Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nastup u 3?

    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
    Meša Selimović

    Comment


    • Originally posted by bojanaBG View Post
      Kon: Nije doneta konačna odluka o policijskom času



      posto svi znamo da suzavac odlicno deluje na disajne kanale, procisti sve
      Neverovatno da je on gostovao na N1 i još neverovatnije da je skupio hrabrosti da iznese nešto što će ražestiti Vučka.

      Comment


      • Generalno ovde jebe lud zbunjenog. Nogo jeste vodio taj ulazak, ali kad su usli sta onda. Izbacuju sve poprilicno lako, onda Nogo ostaje i prica fonom tamo i uziva. Meni ovo vise lici na neke unutrasnje sukobe u sluzbi da budem iskren a neki koriste narod tj obe strane to rade.

        Kad sam video Sandulovica, Parovica, Levijatan Bihalija meni je tu sve jasno da je nesto skroz drugo u pitanju sem ove korone. Psihopata sve drzi pod kontrolom sumnjam da za ovo nije znao.

        Ovo su samo neka moja nagadjanja. Kad sam bio na protstima u NS, posle nekog vremena sretnem drugara inspektora i on kaze pa bio sam tamo, ali nisam ti se javio iz ocitih razloga,ali u fazonu dosta bas dosta je bilo pandura u civilu...

        Dok neki deo sluzbe se ne okrene ili vojska, nema nista od ovog-citaj od preko....Mogucnost opsteg sranja je tada bar 75%

        Od psihopate danas ocekujem kontraobrt ali i neku pretnju izmeju recenica...Napasce Djilasa itd...ono sto je sigurno i sto je jedino dobro...izgubice Beograd i to ce biti potucen do nogu...moguce cak i da ce biti nekog veceg sranja i pre toga...prosto ovo se zaustaviti nece...
        Last edited by LosmiSK; 08-07-20, 10:43.
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Kako ljdui misitifikuju službu ovo nije istina. Neka izadje nas 300k pa nek služba špija 300k ljudi

          Comment


          • Jedina sansa da udju zajedno desnica i gradjanstvo a to ce se tesko desiti da ne pricam dodatak ovih iz CG i oterati narkokartel, ali tesko cemo to gledati...
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Meni je jedino logicno da je sluzba odradila upad u skupstinu, paljenje automobila i slicno da bi imali za sta da se uhvate i spinuju.


              Ali, ovo sto Uros kaze, izadjite svi na ulicu i onda ce biti potpuno nebitno sta ce sluzba da radi. Ovalvim komentarima se samo busi narod koji je izasao iz besa i omalovazava njihova borba od strane internet pametnjakovica i revolucionara koji znaju sve i apsolutno su iznad svake situacije.
              Last edited by mark !t zer0; 08-07-20, 11:13.
              sloboda ili ništa

              Comment


              • Originally posted by Cassius Clay View Post
                Ja baš mislim da je ovako normalno da postupi. To ćale ovo ono ne ulazim, ali normalan je narodni bojkot
                Što se korone tiče ne znam šta da milsim....a što se Vučića tiče više puta sam pričao da je to sve isto, Vučić, Đilas, Boško.....svima se njima jebe za sirotinju, tako da se ja lično ne brecam oko toga. Komentarišem, ali ne dajem značaju.

                Comment


                • Originally posted by Brajkula View Post
                  Što se korone tiče ne znam šta da milsim....a što se Vučića tiče više puta sam pričao da je to sve isto, Vučić, Đilas, Boško.....svima se njima jebe za sirotinju, tako da se ja lično ne brecam oko toga. Komentarišem, ali ne dajem značaju.
                  Objasnio si vrednost tvog misljenja. Nepotrebno je bilo sta objasnjavati oko tvog i slicnih stavova..

                  Cuj njima se jebe za sirotinju...grlom u jagode xD svi su isti i tipa ja znam xD
                  Last edited by LosmiSK; 08-07-20, 11:31.
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment




                  • Kakav volej...

                    Comment


                    • To je bilo u SAD.
                      Dayman (a-a-ah...)
                      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                      Champion of the sun (a-a-ah...)
                      You're a master of karate and friendship
                      For everyone

                      Comment


                      • Nema veze, pricamo

                        Comment


                        • Bio sam preneražen, razočaran i ne znam kako još da opišem stanje u kojem sam bio kada sam pogledao klip gde žandarmi onako peglaju ona tri momka na klupi...koja je to brutalna sila, koje prekoračenje upotrebe sile? Za to neko mora odgovarati.
                          (Pomislio sam da ima još nešto što snimak ne pokazuje pre peglanja ali izgleda da su momci zaista samo sedeli uz pivo da prate žurku)..
                          Ono što mi se ne sviđa jeste upad u skupštinu i nasilnost demonstranata (dela)... sluđen sam još jednom činjenicom .
                          Ko je organizator protesta?
                          Ne bih prihvatao da je sve spontano jer kako se sinoć odmah organizovao prevoz busevima iz Vranja?
                          Lepo je što su otkačili Jeremića, nadam se takođe da će i Đikija i DS. E onda će biti narodni bunt.
                          P.S. Ovaj će kao i sinoć pokušati sa grupama navijačkim da se odupre narodu.
                          Suzavac je najbolje neutralisati sa crnim lukom.
                          Spoiler
                          Ako mi časi smrti postanu bliski,
                          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                          Nije umio da odstupi,
                          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                          Pao unapred, a ne unazad,
                          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                          Uračunato i u moj pad.

                          Comment


                          • Originally posted by LosmiSK View Post
                            Objasnio si vrednost tvog misljenja. Nepotrebno je bilo sta objasnjavati oko tvog i slicnih stavova..

                            Cuj njima se jebe za sirotinju...grlom u jagode xD svi su isti i tipa ja znam xD
                            Verujem da si sinoć ginuo ispred skupštine i da si evo ovaj post koji citiram okačio iz Urgentnog obzirom da si dobio pendrek, jer jbg boriš se za promene.

                            Ah da, ti si sedeo ispred računara i navijao....onda ti se poserem u mišljenje, nevrednije je od mog.

                            Comment


                            • Sad prolazi komsinica, ima kuče pa se uvek pozdravi sa ovim mojim, nesto promukla i ja vec pomislila da je prehladjena, reko: je l ti ok, nesto si mi promukla...ona kaze: pa malo sam sinoc izgubila glas
                              Ima 23,24 godine, bila je cak i kod Kesica u onim sobnim talentima, ta omladina mora da se probudi i da krene
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Je l' ima imnstagram?
                                Dayman (a-a-ah...)
                                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                                Champion of the sun (a-a-ah...)
                                You're a master of karate and friendship
                                For everyone

                                Comment

                                Working...
                                X