Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dje si braco, hoće li Saintsi gaziti 49erse

    Comment


    • Oće, ali ka' u prkno

      Comment


      • Kakve LB-ove imamo, odbrana zategnuta na max. Samo da glupi Breesus ne sjebe

        Comment


        • Originally posted by Cassius Clay View Post

          Reci kakav sam fašista, da nema mene vi jugosloveni bi živeli u bratstvu i jedinstvu

          Indigo kupi regular fit i reši
          Malo cu da kopiram Losmija, nisi se ni blizu rodio kad su se formirale navijacke grupe. To ti je jedna od kljucnih uloga u razbijanju Jugoslavije. Kada su u celom regionu skoncentrisani govnari, zasluzujemo da ovako zivimo.

          Comment


          • Sinovi, možete vi da kopirate blago tati šta hoćete. Ali ja sam politikolog, ne vi. Ipak ja imam malo više štiva i znanja nego vas dvojica puta 570047.

            Ti prvi kao ceniš obrazovanje a ovamo se petljaš u nešto u šta se ne razumeš, čas u ekonomiju čas u politiku. Ne kažem, i ja se petljam svuda, samo ja nisam fanatičan fan formalnog obrazovanja.

            Pošto ti jesi, moram ti reći da sam u Jove Ilića odslušao i predmeta a i odgovarao i vezano za raspad i za sve, plus štivo van toga.

            I mogu ti reći da se ne razumeš jer gledaš politiku od danas do sutra. Nebitni su navijači, Tudjman, Milošević, itd.

            Bitne su agende i spoljnopolitički ciljevi, zainteresovane strane i krajnji rezultat. A to svodjenje politike na služba napravila navijače pa oni posvadjali jadan narod uz Slobu, to je banalizovanje politike.

            Može?

            Comment


            • Politika i politikolozi jesu za banalizovanje i sprdnju. Posebno se to odnosi na Srbiju.

              Treba gledati u nasem slucaju mikro a ne makro. Mi smo sa Bosnom, Makedonijom i Albanijom kanalizacija Evrope i tu su nas doveli nesposobni politicari.

              Svi ti profesori treba da stave prst na celo sta su napravili i koliko cute itd..

              Najzalosnije i jeste sto se ovde vlast moze sruditi jedino preko tribine.

              Davmo smo izgubili put na makro sceni kad nismo prisli Americi i tu ulogu dali Albancima. U Srbiji budale misle da ce USA propasti.
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Originally posted by Ricma View Post
                Malo cu da kopiram Losmija, nisi se ni blizu rodio kad su se formirale navijacke grupe. To ti je jedna od kljucnih uloga u razbijanju Jugoslavije. Kada su u celom regionu skoncentrisani govnari, zasluzujemo da ovako zivimo.
                Jugoslavija je nestala mnogo pre nastanka navijačkih grupa. Bilo bi jako lepo da su "Delije" ili "BBB" pokrenuli takav silni pokret kao što je rastakanje države od 20 miliona stanovnika.

                Ali nisu, samo su epizodisti.
                sigpic

                Comment


                • Čitavu istoriju živimo tezu antitezu i sintezu i zato je istorija kružna.

                  Uvek isti ljudi prave i tezu (reformaciju, komunizam) antitezu (kontrareformaciju, nacizam) i sintezu a to je stanje koje uspostave nakon sranja.

                  Zamišljam mozak čoveka koji veruje u istorijske bajke. E kao Lenjin zapečaćenim stigao do Rusije i kao e komunizam a kao Musolini držao govor u kafani 1921-2 i kao fašizam i onda kao ludi Hitler.

                  Pa onda ludi Sloba, ludi Klinton bombardovao, ludi Tramp, ludi Kim (kakogod išlo prezime) i tako u krug uvek.

                  Kao e samo da nije bio Sloba ne bi bilo rata. Ili da nije bio Klinton ne bi bilo bombardovanja.

                  Koliko ti može biti sužena svest da misliš da planeta i da dešavanja zavise od ljudi koje bira masa?

                  Slušam ovih dana kao samo da ne pobede Klintonovi i njihova administracija, čime se ljudi zamlaćuju to nije istina.

                  Kao Tramp protiv duboke države. On da je protiv duboke države, na prvi poziv privatni gde kaže da će da se kandiduje, posle pola sata bi mu bilo stavljeno do znanja da ne sme, a posle 2 dana bi mu avion/heli pao, ili bi poginuo u udesu itd.

                  Ne nego on prošao sve stupnjeve sam protiv duboke države. Mislim ljudi pričaju neke bajke, samo slušam i ne verujem.

                  Ili za Putina. Kao Putin protiv NWO. Putin produžena ruka prejake stare ruske službe, naučio govor tela, prošao najjače škole za ceo pojavni impresijum i figurira onde kako mu se kaže.

                  Comment


                  • Napredak je očit [emoji23]

                    Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                    Comment


                    • Samo da istaknem kako se završavaju moje nove tablice [emoji41]
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Kako ce sad da ga traze dusmani po gradu, da buse gume

                        Comment


                        • Originally posted by Crni Đorđe View Post
                          Jugoslavija je nestala mnogo pre nastanka navijačkih grupa. Bilo bi jako lepo da su "Delije" ili "BBB" pokrenuli takav silni pokret kao što je rastakanje države od 20 miliona stanovnika.

                          Ali nisu, samo su epizodisti.
                          Hteo sam da kazem da su danas kao i pre 30 godina bili samo poluga vlasti i da je nakon njihovog formiranja se znalo kuda to ide. A bilo je dogadjaja i pre toga koji su isli u prilog tome.

                          Oni nikad nisu delovali samostalno, nego pod necijim nalogom. Privatna armija

                          Samo jedan od elemenata u celom planu, odigrali su svoju ulogu.


                          Originally posted by Cassius Clay View Post
                          Sinovi, možete vi da kopirate blago tati šta hoćete. Ali ja sam politikolog, ne vi. Ipak ja imam malo više štiva i znanja nego vas dvojica puta 570047.
                          TI si realno protracen potencijal ako ne napustis Srbiju.
                          Last edited by Ricma; 09-08-20, 14:12.

                          Comment


                          • Fino ćakuljanje u prirodi uz čašicu pravog domaćeg rizlinga
                            [emoji16]


                            Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                            Comment


                            • Originally posted by Ricma View Post
                              Hteo sam da kazem da su danas kao i pre 30 godina bili samo poluga vlasti i da je nakon njihovog formiranja se znalo kuda to ide. A bilo je dogadjaja i pre toga koji su isli u prilog tome.

                              Oni nikad nisu delovali samostalno, nego pod necijim nalogom. Privatna armija

                              Samo jedan od elemenata u celom planu, odigrali su svoju ulogu.




                              TI si realno protracen potencijal ako ne napustis Srbiju.
                              Ne moraš da napustiš Srbiju da bi radio van Srbije. Pro tip
                              Last edited by Cassius Clay; 10-08-20, 08:35.

                              Comment


                              • threesome

                                Comment

                                Working...
                                X