Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by mark it zer0 View Post
    Tačno je sve to. Ali znaš šta je poenta, da je pristojan kakvu bi to razliku napravilo?
    Sa ovim je napravio razliku, pljuju ga i ovi sto su protiv Vucica.
    Last edited by Mr. Wolf; 16-10-19, 16:00.
    Dayman (a-a-ah...)
    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
    Champion of the sun (a-a-ah...)
    You're a master of karate and friendship
    For everyone

    Comment


    • Kada uzmeš u obzir da on često koristi priliku da pljucne i na ovu drugu opoziciju, koji su već bili na vlasti shvatiš da je on nešto treće. Nemam pojma, ja sam isto bio pod jakim utiskom kad sam pogledao emisiju. Ne znam kako se procenjuje njegov rejting, ali kontam da je sasvim pristojan za nekoga ko je skoro ušao u politiku i kada pogledaš uslove koji vladaju trenutno u Srbiji.
      Last edited by mark !t zer0; 16-10-19, 16:03.
      sloboda ili ništa

      Comment


      • Sergej je jedan neotesani debil. Daleko od toga da nema kliker ili da je glup, ali ima opasan problem sa paznjom, koncentracijom, a znamo i sa pristojnoscu i vaspitanjem, posto mu je ovo ko zna koji gaf.
        Nevezano za politiku, secam se da neke intervjue ili emisije kada bi gostovao negde pre ove faze, nisam mogla da gledam, ni da ga slusam... prekida, uskace, prica o stvarima koje ga ne pitaju, koristi ulicarske izraze i sve ostalo.
        Al on je nebitan, kao i njegova "politika", problem je jedino ovde u tome sto vlast ne samo sto jedva ceka ovakve ispade, vec je sasvim dovoljno sto ona sama izmislja afere i skrece paznju na manje bitne stvari, ovo je totalno nepotrebno.

        Boze prosti!

        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Originally posted by Ja Civi View Post
          U Vranje nema laganje...
          ....100 listića, 200 glasića
          sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

          Comment


          • Originally posted by Mr. Wolf View Post
            Evo, upravo citam, ljudi pisu (ne, Losmi, nisu botovi, vec upravo oni kojima se Vucic gadi) da je Gasic smenjen zbog blaze izjave ("sto volim kad ovako kleknu") i zna se kolika se hajka (opravdano) vodila od strane opozicije i onda jedan od glavnih iz opozicije napise jos goru stvar. Penal.
            ...al ga je smenio
            sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

            Comment


            • Originally posted by Indigo View Post
              Kakva je ova zajebancija Telenora sa Nba league pass?
              Vredi li uzimati?
              Ta opcija vise ne postoji na Telenoru, NBA je presao na arenu pa je samim tim Telekom preuzeo i League Pass. Cak sam juce video i reklamu na TV-u za to, mislim na Prvoj.

              Comment


              • Kako ono kaže Jeremić kad Sergej kaže za Čanka 'debelo krme': pa to je njegov stiiiil. A onda u isto vrijeme Jeremija kaže za Čedu da je nekulturan i bezobrazan kad se dere.

                I onda se neko čudi što ljudi izađu za glasaju za Belog, velikog gospodina koji se fino popišao po svima njima osim Vučku i Jankoviću.

                Comment


                • Originally posted by Constantin View Post
                  ...al ga je smenio
                  Nema veze to sada na koji nacin je to odradjeno i u koju ga je fotelju sledecu uvalio, to je druga prica, poenta je da se digla hajka na tu izjavu, pa onda ono #novinarineklece i slicno, opozicija danima/nedeljama o tome pricala (da me neko ne shvati pogresno - opravdano se digla frka oko toga) i onda se danas desi da jedan od glavnih iz te opozicije napise ovo. Idiotluk.
                  Last edited by Mr. Wolf; 16-10-19, 17:22.
                  Dayman (a-a-ah...)
                  Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                  Champion of the sun (a-a-ah...)
                  You're a master of karate and friendship
                  For everyone

                  Comment


                  • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                    Nema veze to sada na koji nacin je doslo do toga i u koju ga je fotelju sledecu uvalio, to je druga prica, poenta je da se digla hajka na tu izjavu, pa onda ono #novinarineklece i slicno, opozicija danima/nedeljama o tome pricala (da me neko ne shvati pogresno - opravdano se digla frka oko toga) i onda se danas desi da jedan od glavnih iz te opozicije napise ovo. Idiotluk.
                    ...jes u pravu si, a i mnogo je...
                    sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                    Comment


                    • Pa nek smeni drekavac i ovog...
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Originally posted by miloolja View Post
                        Pa nek smeni drekavac i ovog...
                        Nemoj molim te....ovog je smenio na mesto šefa BIA-e ...gde će ovog..umesto Žvale ?
                        sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                        Comment


                        • Ma ne vidim smisao u poredjenju, zato sam to napisala. Keramicar ima pre svega "slucaj helihopter" na grbaci, pa sve ostalo se samo gomilalo, a drekavac ga sklonio dok se strasti ne smire, sto smo odmah i znali uostalom da ce biti.

                          Ovaj lupeta ko Maksim, digne prasinu i dzevu, posle nekog vremena opet, serenda, izaci ce vrv na izbore i tako..

                          Evo i izvinjenja...hehe

                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Ima Sergej poentu, ali morao je biti malomnogo suptilniji [emoji42]

                            Sent from my moto g(6) play using Tapatalk

                            Comment


                            • E cuj Sregej i suptilnost
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment




                              • Dayman (a-a-ah...)
                                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                                Champion of the sun (a-a-ah...)
                                You're a master of karate and friendship
                                For everyone

                                Comment

                                Working...
                                X