Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Lošmiju Vučić ne smeta ni malo, baš naprotiv, Vučić je autošovinistima poslednja šansa. Ako on ne prizna Kosovo niko nikad neće.

    Lošmi samo koristi priliku da se posere po Srpskom narodu kako smo glupi i nepismeni uz čuvenu mantru o ruralnoj i krezuboj Srbiji koja slepo veruje u pink i informer.

    Ali kako objasniti onda da je Vučić u Beogradu nabio 60% glasova? Da nije možda i Beograd krezub i ruralan?

    Kako objasniti da je Milošević padao baš u Pirotu, Kragujevcu, Čačku i to u vreme bez interneta i savitljivih pendreka?

    Kako objasniti da je jedan Nemački narod koji mu je predpostavljam uzor slepo listom pratio Hitlera i verovao u Gebelsove filmčiće?

    Kako objasniti Amere i njihovu nadprosečnu neinteligentnost?

    Kako?

    Pa lako, zna on jako dobro da smo mi u orbiti EU i Amerike i da je naš predsednik tamo. I da im je Vučić jedini prihvatljiv trenutno.
    Last edited by Chiwwi; 16-01-20, 14:43.

    Comment


    • "Glupim tupikurcima ovog drustva koji misle da sve znaju a glupi su."

      Kakav idealan opis..... Moglo je na kraju da se doda "ko kurac" radi efektnosti, ali bi to onda bio pleonazam, pa je ipak ispravnije ovako kako je napisano

      Mada kada malo bolje procitam i ovako je pleonazam .... Nakon reci "znaju" sve ostalo je suvisno.
      Opet opis kao opis je vrhunski.

      GLUPI TUPIKURAC - LOL
      Last edited by Sandugp; 16-01-20, 14:45.
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • Originally posted by 弱肉強食 View Post
        @losmi

        I onda su došle neke karikature sa b92 kao ti
        Tu smo još ja i Ganac...ko još ?
        sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

        Comment


        • To se odnosi redom na njega, ZvezdaIznadSvega, Mad for Red, i neke sa košarkaškog pdf-a. Ne odnosi se ni na tebe, ni na Ganca daleko bilo, ni na Kronosa, zna se na koga mislim.

          Vas starije poštujem sve i da jeste i da niste u pravu, ovog ne mogu više da čitam. Bolji je i permanent ban nego čitati njega, a iako mi je na ignore uvek udjem, vidim i iznerviram se.

          Sandu to sam bio nadahnut.

          Najavljuje lik 6 meseci dolazak na utakmicu Zvezda-Bajern a posle kaže nisam došao uplašio sam se, beleže ljude, a ovde mi drži lekciju o opoziciji. Ubiču se.

          Powerslave, brate, pre nego što odem na robiju, nadam se da uzimate SB. Čujemo se drugarišoni
          Last edited by Cassius Clay; 16-01-20, 15:18.

          Comment


          • Pa ne znam bas za to sisica. Eto upoznao sam se sa svima sa ovog foruma, tj dobrim delom i sa ljudima sa kojima sa bio u nekoj ''zavadi''. Sa mojom drugaricom Oljicom uzivam u kvalitetnom dialogu i neizmernom postovanju koje imam prema njoj.

            Srbin sam, ali i gradjanin sveta, drago mi je sto sam obisao toliko sveta, procitao jos vise knjiga i sto sam u zivotu krajnje ostvaren...jbs mi sv meni nista ne fali

            Na netu sam cesto i pisem zato sto tu radim, a mogu biti gde zelim. Ne zovu me samo forumasi, vec i moja klijentela iz celog sveta, pa tako mogu reci da sam pozeljan po celom svetu, ne gledam krvna zrnca,nacije, vere i ostale gluposti gde ti naprezes svoj mozgic.

            Ti Urose si dobar momak, nisi bas previse pametan,nisi uradio nesto u zivotu,male su sans da se tako nesto i desi, ali u sustini nisi los covek. to i podrska u ovog Sangupa ili kako vec, vi ste taj brdsko dinarski kraj i ja vas postujem..

            Moje pobede ne vodim ovde, stavise nisam ljut na vas, niti mi ove teske reci tesko padaju. Vi ste ovi tkz internet ratnici, poznati po ko zna cemu i ja to stvarno postujem.. nastavite sa vredjanjem evo samo sto se nisam iznervirao..

            Polako ali sigurno ako ti i Sangup ili kako vec vredjate, bicete pamtniji,verovatno osecate kako vam mozak raste i to na sve cetiri strane i to u obliku s...eh...da nas je vise takvih..
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Covek uziva u postovanju koje gaji prema osobi

              Cek da vidim sta jos ima. Aha zovu ga svi i svja.... Ne znam za druga mesta ali sak ubedjen da ga odavde ne zove niko. Stavise verujem da se smucio svima.
              Losmi - jebes onog coveka koga nema ko da pohvali pa se sam hvali i nabraja svoja dostignuca....

              I da za kraj. Ne mozes ti pobede da vodis nigde. Ni ovde ni tamo ni ovamo. Mozes da vodis bitke, borbe, rasprave, da se takmicis, da meris pisu i ostalo....Pobede se ostvaruju, one se ne vode.....
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • jel može da se uživa u poštovanju koje ne gajiš?

                mislim da to radim
                sloboda ili ništa

                Comment


                • Ako posmatramo kroz Losmijevu prizmu - MOZE!
                  sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment


                  • onda ja definitivno uživam u poštovanju koje nemam prema ljudima 'punim govana koji seru čim zinu, a ostaju puni govana, džabe žderu tišinu'
                    sloboda ili ništa

                    Comment


                    • Saljivdzije iz Valjeva, eh kad uhvate u masinu...Pa onda se nadaju da ovo nije istina, pa onda krenu sa vredjanjem, a ostvarili ste konkretno sta..dacu vam i da izmislite, ali da budete kreativni siguran sam da imate cimee da se pohvalite..

                      Sto ste se unervozili? Treba da uzivate, nemojte da vas ovo dotice. Sangupje bas inteligentan mladic,ko zna sta je sve prosao i uradio u zivotu..jedva cekam da cujem ) cak i mark 20-0 pokojni nik a novi jozef k. sigurno ima nesto vise od moguceg poraza za zelenim stolom Crvene Zvezde ) Dajte nesto, samo da ne bude povratna karta Valjevo-Beograd, to se ne racuna..
                      Last edited by LosmiSK; 16-01-20, 16:24.
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Ove kikiriki kuglice su zlo.

                        Comment


                        • Da li mislite da je Zemlja ravna ploca?
                          Dayman (a-a-ah...)
                          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                          Champion of the sun (a-a-ah...)
                          You're a master of karate and friendship
                          For everyone

                          Comment


                          • Ne razumem zbog cega bi bilo ko morao da napise sta je postigao u zivotu. Ispada kao da svi imamo isti pogled na zivot I da postoji univerzalno merilo vrednosti pa mozemo da se rangiramo po nekakvoj skali.

                            Za nekoga je uspeh da je finansijski zbrinut, za nekoga to sto je proputovao svet, za nekoga to sto ima porodicu I zdravu decu. Ne gledamo svi na svet istim ocima Ali je nevidjena glupost imati predrasude prema ljudima o kojima ne znas nista I donositi sud na bazi ciste pretpostavke.

                            Nemoj sada da vam postavim plaketu za trece mesto na opstinskom takmicenju u karateu.
                            Ili isecak iz novina za najbolju pesmu za ucenike trecih razreda osnovne skole
                            Ajd vi to postignite sise jedne...
                            There's something wrong with me chemically
                            Something wrong with me inherently
                            The wrong mix in the wrong genes
                            I reached the wrong ends by the wrong means
                            It was the wrong plan
                            In the wrong hands
                            With the wrong theory for the wrong man
                            The wrong lies, on the wrong vibes
                            The wrong questions with the wrong replies

                            Comment


                            • Losmi. Sta sam ja prosao u zivotu ne treba da interesuje nikoga ovde. Tebe najmanje. Drago mi je sto me dozivljavas kao mladica.
                              Ne znam o kakvoj nervozi pricas. Urosa si uspeo da iznerviras svojom gluposcu, ali i on je dovoljno pribran da te na jen-dva otera u tri lepe i zavrsi sa tobom.
                              Ostalima si se "samo" smucio, zagdio, dosadio, smorio ih (nas) ....
                              Trenutno sa tim jadnim pokusajima dizanja samog sebe na ustrb drugih ispadas smesan.
                              Necu da napisem zanimljiv jer zanimljiv svakako nisi. Ni interesantan, ali nekada iz ciste radoznalosti zeljno cekam sta ces sledece da napises. Da vidim dokle ces se bespotrebno zakopavati sve dublje i dublje u glib sopstvene gordosti.
                              sigpic

                              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                              Comment


                              • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                                Da li mislite da je Zemlja ravna ploca?
                                Ne da Indigo,dzaba pokusavamo da smirimo.

                                Comment

                                Working...
                                X