Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by mark it zer0 View Post
    Ta usluga ne vazi od ove godine.

    Gde si video uopšte? Bila je prošle godine kao jedna od usluga koju možeš da aktiviraš.
    Jbg, ponudili mi taj paket sa netom za tri aplikacije po izboru. Ako to nije moguce onda i nisam nesto zainteresovan.
    There's something wrong with me chemically
    Something wrong with me inherently
    The wrong mix in the wrong genes
    I reached the wrong ends by the wrong means
    It was the wrong plan
    In the wrong hands
    With the wrong theory for the wrong man
    The wrong lies, on the wrong vibes
    The wrong questions with the wrong replies

    Comment


    • Dayman (a-a-ah...)
      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
      Champion of the sun (a-a-ah...)
      You're a master of karate and friendship
      For everyone

      Comment


      • Originally posted by Indigo View Post
        Jbg, ponudili mi taj paket sa netom za tri aplikacije po izboru. Ako to nije moguce onda i nisam nesto zainteresovan.
        Proveriću, pa ću ti javiti. Ali poprilično sam siguran da League Pass nije u izboru medju aplikacijama, mada si me sada zbunio ako ti je neko od prodavaca dao tu informaciju.


        edit: što Vuče misliš da radi za Vučića? Mislim da je sve ovo vezano za njegovu ciljnu grupu.
        Last edited by mark !t zer0; 16-10-19, 15:28.
        sloboda ili ništa

        Comment


        • U Vranje nema laganje ( ne znam da postavim klip sa FBa [emoji42])https://www.facebook.com/16356630700...4676075895800/
          Last edited by Ja Civi; 16-10-19, 15:30.

          Comment


          • Zbog ovih penala koje namesta Vucku. Ono, moje misljenje da je samo glup ko kurac, a ne da je Vuckov. On treba da siri tu grupu ljudi koje zeli da privuce da glasaju za njega, a ovim stvarima to sigurno nece postici. U sustini i nije mnogo bitno, on je nikakva pretnja po Vucica.
            Dayman (a-a-ah...)
            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
            Champion of the sun (a-a-ah...)
            You're a master of karate and friendship
            For everyone

            Comment


            • Jesi li gledao emisiju?

              Ne znam, ni ja ne podržavam ovo, ali donekle razumem. Kontam da njegova ciljna grupa ne prelazi 30 godina. Da je to njegov primarni cilj na koje bi ovakve stvari i mogle da utiču. Činjenica da mediji neće svakako ništa lepo o njemu pisati, pa ga tako i ne interesuje mišljenje onih koji to čitaju, i u suštini ga zabole što će ga razvlačiti. Ne vidim nikakvu njegovu političku ulogu osim u skidanju Vučića i mooooooožda malo aktiviranju tih mladjih glasača koji su nezainteresovani. Inače, skoro je imao sasvim pristojan intervju Blicu, čini mi se.

              Ne verujem da je glup, ovo radi svesno. Da je napisao politički korektno i pristojno mišljenje o emisiji koja je sinoć bila, niko to ne bi ni video, ni čuo niti bi bilo koga bilo briga.
              Last edited by mark !t zer0; 16-10-19, 15:41.
              sloboda ili ništa

              Comment


              • Nisam gledao, ali sam citao o emisiji i ono, nista novo, sns dzukela ometala, niko nije mogao do reci da dodje, Olivera naravno nista.

                Ne znam, ostaje nam da vidimo rezultate ovog.

                A sada, jos jednom da se podsetimo najjaceg klipa sto se politike tice....

                Last edited by Mr. Wolf; 16-10-19, 15:44.
                Dayman (a-a-ah...)
                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                Champion of the sun (a-a-ah...)
                You're a master of karate and friendship
                For everyone

                Comment


                • Лепо је рекао Ивановић пре неки дан, понесе те све то и онда мислиш да си ти тај изабрани. Полетиш. У суштини не знам коме је пало на памет да њега именује за вођу, са обзиром на његов простачки речник, као и понашање. Мада са свих страна је лоше, чак и ови акадамици се често обрукају, опозициони политичар не постоји, а да већ није разочарао народ. Мада Ђилас за цео мандат није покрао ко ови за дан, довољно га провлаче и пљују тако да ни он нема шансе, ваљда ће нам остати нешто од земље кад(ако) оду
                  Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                  До поновног сусрета, твој Швабо

                  mala H2H 2018/19
                  suicide
                  2019
                  velika H2H 2019/20

                  Comment


                  • Olivera je super. Mislim da će tada biti u kategoriji hot milf and her young lover. Ja se prijavljujem dobrovoljno, makronovski.

                    Kad može Madona itd može i ona.

                    Najjače da stavljaju ružne. Ja znam jednu sa pinka i jednu sa prve. Info u pm.
                    Last edited by Cassius Clay; 16-10-19, 15:44.

                    Comment


                    • Originally posted by Nerealan View Post
                      Лепо је рекао Ивановић пре неки дан, понесе те све то и онда мислиш да си ти тај изабрани. Полетиш. У суштини не знам коме је пало на памет да њега именује за вођу, са обзиром на његов простачки речник, као и понашање. Мада са свих страна је лоше, чак и ови акадамици се често обрукају, опозициони политичар не постоји, а да већ није разочарао народ. Мада Ђилас за цео мандат није покрао ко ови за дан, довољно га провлаче и пљују тако да ни он нема шансе, ваљда ће нам остати нешто од земље кад(ако) оду
                      Vucko bolju opoziciju nije mogao da pozeli. Cak je verovatno i on u fazonu "hahahahah matoriiiiii, ovo je previse lako".
                      Dayman (a-a-ah...)
                      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                      Champion of the sun (a-a-ah...)
                      You're a master of karate and friendship
                      For everyone

                      Comment


                      • Olivera ne da nije reagovala, već je par puta otvoreno stala na stranu onog dripca. Jedna od najvećih sramota koje sam ja video na RTS-u, mada je konkurencija baš jaka. Ono nije gledljivo. Bukvalno kao Farma ili Parovi.
                        Last edited by mark !t zer0; 16-10-19, 15:47.
                        sloboda ili ništa

                        Comment


                        • Originally posted by mark it zer0 View Post
                          Olivera ne da nije reagovala, već je par puta otvoreno stala na stranu onog dripca. Jedna od najvećih sramota koje sam ja video na RTS-u, mada je konkurencija baš jaka. Ono nije gledljivo. Bukvalno kao Farma ili Parovi.
                          Potpis. U prvih 5min je sve moglo da se vidi vec. Ne da nije doslo do pomaka u odnosu na gostovanje Vesica ili Jovanova nego je bilo mozda jos i malo gore. I ko god misli da ce to naprasno da se promeni, vara se.

                          It's not the bug, it's the feature.

                          Comment


                          • Evo, upravo citam, ljudi pisu (ne, Losmi, nisu botovi, vec upravo oni kojima se Vucic gadi) da je Gasic smenjen zbog blaze izjave ("sto volim kad ovako kleknu") i zna se kolika se hajka (opravdano) vodila od strane opozicije i onda jedan od glavnih iz opozicije napise jos goru stvar. Penal.
                            Dayman (a-a-ah...)
                            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                            Champion of the sun (a-a-ah...)
                            You're a master of karate and friendship
                            For everyone

                            Comment


                            • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                              Nisam gledao, ali sam citao o emisiji i ono, nista novo, sns dzukela ometala, niko nije mogao do reci da dodje, Olivera naravno nista.

                              Ne znam, ostaje nam da vidimo rezultate ovog.

                              A sada, jos jednom da se podsetimo najjaceg klipa sto se politike tice....



                              A red je podsetiti se, ionako ce uskoro primaries, taman juce bila debata demokrata.

                              Comment


                              • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                                Evo, upravo citam, ljudi pisu (ne, Losmi, nisu botovi, vec upravo oni kojima se Vucic gadi) da je Gasic smenjen zbog blaze izjave ("sto volim kad ovako kleknu") i zna se kolika se hajka (opravdano) vodila od strane opozicije i onda jedan od glavnih iz opozicije napise jos goru stvar. Penal.
                                Tačno je sve to. Ali znaš šta je poenta, da je pristojan kakvu bi to razliku napravilo?
                                sloboda ili ništa

                                Comment

                                Working...
                                X