pozabavi redom i životinjama, i decom i ženama i muškarcima. Ali mora i civilno društvo da pritisne državu, hvala Bogu svi smo na twitteru. Kasnimo kulturološki za zapadnim državama, nemamo naviku praktikovanja liberalne demokratije.

                          Ovde su batine čak glorifikovane. Batine, Tito, strogoća. Kao učitelji nas tukli i te fore. Nema dela društva koje crveni nisu zatrovali.
                          Last edited by Cassius Clay; 12-12-19, 12:32.

                          Comment


                          • Cuj nisam osudila silovanje nad detetom, ja kojoj je najveci zlocin dirati u decu!!!
                            Ne da bih te zapalila, zgazila bih te.
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Pa onda se ne sećam, sećam se da ga neko branio. Baš sam mislio ti. Kao nije još dokazano, ovo ono. Kada sam ja pitao za onu Maljevićku. Vuk je osudio jedini. Zato sam ja sada rekao, pa nije još dokazano i čekamo izveštaj.

                              Ali ako je onaj za silovanje deteta dobio 9 meseci šta očekivati za Gurovića? Ovo je manii zločin nego gurati maloletniku penis u usta.

                              Comment


                              • Dayman (a-a-ah...)
                                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                                Champion of the sun (a-a-ah...)
                                You're a master of karate and friendship
                                For everyone

                                Comment

                                Working...
                                X