Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • [emoji3590][emoji3590][emoji3590]

    Comment


    • Tacno sam znao da ce pricati o virusu kako je mala maca. Vec pocinjem da verujem da je opasan.

      Comment


      • Klošarčina, što ne uradi zube

        Comment


        • Originally posted by limun View Post
          Tacno sam znao da ce pricati o virusu kako je mala maca. Vec pocinjem da verujem da je opasan.
          Ma i da nije opasan unakazice nas zbog kurcenja.
          Kao onaj kralj sto je 2014 izjavio da nece biti poplava I da smo dobro pripremljeni.
          There's something wrong with me chemically
          Something wrong with me inherently
          The wrong mix in the wrong genes
          I reached the wrong ends by the wrong means
          It was the wrong plan
          In the wrong hands
          With the wrong theory for the wrong man
          The wrong lies, on the wrong vibes
          The wrong questions with the wrong replies

          Comment


          • Контрола људи путем страха од смрти.
            А сви знамо да се смрти не треба плашити.
            Колико ти је суђено толико ћеш поживети.
            Суштина је да колико год да живиш, живи као човек, а не у страху од смрти (бољи је страх од летења Ерике Јонг).

            Како је написао Иво Андрић у бесмртном делу "На Дрини ђуприја" - толико је у животу било ствари којих смо се бојали. А није требало. Требало је живети.

            Живот може да се продужи само добрим делима, милосрђем и човекољубљем.
            У има Бога.
            Радост а не страх

            Обратити пажњу.
            Радост.
            Не срећа.
            Срећа и радост се разликују.

            Срећан си за мале ствари, радостан за велике.
            Срећан је, рецимо, Лошми кад добије 5 у школи.
            Или не дође наставница математике а планиран је контролни.

            Радостан си када ти се роди дете.

            Радост је веће осећање од среће.

            Страх је непријатељ радости.

            Comment


            • Bilo kako bilo, ove epidemije, pandemije i slične apokalipse su kao dar s neba za kontrolu masa. Ne postoji nosilac vlasti na svetu koji ne trlja ruke od sreće u ovom trenutku.
              sigpic

              Comment


              • Gde ste gosn zlatni ili bolje da napisem мр.голд. Слажем се са Вама. За кога Ви гласате ако могу знати?
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Лошми, само да одслушам Синана, одговарам ти

                  Comment


                  • Originally posted by Indigo View Post
                    Ma i da nije opasan unakazice nas zbog kurcenja.
                    Kao onaj kralj sto je 2014 izjavio da nece biti poplava I da smo dobro pripremljeni.
                    Ili onaj sneg u decembru, ko bi to mogao predvideti... Mada za ovu zimu imaju kontra-argument. Eto, da smo bili spremni za sneg, dzabe bismo izdvajali pare za pripreme. Ovako smo ustedeli za nove svetiljke.

                    Comment


                    • Originally posted by Crni Đorđe View Post
                      Bilo kako bilo, ove epidemije, pandemije i slične apokalipse su kao dar s neba za kontrolu masa. Ne postoji nosilac vlasti na svetu koji ne trlja ruke od sreće u ovom trenutku.
                      Ovo je sve mala maca dok ne počne "invazija vanzemaljaca". Ali do tada ćemo svi biti jedna rasa. Vidim da je Bg postao grad u vlasništvu migranata.

                      A baš će srpske dijabole da ih čuvaju i brane. Ja već znam jednog ili dvojicu odavde. Daleko od toga da ih treba ne znam šta, ali i za njih važe zakoni.

                      I neka ispadnem rasista/fašista/šta god, ali veće sranje napravi u gradu 10 Arapa nego 1500 Kineza/Japanaca.

                      Ne umeju da se ponašaju i misle da ih se neko plaši. Nek im jave da ovo nije Švedska a ni Nemačka. Sreća pa smo sirotinja pa ni ne žele ostati.

                      Comment


                      • Da bi jedna civilizacija dosla do druge planete mora da bude dobro organizovana, kooperativna, da vrsta radi zbog cilja a ne pojedinci zbog licne koristi, da postoji prisustvo empatije. Za to sve je potreban visi nivo duhovnosti tako da bi to morala biti duhovno naprednija civilizacija od nase. Samim tim ne bi nas zeleli istrebiti ili okupirati.

                        Comment


                        • У Базелу снег до појаса.

                          Лошми, једном сам причао на ту тему.
                          Ја сам монархиста.
                          Дође ми по оцу и ђеду.
                          Ови смрадови домаће политчко сепитчке сцене ме не интересују.

                          Држим се традиционалних вредности, православља, Светосавља, онога што ме је мој деда солунац заветовао, и ко се од странака уклопи у те основне српске итнересе, могао бих да размислим о њима.
                          За сад таквих нема ни у најави.
                          Као што обично и бива док хедонизам влада у Србији испред морала и традиције.

                          За твоју информацију, верујем да те то највише интересује, шешеља сматрам највећим гробаром српског национализма, највећим хрватским агентом којег ћемо икада имати, а заједно са кумом вуком чини безбожни комунистички тандем који је нанео највећу штету чича Дражином лику и делу.

                          Comment


                          • Sv vise mi se svidja Zlatni, moram da priznam taj greh. Monarhija, ali ko na celu? Slazm se sa navdenim, ali trenutno je ipak na vlasti tezak rkiminalac i njegova ekipa. I kao velikosrbin, trebao bi da se boris protiv toga, jasno mi je da nemas za koga, ali, da li ima vas da se grupisete i imate neku organzaciju koja bi mogla da deluje. Verujem da nisi jedini, da vas ima, ali ipak ste dozvolili raznom olosu da uzme tu desnu stranu i tkr da vas blamira i svojata sve i svasta.

                            Vidi se da ok razmisljas,zamoj ukus previse desno, ali svakako nisi pretnja za normalan smer ove drzave. Negde mi je tvoj stav najblizi Dverima, mislim, ne seselju...Svakako ovo nije borba za nekog, vec broba protiv kriminala!!!
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Одвући ћемо тему у политику, али ево да ти одговорим.

                              Истина је једна, ко год да дође на власт радиће по диктату западног фактора.
                              Јер смо дубоко окупирана земља и немогуће је извести било какав потез који би нас ослободио колонијалног статуса.
                              Ништа се неће променити одласком психа а доласком бивших жутих.
                              Систем треба мењати а не људе.

                              Једини спас је уплив са стране, нова подела света, тј зона политичких и интересних утицаја, која је у оптицају.

                              Једном сам рекао са ким сам у контакту, истина је да постоји широк круг интелектуалаца, обичног народа, свештених лица .... који покушавају да врате Србију да буде своја и независна, али за свог противника имају државу.

                              Издајник на власти је најгора политичка фигура досадашње српске историје.
                              Ако му прође ово са мигрантима и издајом Косова и Метохије, добићемо тачно што смо и заслужили.

                              еу никад.
                              нато никад.

                              По мени, најбоља опција за Србију су Кина, Русија и Индија, јер је то сила која долази и не може се зауставити.
                              Овај век је њихов.
                              Тај пут треба гледати и њих се држати, да кроз њихове интересе повратимо све што смо изгубили.

                              Не би ваљало да и ову шансу пропустимо зарад распале сатанистичке еу.

                              Као што видиш, мене интересује српски национални интерес а не уска дневно политичка питања, од којих је најгоре оно - која је странка боља.
                              Ниједна.

                              Што се тиче монархије, стидим се садашњег вд престолонаследника, који се није удостојио да научи српски језик, а 30 година је у Србији.
                              Углавном, монархија је систем који је постојао од настанка Србије до доласка комуниста.

                              Србија је све до '45-те била монархија.
                              Last edited by mr.gold; 26-02-20, 14:01.

                              Comment


                              • Sve se slazem sem Indije, Rusije i Kine. Oni nas sigurno ( vise ) postuju, razliku Zapada, ali postovanje se mora danas zasluziti a ne vuci iz istorije.
                                Ako zivis u zgradi, ako si los sa celom zgradom, zivot ti nece biti lepsi i srecniji ako imas prijatelje u drugom gradu. Moras imati bar korektne odnose. Te tri zemlje imaju ozbiljne probleme koje tesko mogu da rese. Kiga su oni u svetu razvili do sad?

                                Ovo ostalo se slazem, samo sto mora vas glas dosta dalje da se cuje..verujem da 95% stanovnistva i ne zna za vas.itd..
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X