Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by bici View Post
    Živim kod Obilićevog stadiona, posao mi je na Dorćolu. Otprilike 4.5 kilometra izmedju posla i stana.

    Gradskim prevozom mi je do posla potrebno dobrih sat vremena, menjam 3 različita krcata, neklimatizovana busa da bih zgazio ta 4.5 kilometra. To je naravno pre početka radova u takovskoj, cara Dušana i Džordža Vašingtona. Kad to počne, verovatno bi mi trebalo nekih sat i 20 minuta, ako ne i više.

    Istu tu trasu prolazim za 45 minuta peške, 15 minuta bajsom, 20 minuta kolima. Usput sam kolegi pa me kupi kolima svako jutro, al svakako planiram sad kad krenu godišnji odmori da pičim bajsom, gradski prevoz je ogromno trošenje vremena i novca.
    Ja zivim na Zvezdari a radim na NBG, jedan prevoz mi je dovoljan do posla posto mi nije problem da prosetam 700-800m od stanice do kancelarije. Obzirom da sada 65 ide kroz Bulevar a 77 kroz Takovsku mojih 35 minuta do posla su postali 70 minuta i to ako mi brzo naidje bus.

    Isao bih BG vozom, ali to su unistili ranije je BG voz u spicu isao na 15 minuta a van spica na pola sata, sada je na sat vremena a kod Vukovog spomenika je u 12:45, 13:45, 14:45. Ukoliko se odlucim na ovu varijantu dolazicu na posao i po 35 minuta ranije.

    Comment


    • Originally posted by belgrade_owl View Post
      Ja zivim na Zvezdari a radim na NBG, jedan prevoz mi je dovoljan do posla posto mi nije problem da prosetam 700-800m od stanice do kancelarije. Obzirom da sada 65 ide kroz Bulevar a 77 kroz Takovsku mojih 35 minuta do posla su postali 70 minuta i to ako mi brzo naidje bus.

      Isao bih BG vozom, ali to su unistili ranije je BG voz u spicu isao na 15 minuta a van spica na pola sata, sada je na sat vremena a kod Vukovog spomenika je u 12:45, 13:45, 14:45. Ukoliko se odlucim na ovu varijantu dolazicu na posao i po 35 minuta ranije.
      Ako imate tuš na poslu, samo bajs bajo moj

      I ja sam radio pre na nbg-u. Nije problem otići, al je pakao vratiti se. Onaj potez u Mihajla Pupina od kružnog toka pa do zelenjaka sam obično pešačio kad je bilo lepo vreme. Ta 3km brže prepešačiš nego što bus ide u špici po povratku. Najveći je pakao bio kad su zatvorili par traka na Brankovom. Samo da se ubiješ i ništa više.
      Originally posted by Dekinjo
      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
      Originally posted by La Jugoslavia
      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

      Comment


      • Ako Veske i druzina ne manjkaju od stucanja kod pominja i kletvi, ne znam kakva ce druga zla sudbina da ih stigne.
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Originally posted by LosmiSK View Post
          Stavio jogurt i krastavce..Bicu dobro, da ne brinete
          Dodaj i beli luk i mirodjiju i eto cacikija.
          Doduse, mozes i pivom da se prelivas - da se uhvati dobra korica.
          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
          Meša Selimović

          Comment


          • Beograd....parking servis

            sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

            Comment


            • Originally posted by LosmiSK View Post
              Desavalo se meni na moru isto, ali nikad u NS-u. Evo stavio sam sto krastavaca na mene, nema neki bol, ali sam poprilicno crven. Imas neki predlog da ovo brze prodje?
              Hladiti i možda Šaljićev melem,pantenol...
              Ili ove prirodne varijante koje ti je Olja predložila
              I pij dosta vode.
              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

              Comment


              • Originally posted by Marija81 View Post
                Hladiti i možda Šaljićev melem,pantenol...
                Ili ove prirodne varijante koje ti je Olja predložila
                I pij dosta vode.
                Hvala. Picu vode i slusacu Oljicu
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Da slusas nego.



                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • A, sta rece...?


                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Zamisli da u ovakav bus udje bus plus ridza i da trazi kartu... buhahahaha...

                      Srbija, divna zemlja za zivot.

                      Comment


                      • Originally posted by miloolja View Post
                        A, sta rece...?



                        "Da se izvinEte.....BRE..."
                        Ma sjajno...


                        Originally posted by belgrade_owl View Post
                        Zamisli da u ovakav bus udje bus plus ridza i da trazi kartu... buhahahaha...

                        Srbija, divna zemlja za zivot.

                        Kako smo ,BRE, što bi rekao ministar Šarčević, nezahvalan narod...i tuširanje uz prevoz dobijemo pa se bunimo...kada ljudi smrde po busu opet se bunimo. Baš smo nezahvalni
                        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                        Comment


                        • Samo sam svratio da poželim sve najgore odvratnoj pojavi Goranu Vesiću. Ovo nisu istiine na sta lici centar grada u 21. veku, malopre usao na Dorcolu u 79, zamalo da umrem.
                          Last edited by mark !t zer0; 19-06-19, 14:52.
                          sloboda ili ništa

                          Comment


                          • Ja samo da te obavestim da ti je sledeći post 7000. Veliki je to pritisak, mora se neki strašan post sastaviti

                            Spoiler
                            Pre svega, moraš se odupreti iskušenju da mi sad odgovoriš na ovo sa par reči

                            Comment


                            • des ti Papi, druze stari. Hvala, valjda ne izgorim pod pritiskom.


                              a dovoljno me poznaješ da znas da se ne odupirem iskusenjima
                              Last edited by mark !t zer0; 19-06-19, 15:04.
                              sloboda ili ništa

                              Comment


                              • Znači počeo dan mrmota

                                Comment

                                Working...
                                X