Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dize se panika bez potrebe. Svako malo izmisle neko novi virus oko kojeg se digne prasina jedno mjesec-dva i posle nikome nista. Ebola, pticiji, svinjski... svaki od njih je prijetio da izbrise ljude sa planete, a evo smo i dalje tu.

    Prazne price za budale i dokone ljude.

    Comment


    • Nisu nikakve prazne price kada za smrtonosnu bolest, u kratkom roku, nema leka, niti vakcine.
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Ista prica za svaki virus koji je zario i palio planetom Zemljom zadnjih 30 godina.

        Comment


        • I tako ce biti sa svakim sledecim.
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Originally posted by Alistair Drake View Post
            Samo da se nadovezem na pricu medija kako je u Italiji zavladala opsta panika... da je zivot stao, da nema ljudi na ulicama itd. Gomila lazi. Jedan moj prijatelj koji zivi u Milanu kaze da je sve kao i obicno... Ovaj drugi sto zivi u Rimu isto tako kaze da i tamo kod njega sve sljaka standardno.

            Ali zato mediji dizu paniku i lazu za medalju.

            Nose li zaboga oni na litijama maske? Mada njih bog cuva, nece na njih Corona
            Meni brat živi u Rimu, sve normalno, odložili su mu nastavu, stiglo neko obaveštenje sa faxa, sever je ugrožen, mislim ugožen od korone. Nije smak sveta.

            Ja se ne cimam uopšte i boli me patka, panika ne doprinosi ničemu. Ako ćeš dobiti, dobićeš, ako ne, nećeš, suzbijanje se mora vršiti od strane globalnih ustanova preko nac država.

            Znam samo da ako bude neka fora neka nova vakcina da neću hteti, pa neka mi se sagnu. Kakvu su foru našli "ali ti ako se ne vakcinišeš ugrožavaš druge"... mrš bre.

            Neki totaitarizam zavladao sačuvaj Bože, jebu te sa virusima, sa čime stignu, a najveće uporište im je masa koja neupitno veruje u sve.

            Daj bre da vidimo odakle ta korona? Šta su zvanični izveštaji da vidim baš. Ja razumem da kosi kuga u srednjem veku a da kosi korona u 21. to mi je malo nerealno.
            Last edited by Cassius Clay; 26-02-20, 12:41.

            Comment


            • Meni je drugarica bas u Milanu, rekla mi je da se od pre par dana malo oseca neki strah na ulici, zatvorili su skole, ona je ostala da radi od kuce, ali zato sto moze, nisu im rekli da ostanu kuci.
              Sto se tice prodavnica, sve je ok, svega ima, tu nije primetila neku paniku, histeriju, da ljudi gomilaju namernice.
              I da, rekla je da su otvorili telefon i da su rekli ljudima da ako primete simptome da zovu i da onda valjda lekari izlaze na teren, rade testove, da nikako ne idu u bolnice, jer je valjda sve iz bolnice i krenulo.
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Najgore što su ljudima stali shopovi i isporuke, sreća nevidjena je da nisam još pokrenuo na shopify ništa, propao bih odmah i bacio bih novac niz vodu jer pošiljke iz Kine bi kasnile. Mnogim ljudima je ovo nanelo finansijsku štetu.

                Ludačka sreća me spasila sigurnog pucanja, ali mnogo baš mnogo ljudi je zabagovalo. Imaju ordere a ne mogu da isporuče i ode ceo kredibilitet brenda.

                Negde kasne isporuke, negde ih nema, katastrofa.

                To je samo dokaz koliko ceo svet zavisi od Kine, kada bi Kina propala, propale bi SAD i urušila bi se svetska ekonomija.

                Comment


                • Ako stari ljudi imaju veci problem sa tim i to treba ispitati. Naravno da je panika, uvkcei biti u dobar moderne tehnologije, gde svaka budala moze da napise sta zeli na internetu. Ovo svakako nije opasno toliko, ali moze u buducnosti svasta da se desava,posebno ako je vestacki napravljeno. Svet je u najvecem problemu zbog klime i to ce doci na red za 50ak godina a mozda i ranije. Takodje mi nekako deluje da je covek dostiguao neki vrhunac i da se mora nesto srusiti da bi se nesto napravilo ponovo. Prosto covek nema mira.

                  Svakako je bitno da drzave imaju sisteme a ne par glava koje vode sve....tu je problem i nastace sranje ako se nastavi trend sa diktatorma koje prate uglavnom imbecili kojih je sve vise..
                  Last edited by LosmiSK; 26-02-20, 13:02.
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • U ovom trenutku na RTS 1 o Korona virusu u Srbiji.
                    (Vučić i neki doktori)
                    Spoiler
                    Ako mi časi smrti postanu bliski,
                    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                    Nije umio da odstupi,
                    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                    Pao unapred, a ne unazad,
                    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                    Uračunato i u moj pad.

                    Comment


                    • dr. Vucic
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • hahahahahahaha ovaj covek je lud jbs mi sve...bukvalno sve zna i sve mora on da kaze...
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Sigurno prica kako nema potrebe za panikom. Jer ako ima, bice BOJKOT...

                          Comment


                          • Krv ti jebem. Sad posle ovog preseravanja ce da nas osakati, garantujem.
                            There's something wrong with me chemically
                            Something wrong with me inherently
                            The wrong mix in the wrong genes
                            I reached the wrong ends by the wrong means
                            It was the wrong plan
                            In the wrong hands
                            With the wrong theory for the wrong man
                            The wrong lies, on the wrong vibes
                            The wrong questions with the wrong replies

                            Comment


                            • Ceo sastanak da se kaze da ce raditi svoj posao
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Ljudi koji govore da rade (i da će raditi) svoj posao ne rade (i neće raditi) svoj posao, jer, posledično, nemaju vremena za rad usled tolike priče.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X