Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Znaci lagano su stavili 81 na majice Ja h pocetku kad sam vidio, reko ma nije moguce.. mozda je nesto drugo u pitanju a ono lagano znaci ono sto sam mislio da znaci ahahahahahaha Stvarno nemam pojma ko su ljudi i cime im se bavi organizacija ali mi se svidja sto podrzavaju 81 Na stranu sto je stavljati 81 na majice bilo koje druge organizacije bas ozbiljan prektsaj u tim krugovima. Mada kakav je charter u Srbiji, nista me ne cudi sto su im to dozvolili pa sve i da su prijatelji hiljadu puta. Eto jedino ima smisla ako je ovaj sto nosi 81 clan tog chartera, pa ajde...

    HA su dobri ljudi. Jesu svastocinje i kriminalci, jbg biznis... ali bolje prijatelje neces naci. Jesu rasisti i stavljaju sve i svasta na svoje majice, dukserice i prsluke.. nekad orla, najcesce ona dva SS groma.

    Comment


    • Pavle je malo priglup, a ovaj drugi zna sta radi. vuciceve pudlice i ta fora sa Leviatan je isla dok ih masa nije provalila...i dalje vataju na zivotinje ali moje donacije idu lokalcima...Ovi tuku malo cigance sto siba konja itd itd...mislim da nisu probali da prekinu neku borbu pasa...mada nebitno...

      Bitno jeste da su isti kurac kao zavetnici, ceda, canak, sandulovic, parovic i ostale budale koje su se okotile na trzistu ulaska u vucicev anus...

      Oni ce kao da izadju na izbore,a krenuli da rade za vreme psihodelije.... Daleko od toga da ne vole pse, ali sve ima svoje maske..

      Cim sam krenuo komunikaciju sa njima, znao sam ciji su...duboko razocaran..

      Sad kao idu na izbore jbte i masa se pita da li su oni vucicevi..da li je seselj za vucica..zavetnici..koliko moras biti glup da uopste mislis da nisu u sprezi za psihopatom..
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Originally posted by 弱肉強食 View Post
        To se in loži na neke panslavističke grupe. Da mu deda nije čuveni Jevrejin Pavle Bihali pa da te neko i shvati ozbiljno.

        https://sh.wikipedia.org/wiki/Pavle_Bihali

        Čudo nisi okačio onog levičara Zapada Todorovića koji samo vredja i sere i ne radi ništa, nego kačiš ove ljude koji zapravo nešto rade.

        Oni se i ne predstavljaju kao andjeli, ali mi se svidja šta rade.

        81 su hells angels oni motoristi bajkeri šta već. Nema veze sa nacizmom, neću da kažem da si glup ali nisi informisan Sovo moj.
        Neka sam i glup nije bitno, ja sam pricao o orlu ne onome sto drzi u kandzama, orao je nazi. Njegovi stavovi da je svako ko kaze nesto protiv Srba "autosovinista" su nazi.

        Kao sto napisah ranije, ako im je toliko stalo do zivotinja zasto ne rade na suzbijanju borbi pasa, ne secam se da su nesto rekli kad su procurele slike Veljka Raznatovica, maminom sinu nece prici nikada.

        Oni tacno znaju koga smeju a koga ne mogu da diraju, tako je to sto rade neiskreno.
        Last edited by belgrade_owl; 13-12-19, 23:12.

        Comment


        • Originally posted by Ganac View Post
          Želeo bih jedan iskren odgovor, kada su reizabrane sudije i da li je bilo naknadno nekog reizbora?
          P.S. pun mi je kufer dvostrukih aršina (tu se mislim slažem sa tobom) jer ako imaš lovu imaš i privilegiju, ako si neki bednik sa dna kace robijaćeš maks.
          Ono gde se ne slažem sa tobom je "SNS sudije" jer oni su sudije vlasti i sutra kada se ova vlast promeni oni će opet raditi sa istim elanom. (to su dvostruki aršini kod tebe...a toliko sam hteo da izbegnem sukob zbog glupe poltike).
          Tvoj je problem što pokušavaš biti realan i sagledati stvari objektivno, bez ostrašćenosti. Na Tviteru bi te Bolja Srbija već proglasila sendvičarem, zasigurno bi i uvrede pale, u skladu sa pristojnošću Bolje Srbije

          Olja je meni skroz ok (još Đavolica) ali kad je u pitanju politika vidim da je ostrašćena, zato i zazirem više na tu temu s njom, poješće me

          Comment


          • Dayman (a-a-ah...)
            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
            Champion of the sun (a-a-ah...)
            You're a master of karate and friendship
            For everyone

            Comment


            • Svasta sam ovde dozivljavala od prvog dana, pa evo jos malo 9 godina kada sam se odmah drznula da hooop pisem na fudbalu, kada je bio neuoporedivo veci broj ljudi na forumu, svakakvih, koji bi zaskakali za svaku sitnicu, a i bogami za svo ovo vreme nazivali me i groznim imenima, od firera, diktatora, glupe, kurve raspale i svakakvih bljuvotina od raznih moumnika i kukavica.

              Ali najvise me nervira kada mi neko, obicno po politickim pitanjima neistomisljenik, kaze da sam ostrascena. Pa jbt, godinama se ovde boris za svoje ideje, govoris i pokazujes ljudima kakav si, branis podjednako one koje volis, klubove i pojedince za koje navijas...a to je da vam kazem strast, to je pripadnost, a ne ostrascenost.

              I nikada svijim neistomisljenicima nisam dava epitete, osim kada me neko bas onako iznervira, pa kazem da pise gluposti, ali druga strana u nedostatku argumenata, nemoci da se verbalno izrazi, sta ce nego da napise da sam ostrascena. Posto takvi verovatno zive najmanje bar pored Danske, daleko negde od ovog sranja ovde.

              Ostrascenost znaci ushicenost, opijenost, zanesenost, sve ono sto nikada nisam bila, nikada mi nije nedostajao realan osecaj sa stvarnoscu i istinom (osim kada sam zaljubljena ), samo zestoko branim svoje ideje pogotovu od vas "svi su isti i bice isto kad ovi odu".

              Najiskreniji savet: nemojte me komentarisati, citirati i sl. kada vec toliko razlicito mislimo i nerviramo jedno druge, ali i ne vidimo stvari istim ocima ili mozda nekim interesima, ko ce znati.
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Originally posted by miloolja View Post
                Svasta sam ovde dozivljavala od prvog dana, pa evo jos malo 9 godina kada sam se odmah drznula da hooop pisem na fudbalu, kada je bio neuoporedivo veci broj ljudi na forumu, svakakvih, koji bi zaskakali za svaku sitnicu, a i bogami za svo ovo vreme nazivali me i groznim imenima, od firera, diktatora, glupe, kurve raspale i svakakvih bljuvotina od raznih moumnika i kukavica.

                Ali najvise me nervira kada mi neko, obicno po politickim pitanjima neistomisljenik, kaze da sam ostrascena. Pa jbt, godinama se ovde boris za svoje ideje, govoris i pokazujes ljudima kakav si, branis podjednako one koje volis, klubove i pojedince za koje navijas...a to je da vam kazem strast, to je pripadnost, a ne ostrascenost.

                I nikada svijim neistomisljenicima nisam dava epitete, osim kada me neko bas onako iznervira, pa kazem da pise gluposti, ali druga strana u nedostatku argumenata, nemoci da se verbalno izrazi, sta ce nego da napise da sam ostrascena. Posto takvi verovatno zive najmanje bar pored Danske, daleko negde od ovog sranja ovde.

                Ostrascenost znaci ushicenost, opijenost, zanesenost, sve ono sto nikada nisam bila, nikada mi nije nedostajao realan osecaj sa stvarnoscu i istinom (osim kada sam zaljubljena ), samo zestoko branim svoje ideje pogotovu od vas "svi su isti i bice isto kad ovi odu".

                Najiskreniji savet: nemojte me komentarisati, citirati i sl. kada vec toliko razlicito mislimo i nerviramo jedno druge, ali i ne vidimo stvari istim ocima ili mozda nekim interesima, ko ce znati.
                Uf srce moje malo ko god da te je tako oslovljavao i mucio ovde zasluzuje svaku kaznu Nadam se da je taj teror konacno zavrsen i da mozes na miru da iskazujes svoje ideje i pravdu. Ako ti ikad bude zatrebala pomoc tu sam, stacemo na kraj tim bitangama
                sigpic

                #PRAVDA ZA BRAĆU

                Comment


                • Zola i ostali, ne zaboravite i ove godine

                  MESEC DANA ZIMSKE SBB ČAROLIJE

                  Dragi korisnici,

                  Kompanija SBB i ove godine uveličava prazničnu atmosferu postpaid korisnicima, kao i pripejd korisnicima u okviru EON Light TV, EON Full TV i EON Premium TV paketa van SBB mreže i od 16. decembra do 16. januara otključava dodatne kanale koji nisu sastavni deo paketa koje trenutno koristite.

                  Tokom promo perioda u trajanju od mesec dana moći ćete da uživate u atraktivnom sadržaju HBO i Cinemax kanala, a sve što je potrebno je da aktivirate HBO Premium paket na Moj SBB portalu ili aplikaciji.

                  Za korisnike koji u okviru svog paketa već imaju sve kanale, pripremili smo poseban folder u okviru Video kluba sa 10 atraktivnih filmova različitih žanrova!

                  I to nije sve! Svi korisnici imaju mogućnost da ostvare 20% popusta za jednu kupovinu na celokupni asortiman u svim Gigatron radnjama u periodu od 16.12.2019. do 16.1.2020. Sve što je potrebno je da prilikom kupovine, Gigatron prodavcu dostavite na uvid jedinstveni ID korisnika koji je prikazan na mesečnom računu ili Moj SBB aplikaciji. Popust se ne odnosi na artikle označene šok cenom i ne može se sabirati sa drugim popustima. Popust se obračunava na maloprodajnu cenu i važi za plaćanje gotovinom, čekovima i platnim karticama (dospeće odmah).

                  Comment


                  • cica maca

                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Originally posted by miloolja View Post
                      Svasta sam ovde dozivljavala od prvog dana, pa evo jos malo 9 godina kada sam se odmah drznula da hooop pisem na fudbalu, kada je bio neuoporedivo veci broj ljudi na forumu, svakakvih, koji bi zaskakali za svaku sitnicu, a i bogami za svo ovo vreme nazivali me i groznim imenima, od firera, diktatora, glupe, kurve raspale i svakakvih bljuvotina od raznih moumnika i kukavica.

                      Ali najvise me nervira kada mi neko, obicno po politickim pitanjima neistomisljenik, kaze da sam ostrascena. Pa jbt, godinama se ovde boris za svoje ideje, govoris i pokazujes ljudima kakav si, branis podjednako one koje volis, klubove i pojedince za koje navijas...a to je da vam kazem strast, to je pripadnost, a ne ostrascenost.

                      I nikada svijim neistomisljenicima nisam dava epitete, osim kada me neko bas onako iznervira, pa kazem da pise gluposti, ali druga strana u nedostatku argumenata, nemoci da se verbalno izrazi, sta ce nego da napise da sam ostrascena. Posto takvi verovatno zive najmanje bar pored Danske, daleko negde od ovog sranja ovde.

                      Ostrascenost znaci ushicenost, opijenost, zanesenost, sve ono sto nikada nisam bila, nikada mi nije nedostajao realan osecaj sa stvarnoscu i istinom (osim kada sam zaljubljena ), samo zestoko branim svoje ideje pogotovu od vas "svi su isti i bice isto kad ovi odu".

                      Najiskreniji savet: nemojte me komentarisati, citirati i sl. kada vec toliko razlicito mislimo i nerviramo jedno druge, ali i ne vidimo stvari istim ocima ili mozda nekim interesima, ko ce znati.
                      Ti mene ne nerviraš ni najmanje, ne znam zašto bi. I kad mi napišeš da lupam gluposti ni najmanje me ne tangira, pa ja sam najmlađi ovdje, sigurno pišem dosta nebuloza a da toga nisam ni svjestan, biću valjda nekad. I ne da me ne nerviraš nego imam lijepo mišljenje o tebi, apsolutno.

                      Ne mislim da si ti ostrašćena sama po sebi, nit da se ne trudiš da sagledavaš stvari objektivno, ne sumnjam da si realna osoba. Ali mislim da je uticaj medija koje gledamo, kruga ljudi u kojem se krećemo, miljea iz kojeg dolazimo, strašno velik u formiranju našeg stava i da se strašno teško tome oduprijeti, ma koliko sami po sebi ne bili ograničeni, zaslijepljeni ili šta god.

                      Comment


                      • Originally posted by miloolja View Post
                        Svasta sam ovde dozivljavala od prvog dana, pa evo jos malo 9 godina kada sam se odmah drznula da hooop pisem na fudbalu, kada je bio neuoporedivo veci broj ljudi na forumu, svakakvih, koji bi zaskakali za svaku sitnicu, a i bogami za svo ovo vreme nazivali me i groznim imenima, od firera, diktatora, glupe, kurve raspale i svakakvih bljuvotina od raznih moumnika i kukavica.

                        Ali najvise me nervira kada mi neko, obicno po politickim pitanjima neistomisljenik, kaze da sam ostrascena. Pa jbt, godinama se ovde boris za svoje ideje, govoris i pokazujes ljudima kakav si, branis podjednako one koje volis, klubove i pojedince za koje navijas...a to je da vam kazem strast, to je pripadnost, a ne ostrascenost.

                        I nikada svijim neistomisljenicima nisam dava epitete, osim kada me neko bas onako iznervira, pa kazem da pise gluposti, ali druga strana u nedostatku argumenata, nemoci da se verbalno izrazi, sta ce nego da napise da sam ostrascena. Posto takvi verovatno zive najmanje bar pored Danske, daleko negde od ovog sranja ovde.

                        Ostrascenost znaci ushicenost, opijenost, zanesenost, sve ono sto nikada nisam bila, nikada mi nije nedostajao realan osecaj sa stvarnoscu i istinom (osim kada sam zaljubljena ), samo zestoko branim svoje ideje pogotovu od vas "svi su isti i bice isto kad ovi odu".

                        Najiskreniji savet: nemojte me komentarisati, citirati i sl. kada vec toliko razlicito mislimo i nerviramo jedno druge, ali i ne vidimo stvari istim ocima ili mozda nekim interesima, ko ce znati.
                        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                        Meša Selimović

                        Comment


                        • Dayman (a-a-ah...)
                          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                          Champion of the sun (a-a-ah...)
                          You're a master of karate and friendship
                          For everyone

                          Comment


                          • Originally posted by belgrade_owl View Post
                            Njegovi stavovi da je svako ko kaze nesto protiv Srba "autosovinista"su nazi.
                            A šta je taj neko?
                            Prosvetitelj?

                            Neko ko ceo jedan narod okarakteriše negativno je svakako šovinista. Ako je ujedno i sam pripadnik tog naroda onda je ništa drugo nego "autošovinista".

                            Comment


                            • Comment




                              • Послато са SM-N975F уз помоћ Тапатока

                                Comment

                                Working...
                                X