Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Indigo srecan rodjendan
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Naravno da akademik prica gluposti, taj protokol je svuda u svetu, nikakvi parametri neslobode to nisu.
      Ali ljudi pisu svasta, a po inerciji malo ko razume napisano ili proverava fotku, neku informaciju i sl...bitno da se napise da se nesto desilo u Srb, zato i kazem lupetanja sa obe strane u nenormalnim kolicinama, a malo ko razmislja svojom glavom. Zato i jesmo ovde.

      No, meni je zanimlljivije recimo da ti te njegove stare tvitove pamtis i cuvas. Uostalom akademik je nebitan za buducnost, mozda zato i koristii svojih 5 minuta.

      I naravno najgori su po buducnost ove zemlje samo oni koji nemaju za koga da glasaju, eventualno. E ti ce da nas dokusure i sahrane definitivno.
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Edmond Paris - Tajna istorija jezuita. Hajde svi da uzmemo knjižicu u ruke i da vidimo kako je Lojolino društvo vršljalo po Evropi i svetu.

        Da se ne radi o teorijama zavere, možete nači i na katoličkoj enciklopediji, i u zakonima pojedinih država, i u istorijskim spisima, o kakvoj se to sili radi.

        Samo zato što neko nije sažeo i nahranio nas informacijom, ne znači da je "treće oko".

        I onda ja treba da radim nešto što mi vredja inteligenciju, da mislim da su gradjani Srbije nezavisni u svom izboru vlasti i da gubim svoje živce.

        Pobediće onaj koga oni budu hteli sa svojim političkim ispostavnicama, ceo svet propada od ekosistema do raznih oblika smrti, a neko i dalje polemiše o mikrofenomenu zvanom Vučić.

        Sad tu maštati o nečemu, to je suvišno. Zašto EU nije osudila Vučića? Ne znaju šta radi? Zašto Putin nije osudio Vučića?

        To je farsa sve. (doduše taj Putin bar ne morališe o ljudskim pravima)

        To je isto poredjenja radi kada smo raspravljali i borili se protiv Kronosa a on mod. Neki od nas. Pa ne drži Kronos ključeve u rukama, on je samo izabran od strane glavonja. Kada hoće oni ga sklone, kada nisu hteli, bolelo ih briga što se narod žali.

        Eto na forumskom primeru imamo tipičnu analogiju. Žalilo se dosta ljudi, bežalo sa foruma. Ništa.

        To je isto sada besmisleno protiv Vučića kmečati kao protiv Kronosa što je bilo. Kada se njima ćefne, Vučko će doživeti istu sudbinu a doći će neki progresivni i blagonaklon Stojanče koji će opet povratiti veru gradjana/forumaša u forum/EU, čista igranka.

        Comment


        • Ne pamtim tvitove ( bas cu da cuvam ), znam otprilike ko je ismevao te gluposti i onda mi oko 15s treba da nadjem to.

          ------------------------------------------------------------------------------------

          Urose, dobar avatar.
          Dayman (a-a-ah...)
          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
          Champion of the sun (a-a-ah...)
          You're a master of karate and friendship
          For everyone

          Comment


          • Originally posted by Mr. Wolf View Post
            Ne pamtim tvitove ( bas cu da cuvam ), znam otprilike ko je ismevao te gluposti i onda mi oko 15s treba da nadjem to.

            ------------------------------------------------------------------------------------

            Urose, dobar avatar.
            Zamlo da ga pohvalim da je dobar post napisao Nisam ni skontao da je on

            Svakako je zatvaranje prozora,roletni uskracivanje prava ljudima,kakav crni protkoli ostale gluposti..nebitno sto se koristi bilo gde, jednostavno je ponizavajuce..
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Originally posted by 7528.
              Šta nije tačno pametinice

              U to vreme dok smo ratovali sa Osmanlijama oni su prevozili crnce u brodovima za rad na plantažama.

              Uzmi malo Džona Loka rodonačelnika liberalizma i robovlasnika. preslitaj koju stranicu živ mi bio.

              Udji na wikipedia i kucaj

              http://www.bbc.co.uk/devon/content/a..._feature.shtml

              Faktički i ne čudi što smo mi najbolji gosti ljudima iz Afrike i što ih uvek gotivimo, pa oni su bili zarobljeni 500 godina isto kao i mi od Osmanlija. Ista tužna sudbina, smrti bola i patnje.
              EX-YU FUDBALSKE LIGE FK Partizan

              Promasio si temu. I sta to tebe boli Q sto je neko prevozio nekoga u potpalublju? Jel tebe vozio? Jel si ti bio rob?

              Isto to su radili Francuzi, Italijani, Holandjani, Belgijanci (Lepold je cinio zlocine kakvi nikome na pamet nisu padali), Spanci itd itd... radili bi i Srbi da su mogli. Ako ti vec smetaju zlocini nad tamnoputim ljudima onda navedi sve zlocine a ne selektivno da izdvajas pojedinacne slucajeve.

              Aj batali vise tu izlizanu pricu i preseli se u 21. vek mozgom kad vec koristis tehnologiju 21. veka, ili se vrati u pecinu i zivi u 16. veku. A kad si toliko pametan i dobar pokazi i dekret po kojem se robovlasnistvo ukida.

              Pre pola sata sam prosao Kraljice Marije, bas smo lepo ugostili crnce ovde, njih 10 radi na gradilistu, od nasih radnika ni traga ni glasa.... ista prava?
              Last edited by belgrade_owl; 13-08-19, 16:56.

              Comment


              • Originally posted by 7528.
                Šta nije tačno pametinice

                U to vreme dok smo ratovali sa Osmanlijama oni su prevozili crnce u brodovima za rad na plantažama.

                Uzmi malo Džona Loka rodonačelnika liberalizma i robovlasnika. preslitaj koju stranicu živ mi bio.

                Udji na wikipedia i kucaj

                http://www.bbc.co.uk/devon/content/a..._feature.shtml

                Faktički i ne čudi što smo mi najbolji gosti ljudima iz Afrike i što ih uvek gotivimo, pa oni su bili zarobljeni 500 godina isto kao i mi od Osmanlija. Ista tužna sudbina, smrti bola i patnje.
                Ako ti je Wikipedia izvor informacija,a znamo svi kako se članci/stranice uređuju i pišu onda su ti argumenti vrlo tanki.
                Poyy Uroše.


                @Indigo srećan rođendan
                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                Comment


                • Hvala braco I sestre
                  Ali nisam zadovoljan, morate da se ugledate na Vuka.
                  Prvo me predlozi za preCednika, kaze mi da sam the choosen one ( a da ne misli na brazilsku seriju pod istim imenom koju treba pogledati) i drzi Padme na avataru.

                  Kada se ustolicim Vuce dacu ti da vladas Severnom Evropom, zasluzio si civilizaciju zbog truda.
                  There's something wrong with me chemically
                  Something wrong with me inherently
                  The wrong mix in the wrong genes
                  I reached the wrong ends by the wrong means
                  It was the wrong plan
                  In the wrong hands
                  With the wrong theory for the wrong man
                  The wrong lies, on the wrong vibes
                  The wrong questions with the wrong replies

                  Comment


                  • Hvala
                    Dayman (a-a-ah...)
                    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                    Champion of the sun (a-a-ah...)
                    You're a master of karate and friendship
                    For everyone

                    Comment


                    • Originally posted by Indigo View Post
                      Hvala braco I sestre
                      Ali nisam zadovoljan, morate da se ugledate na Vuka.
                      Prvo me predlozi za preCednika, kaze mi da sam the choosen one ( a da ne misli na brazilsku seriju pod istim imenom koju treba pogledati) i drzi Padme na avataru.

                      Kada se ustolicim Vuce dacu ti da vladas Severnom Evropom, zasluzio si civilizaciju zbog truda.
                      Pusti ti te što te predlažu...treba neko i da glasa, zato bolje budi dobar sa nama običnim smrtnicima
                      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                      Comment


                      • Originally posted by Marija81 View Post
                        Pusti ti te što te predlažu...treba neko i da glasa, zato bolje budi dobar sa nama običnim smrtnicima
                        Omnipotentno bice da brine o par glasova
                        There's something wrong with me chemically
                        Something wrong with me inherently
                        The wrong mix in the wrong genes
                        I reached the wrong ends by the wrong means
                        It was the wrong plan
                        In the wrong hands
                        With the wrong theory for the wrong man
                        The wrong lies, on the wrong vibes
                        The wrong questions with the wrong replies

                        Comment


                        • Indigo, evo ja mogu da ti ponudim mesto admina na forumu

                          srecan rodjendan
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Originally posted by bojanaBG View Post
                            Indigo, evo ja mogu da ti ponudim mesto admina na forumu

                            srecan rodjendan
                            Hvala ti

                            Ne bih da budem admin
                            There's something wrong with me chemically
                            Something wrong with me inherently
                            The wrong mix in the wrong genes
                            I reached the wrong ends by the wrong means
                            It was the wrong plan
                            In the wrong hands
                            With the wrong theory for the wrong man
                            The wrong lies, on the wrong vibes
                            The wrong questions with the wrong replies

                            Comment


                            • shvatam, posto si ti the chosen one, sitno je to za tebe
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Originally posted by bojanaBG View Post
                                shvatam, posto si ti the chosen one, sitno je to za tebe
                                Tako je, kada se ustolicim dacu ti Balkan, imas iskustva.
                                Mozes cak i jedan grad da nazoves po Federeru, eto Fedov Milanovac, da ne bude vise zabune donji i gornji.
                                There's something wrong with me chemically
                                Something wrong with me inherently
                                The wrong mix in the wrong genes
                                I reached the wrong ends by the wrong means
                                It was the wrong plan
                                In the wrong hands
                                With the wrong theory for the wrong man
                                The wrong lies, on the wrong vibes
                                The wrong questions with the wrong replies

                                Comment

                                Working...
                                X