Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bajram Serif Mubarek Olsun.
    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
    Meša Selimović

    Comment


    • Originally posted by Mr. Wolf View Post
      Jaooo, kako me dirnuo, zlatan decko. Sigurno je iz dobre i postene porodice. Suzu sam pustio. Ne mogu ja ovo Vuce od ranog jutra, istopicu se.

      Podrska Hong Kongu protiv ovih zlikovaca iz Pekinga. Jadan narod.
      Last edited by Cassius Clay; 24-05-20, 07:22.

      Comment


      • Originally posted by Constantin View Post
        Vidiš kako se čovek snašao...

        Sta zna Amer sta je dobar rostilj

        Comment


        • Ja sam jeo burek i u Cg,i u Bosni i u Srbiji.
          Primjetio sam da ga u BG prave nekako masan da bude,da curi sve ono niz bradu.Ja ipak volim kad je suvlji malo.
          Mada prilicno sam siguran da moj uzorak od 2,3 pekare nije reprezentativan.
          Last edited by E1_PG; 24-05-20, 11:45.

          Comment


          • Originally posted by Veprina masna View Post
            Ja sam jeo burek i u Cg,i u Bosni i u Srbiji.
            Primjetio sam da ga u BG prave nekako masan da bude,da curi sve ono niz bradu.Ja ipak volim kad je suvlji malo.
            Mada prilicno sam siguran da moj uzorak od 2,3 pekare nije reprezentativan.
            Isto mi je iskustvo, baš masan burek prave u Srbiji pritom više forsiraju slagani a meni je motani bolji. Bolje su mi pite kod nas u Bosni, u CG su isto dobre, bar na moru u HN što sam jeo

            Ali zato nigdje nije roštilj kao u Srbiji, najedeš se ko čovjek za neke smiješne pare. Nije američki ambasador budala

            Comment


            • Kad smo vec kod bureka,dosta zavisi i od jogurta koji pijes uz njega.

              Comment


              • A ima svakakvih egzibicija sa burekom. Ima u Zemunu jedna pekara imaju ćevape u bureku. Ceo ćevap. Pa burek sa salatom, burek sa ovim, burek sa onim, itd

                Comment


                • Ima slatki burek sa nutelom,pizza burek,svakakva sranja smisljaju.Ali to ne treba uzimat za ozbiljno.

                  Comment


                  • Ne znam imaju li gde američki palačinci u Bg, sigurno da imaju. Ja sam pre sam spremao lagano se spreme, ali zato burito nisam nikada probao

                    Comment


                    • Originally posted by Veprina masna View Post
                      Ja sam jeo burek i u Cg,i u Bosni i u Srbiji.
                      Primjetio sam da ga u BG prave nekako masan da bude,da curi sve ono niz bradu.Ja ipak volim kad je suvlji malo.
                      Mada prilicno sam siguran da moj uzorak od 2,3 pekare nije reprezentativan.
                      U Bg se kupuje na grame, u Nišu na 1/4 i 1/8...može i 1/2 i 3/8...
                      sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                      Comment


                      • Originally posted by Constantin View Post
                        U Bg se kupuje na grame, u Nišu na 1/4 i 1/8...može i 1/2 i 3/8...
                        Kod vas me ne zanima rostilj,toga nisam ljubitelj ali imate dobre one specijalitete od paprike,razne ljutenice,i ne zna. sta vec,slala nam je neka rodjaka sto zivi dolje u Nis tegle i tegle,mi njoj rakije i prsute.Ali dizu te zezalice apetit nenormalno.Obozavam to.
                        Last edited by E1_PG; 24-05-20, 13:42.

                        Comment


                        • Originally posted by Constantin View Post
                          U Bg se kupuje na grame, u Nišu na 1/4 i 1/8...može i 1/2 i 3/8...
                          U BG ide na gramažu i na 1/2, 1/4 pa ga onda izmere i naplate.
                          Spoiler
                          Ako mi časi smrti postanu bliski,
                          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                          Nije umio da odstupi,
                          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                          Pao unapred, a ne unazad,
                          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                          Uračunato i u moj pad.

                          Comment


                          • Originally posted by Ganac View Post
                            U BG ide na gramažu i na 1/2, 1/4 pa ga onda izmere i naplate.
                            Lopine
                            sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                            Comment



                            • E ovoga brt mogu kutlacom da jedem.

                              Comment


                              • Originally posted by Veprina masna View Post
                                Kod vas me ne zanima rostilj,toga nisam ljubitelj ali imate dobre one specijalitete od paprike,razne ljutenice,i ne zna. sta vec,slala nam je neka rodjaka sto zivi dolje u Nis tegle i tegle,mi njoj rakije i prsute.Ali dizu te zezalice apetit nenormalno.Obozavam to.
                                Ajvar, ljutenica, parika u tegli barena, peglana, feferončići ljuti....moja tašta stavlja boranije u tegli, pomeša malo sa feferonama pa budu malko ljutkaste...ima svašta.


                                Kad sam jednom poveo mog prijatelja iz Podgovorice u kafanu "Kod Amerikanca"...i sad tu ide predjelo, zimsko vreme...turšija, pasulj na tavče, urnebes, pihtije i još svašta nešto...završili mi to i ja ih pitam (došao sa prijateljem) šta ćemno za večeru, kažu mi..."Ma dal' si normalan, pa zar nije ovo večera"

                                A jednom, ja i ovaj Podgoričanin, po njegovoj želji odemo do "Kamiondžije u Srvljig. Kaže, čuo dobar roštilj tamo. Ja naručim po jednu dimljenu vešalicu, salate, piće. Kad je doneo vešalice, moj drug razgoračio oči, kaže "Da jebe oca ja mislio nosi drva za potpalu"....Ovi se reklamiraju sa vešalicama od 1m...a on mislio da sam ja "stiskav" na novčanik...kaže mislio sam zapao si u krizu i samo što ne pitah, treba li ti što para na zajam, al' da večeramo ko ljudi. Jedva je pojeo.....

                                A jednom smo ja i on išli po primorju...bio jemar, čini mi se, i svratimo, pošto ja izuzetno volim Bar, mnogo sam vremena proveo tamo, u kafanu, zaboravih ime, ali gde je nekad bio 13. jul ili letnja pozornica, negde preko puta crkve...i između ostalog naručumo njeguške pršute. Meni se toliko zalepila za srce, pa nisam znao koliko mi je dosta...nedelju dana sam pio samo vodu...
                                sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                                Comment

                                Working...
                                X