Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mnogo volim što sam pametan i što sam u martu znao da je ruska služba i vojna ekipa dala procenu da se dignu ruke od Vučića i Srbije.

    Iza protesta stoje oni kao upozorenje Vučiću a sve to kulminira SPS igrankom inače jedinom pravom ruskom strankom u Srbiji. Odatle i Škundrić baš koji je bio predlagan za ambasadora u Rusiji.

    Tako da draga gospodo što preuveličavate moći srpske službe koja jeste bila na terenu i kako je sve ovo zavera Vučića protiv sebe, malo samo spustite loptu i pustite nas koji znamo da pričamo.

    Ustvari meni je Felks prvi rekao za to

    Comment


    • Baš bi Tončev skakao za Škundrića da nemaju ledja. Give me a break.

      Najveći luzeri i duvači falusa - gradjanska opozicija. Desnica je upravo dobila ledja. Zapad gura Vučića. Sedači betona imaju podršku možda mame iz kuće.

      Comment


      • Najveci luzeri su desnicari...bukvalmo niko nikad sa njima nece. Nisu ni oni izazvali nerede..Nogo, Pisha Vacic, Seselj i onaj monah pod otkazom...ekipa iz snova i za preporod Srbije..
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Skundric im se namestio preko Skundrica juniora, tu nista nije bilo isplanirano.
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Maaa Bojana, ovo nije teorija zavere sada 5g i slično, ovo su proverene informacije. Raščlani mene gde serem o nečemu o čemu pojma nemam i mene gde pričam o nečemu o čemu bih trebao najviše da znam. Znam da je teško jer se mnogo isprdim tamo gde ne znam ništa

            SPS Rusija vazda, Felks u martu rekao, ovo je potvrda, potvrda su i slike belogardejaca, jeevandjelje, traženje ruke Sv Jovana Krstitelja, mnog mnogo mnogo znakova do izjave ambasadora ruskog.

            Vučić i Putin je kraj, odatle i novi brat.

            Ovo je sad ruska služba na delu i to je jasno kao dan. Nemoj sumnjati u ovo. Narod je nexadovoljan da, oni će to kanalisati i to je to. Opomena Vučiću da bude dobar.
            Last edited by Cassius Clay; 13-07-20, 21:04.

            Comment


            • Ja ti kazem za Skundrica juniora, tu ne da su proverene informacije, nego su 100% tacne.
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Ma znam da su to 450% proverene informacije. To znam i ja. Ali ništa nije random, trust me. Isti taj Škundrić je figurirao za ambasadora u Moskvi i dovodio Gazprom u Zvezdu. Jak jak ruski igrač

                Comment


                • Originally posted by LosmiSK View Post
                  Najveci luzeri su desnicari...bukvalmo niko nikad sa njima nece. Nisu ni oni izazvali nerede..Nogo, Pisha Vacic, Seselj i onaj monah pod otkazom...ekipa iz snova i za preporod Srbije..
                  Nekad bi pažljivije trebao da čitaš Uroševe postove

                  Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

                  Comment


                  • Skundric je u SPSu od kad ja znam za SPS i to na visokoj poziciji, ali isto tako znam da mu sin nije upadao u skupstinu, ali jeste bio na protestu
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Originally posted by Ganac View Post
                      Ja htedoh da sačekam sutra da vam čestitam ali eto da se ne osetiš zapostavljenim, zaboravljenim, ne voljenim...Srećan ti praznik (mislim da si sada na litije)...
                      Hvala Ganac.
                      Danas sam ladio mu.a na jednoj planinčugi u okolini Podgorice ali sam se predveče pomeo ka .....
                      Spustila se temperatura ispod 10 a duva neki sjever,dok sam sišao puče mi pogibija.
                      Last edited by E1_PG; 13-07-20, 21:20.

                      Comment


                      • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                        Nekad bi pažljivije trebao da čitaš Uroševe postove

                        Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka
                        Uroseve postove ne citam. Od kad nije otisao na proteste i busao se ovde, odustao sam od njega.

                        Kako se tebi cini ova situacija u zemlji, hoce li se narod ovde opametiti ili ce ostati ovakav kakav je poslednjih 30g...meni je ovo neizdrzivo, sve pametno pobeze i bez okretanja..jos zalim sto nisam otisao...

                        Slusati zaostale ljude svaki dan je pokusaj ubistva mog mozga i srece..

                        Ima svesnih ljudi, normalnih i pametnih...al taj broj ne prelazi 30%..ovo ostalo je sacuvaj Boze..prevarili bi te vecina na prvu loptu..ma uzas..
                        Last edited by LosmiSK; 13-07-20, 21:23.
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Ukratko... čitaj pažljivo Uroševe postove, obrati pažnju na profesora Kovića i njegova sve češća pojavljivanja na glavnim televizijama, sve masovnije šerovanje njegovih izjava po društvenim mrežama, potpuno zaboravi na mogućnost tzv građanskih protesta jer te ideje nema ko da zastupa

                          Opozicija, čije tzv lidere teraju ili biju gde god se pojave, služi samo AV-u da bi pokazao da u Srbiji postoji višepartizam

                          Nema tu ni lidera ni ideja koje mogu da promene bilo šta

                          Sve je u iščekivanju da se AV dohvati olovke i nešto potpiše vezano za Kosovo a onda ćeš videti da su ovi sukobi na ulicama bili samo predigra

                          Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

                          Comment


                          • Last edited by colchonero; 13-07-20, 23:46.

                            Comment


                            • Originally posted by Joker View Post
                              Imas nesto protiv litija?
                              Apsolutno NE, jedne od retkih demonstracija potpuno nenasilnim putem sa velikim odjekom.
                              Spoiler
                              Ako mi časi smrti postanu bliski,
                              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                              Nije umio da odstupi,
                              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                              Pao unapred, a ne unazad,
                              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                              Uračunato i u moj pad.

                              Comment


                              • Vrlo lako će Putin pokazati da je ovde glavni. Prvo što su Srbi rusofanatici rusofilski kao i pola SNS-a. Zna da Vučić ne sme javno da pisne o Rusima zbog 1244, gneva naroda i "šta si zajebao kod Putina".

                                Sada može samo da ćuti i da kulira. Ko je pratio zna da sukob sa SPS-om postoji već par meseci. Različite izjave i slično što se tiče spoljnopolitičkih dešavanja.

                                Daleeeko sam ja od rusofila ali mnogi koji su potcenili rusku službu, nisu se dobro proveli. Mi prvi.

                                Sada će da ga vrate na ruski povodac inače će da bude biven i napadaju i njega i njegovog blizanca u Montenegro.

                                Pa nije mu to EU i USA da se vadi na narod i na situaciju, Rusi su mnogo suroviji.

                                Mladen Obradović Obraz, rusofanatik na protestima. Ti ljudi su bili marginalizovani od ove vlasti a on i priča ruski. Čim je on izašao...

                                Tako da ne treba mešati ove što rade za našu službu i za rusku i treba očekivati podgrevanje atmosfere.
                                Last edited by Cassius Clay; 14-07-20, 06:40.

                                Comment

                                Working...
                                X