Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jbg, kao neko ko je plivao znam kako funkcionisu te ploce, treba to dobro pritisnuti da bi ti registrovao vreme. Cavic se generalno zajebao jer je trebao da uradi dva zaveslaja tu i da skrati prethodni. Mada mislim da bi tu jedino fer bilo da se podeli zlato.
    Last edited by s_hyperion; 16-08-18, 14:42.

    Comment


    • Nije se on ništa zajebao.

      To što smo mi veći Amerikanci od Amerikanaca, ili ko god nije ništa novo.

      Comment


      • Eh da su sobe u studenjaku, u studentskim danima, bile uredjenje kao sto je Norvezanin dizajnirao, ne bih morao da potrosim malo bogastvo placajuci cimerima vreme u interet centru

        Comment


        • Originally posted by John Dies at the End View Post
          Eh da su sobe u studenjaku, u studentskim danima, bile uredjenje kao sto je Norvezanin dizajnirao, ne bih morao da potrosim malo bogastvo placajuci cimerima vreme u interet centru


          Ja imao rezervni stek (stan) na Miljakovcu za te stvari - diskrecija zagarantovana.
          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
          Meša Selimović

          Comment


          • Is'o si cak sa Avale na Miljakovac da ucis??


            Alal vera

            Comment


            • Dayman (a-a-ah...)
              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
              Champion of the sun (a-a-ah...)
              You're a master of karate and friendship
              For everyone

              Comment


              • Žena ima 51 ili tako nešto.

                Naravno, evo sad je neka druga pljuje. Ne trebala je da napuni usne silikonom i da se napući.

                Eto... bila je u Bg nešto kratko... Kusta je bio svuda oko nje, pa nam se nije dalo

                Kasela spopao klimaks pa se razveo i juri razne klinke. Ona slika iz kreveta sa nekom je bila teški blam za njega.

                P.S.

                Monika ako ovo čitaš, ono, javi se, malo da izađemo

                Comment


                • http://www.b92.net/info/vesti/index....nav_id=1432080

                  Kako su zaostali ovi moji zemljaci, saplemenici, umesto da teraju druga da šeta sa drugom, a oni..


                  Joj da ćemo napraviti Kneževinu Srba Zlatiborskog okruga. Ono, kao, živi mi se u srpskoj a ne u antisrpskoj zemlji.

                  Uzećemo i Pazarce i ove dole sa nama, oni su kud i kamo normalniji i tradicionalniji, pa vlada u Beogradu najantisrpskija na svetu neka vlada Crnogorcima na Vračaru.

                  Comment


                  • Originally posted by Uroš View Post
                    http://www.b92.net/info/vesti/index....nav_id=1432080

                    Kako su zaostali ovi moji zemljaci, saplemenici, umesto da teraju druga da šeta sa drugom, a oni..


                    Joj da ćemo napraviti Kneževinu Srba Zlatiborskog okruga. Ono, kao, živi mi se u srpskoj a ne u antisrpskoj zemlji.

                    Uzećemo i Pazarce i ove dole sa nama, oni su kud i kamo normalniji i tradicionalniji, pa vlada u Beogradu najantisrpskija na svetu neka vlada Crnogorcima na Vračaru.
                    Roditelje ove dece treba zestoko kazniti, i to novcano - jer je to jedino sto ce ih zaboleti.
                    Cuj, patriote?
                    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                    Meša Selimović

                    Comment


                    • "Zlo i naopako" ... jebeni nacionalni park srbija

                      KAŽNJEN HUMANITARAC Zbog čišćenja deponija Svetozar Vujačić moraće U ZATVOR

                      Comment


                      • Ovo sto se Cavica tice. Sve to da nije pritisnuo sve kako treba su budalastine. A nije nimalo ostecen. Covek je glat bio prvi I dobio opasnu lovu od Amera da cuti I ne buni se, sto je I prihvatio I sto bi verovatno svako razuman uradio da je bio na njegovom mestu.
                        sigpic

                        Comment


                        • Ovo oko dobijanja love od Amera mi deluje prilično verovatno, mada s druge strane to je rekla-kazala, nikad nećemo dobiti ni demanti ni potvrdu te informacije, osim možda ako se Čavić odluči za pisanje memoara pa ubaci tu pikanteriju kao reklamu za knjigu. Što opet neće značiti da je tačno.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Stave oni tu u neki 10i ugovor o ko zna čemu, a ako budeš pisao ili pričao o tome, stoji u ugovoru vraćaš puta 10 iznos.

                            Ko što kaže u tekstu "Okom se videlo da je prvi, ali je merač pokazao drugačilje"

                            Ovaj VAR, šta su sve na SP već radili s njim. Još gore pokradu nego pre VAR-a, a sudija kaže "Žali se VAR-u", "Rekao VAR"... ccccc.....

                            Comment


                            • Ma dobio je. Mislim ako nije, a nije se ni bunio, onda je ispao papak. Mogao se kaciti oko toga koliko hoces, pa makar na publicitet da dobije nesto. Ali 99,99% da je dobio kolicinu koja mu je za zivot dovoljna. Ja da sam na njegovom mestu, prihvatio bih odmah. Sta on ima od te zlatne medalje sto nema sa tom srebrnom? Nesto vecu drzavnu penziju?
                              sigpic

                              Comment


                              • Čavićevu karijeru sam pratio od početka.
                                Da se odlučio za USA, uzeo bi sve živo, jer je imao ludačke fizikalije.
                                Kao klinac je ušao u najjače finale na 100m slobodno, sa Popovim, Hugebandom, Geri Holom, Torpom, itd...

                                Kad je video kako se ovde trenira... zamalo nije pao u nesvest...

                                Hteo je ostane ovde, da živi i radi.
                                Završio je i međunarodne odnose.

                                Ali nama nije bio dobar ni za sport, ni za bilo šta drugo...

                                Comment

                                Working...
                                X