Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ganac View Post
    Nedostaje samo na levom obrazu kod premijerke ova bradavica ili mladež (šta je već)
    Će napravimo...

    P.S. Pantela lepši...
    sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

    Comment


    • Sve vise verujem u Urosevu pricu o podeli. Ova drzva ce tesko opstati, niko ne zeli da zivi sa ljudima koji ih vuku u prolost ili su jednostavno zaostali..Dobijas moj glas Urose...

      Izjednacava opet Real Bota..vucica sa ostalima, kao ko je bolji...bukvalno bezati od takvih ljudi. Ako se oslobodi ova zemlja nekada, treba davati koeficijente za glasanje..tipa npr Botin glas vredi 0.05, itd...od 0.05 do 1...Ne znam kako se toga ranijenisu setili, jedan covek jedan glas je ubija drzavu, ubija pamet i inteligenciju...
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Originally posted by Constantin View Post
        Će napravimo...

        P.S. Pantela lepši...
        I ima dužu kosu.
        Spoiler
        Ako mi časi smrti postanu bliski,
        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
        Nije umio da odstupi,
        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
        Pao unapred, a ne unazad,
        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
        Uračunato i u moj pad.

        Comment


        • Sto su ovi taxisti izasli na ulice?I na kraju dobili neke subvencije? Zanimljivo da niko godinama unazad da resi problem divljaka na aerodormu koji bukvalno varaju ljude Oni kao da valjaju heroin i kokain pa im ne moze niko nista..Prica mi neki taxista u NS, bio u BG-u..i vraca se i pita moze nesto za mene samo da se ne vracam prazan...lik uzme nekoj zeni 120e i ovom dao 20e Bukvalno cist lopovluk..
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • kad vec postavljamo slike, kad se ova prvi put pojavila, mislim da sam gledala pola sata

            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment




            • sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Originally posted by Ganac View Post
                Negde sam pročitao nakon što je ta info prošla i kada su krenuli twitovi protiv S.Spasića. Ne znam da li je merodavno ja samo pišem šta sam pročitao (negde). Uzgred, zanima me popunjena fascikla tj čime je popunjena. Da je polupismen-jeste.
                Što se tiče ove insinuacije oko Vučića, žensko si i poštovaću pol (da me ne optuže za mizogin stav) naravno, i kao forumaša.... samo nemoj da mi kačiš te fazone ako nisi sa nama onda si protiiv nas i još gore - onda si za njih.
                P.S: videh da je Konstantin postavio da je ležao za silovanje, mislim da takav ne sme da bude ni blizu savetnikovanju o porodici. Neko ovde zajebava narod.
                Boldovao sam ono što bitrebalo da se odnosi na stav, nigde nisam pominjao fizički kontakt i ne znam odakle ti to da bih u RL došlo do fizičkog kontakta?
                Naravno da uvek koristim ALI i naravno da tasj ALI nije alibi za rad ove vlasti, već samo napomena da (pošto smo uglavnom kratkog pamćenja i nije za zgore ponoviti) one prethodne ne treba idealizovati jer su i oni radili iste stvari a na štetu naroda. Kao neki rodonačeknik uzurpacije položaja bio je S.M., dođe Bota i on nastavi sa uzurpacijom položaja jer se za sve pitao a ne nesretni Mirko aka predsednik vlade, dođe ovaj i on još usavrši to mešanje u sve i postavi stari postulat "Država to sam JA". Još samo fali (fali znači nedostaje, za one severno od Save i Dunava) da nam ukine prezimena pa da ponese ponosno Sultan od Srbije.
                Hoćemo da ga menjamo ali koga? Trufauta naduvanogi u svom svetu uglavnom, Boška sektaša, Lutovca koji (možda i jedini ima taj gospodski stav i parlamentarizam ali treba još nešto) Đikija? Koga?
                Prvo, ne znam zasto si ponovio prethodni post i to ceo?

                Drugo, kako si ga napisao pa pominjes tu eto da nisam zensko i forumas... sta to treba da znaci... ajde bas objasni zivota ti. Inace bi mi pokazao, jel?...ovde verbalno, a uzivo fizicki, nekako se samo namece, jer je to boldovano bas onako dibiduz bzvz i naginje ka pretnji. Ne svidja ti se sta sam napisla, shvatio si kako si shvatio, pa bi odmah da me postavis gde mi je mesto, po svojim nacelima naravno.

                Na tvoje postove ovde ne reagijem, ne moram sa svima da se slozim, niti imam potrebu da svakom neistomisljeniku odgovorim. Da nisi opovrgo moj post, tj. citirao ga i napisao po meni bas zesci nonsens, verovatno ne bih ni sada.
                Dakle ti ne znas sta je cuveni Sima radio i zasto je zasluzio debelu zatvorsku kaznu, ali negde si procitao da nije tacno da radi u tom odboru (sta je vec) i konstatujes... ali eto i pored toga sto je negde pisalo da to nije istina, opet tvitovi na tu temu (sram ih bilo). Dakle verujes procitanom. Za Simu? A ne znas da je silovao i tukao zenu?

                Ono ALI je uvek prisutno u zivotu. U politici posebno. I svuda je tako, sigurna sam cak i u Danskoj ili Norveskoj gde politicari nemaju obezbedjenje ili voze bajseve, bliski narodu, bla, bla, svakako imaju koristi i muljaju. Ne bavi se niko politikom da bi drugima bilo bolje. Ocekivati ovde nekog Mesiju da nas spasi prvo od nas samih pa onda i od svih zala ovoga sveta, totalno je nerealno i prodje mi citava mladost zbog toga.

                Vlast treba da bude smenjiva pod 1 i pod 2 da se bori i izbori sa kaznjavanje svih koji su se ogresili, prethodnih pogotovu ili prosto receno, dajte fakin lustraciju vise. I pod 3 da zivimo bar malo kao neki tamo normalan svet, koliko-toliko.
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Edit. Nije SM bio nikakav rodonacelnik uzurpacije polozaja, to su radili i komunisti, to se radilo i izmedju dva rata, istorija govori o tome, a ako nista drugo ima onoliko samo knjizevnih dela, recimo satira, u kojima sve lepo pise. Sada, sa ovim trenutnim na vlasti sve je dovedeno na neki mnogo visi nivo, cesto i apsurdan, samo da bi sacuvali polozaje, lovu i svoje guzice.

                  Kod DS je bar bilo nacelo smenjivosti na snazi, ne odgovara ti trenutna vlast, zelis da je kaznis, biras druge ili ne izadjes uopste na izbore. I onda dovedes tako najgore u istoriju Srbije, najvece zlo i posast ikada na ovim prostorima.

                  Od kada je smenjen onaj ispod one lipe, DS nije imala vecinu da moze samostalno da formira vladu, razni olos (bivsi pre svih) se vucarao i saplitao je, pa i noviji u vidu DSSa sve pod maskom nekog nacionalizma i kvazi postenja. Problem je i neizvrsena lustracija, koja je sprovedena u mnogim bivsim komunistickim zemljama, ali za to nije kriva DS, vec Voja K.pre svih. Nazalost i u samom DS, pogotovu od ubistva Djindjica, malo ko je vredeo, sada iz ove perspektive se bas lepo sve vidi.

                  Problem je mnogo dublji, pre svega u narodu i njegovoj svesti, odnosno nedostatku iste, u neobrazovanosti, neprepoznavanju trenutka (biranje sns), slabosti i nemoci da se izbori sa korupcijom, bedom, losim i pokvarenim politicarima, svojim pravima, za bolje sutra i svoju decu.
                  I nikada ovde nece biti drugacije, niti ima neke nade. Tuzno.
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Originally posted by miloolja View Post
                    Prvo, ne znam zasto si ponovio prethodni post i to ceo?

                    Drugo, kako si ga napisao pa pominjes tu eto da nisam zensko i forumas... sta to treba da znaci... ajde bas objasni zivota ti. Inace bi mi pokazao, jel?...ovde verbalno, a uzivo fizicki, nekako se samo namece, jer je to boldovano bas onako dibiduz bzvz i naginje ka pretnji. Ne svidja ti se sta sam napisla, shvatio si kako si shvatio, pa bi odmah da me postavis gde mi je mesto, po svojim nacelima naravno.

                    Na tvoje postove ovde ne reagijem, ne moram sa svima da se slozim, niti imam potrebu da svakom neistomisljeniku odgovorim. Da nisi opovrgo moj post, tj. citirao ga i napisao po meni bas zesci nonsens, verovatno ne bih ni sada.
                    Dakle ti ne znas sta je cuveni Sima radio i zasto je zasluzio debelu zatvorsku kaznu, ali negde si procitao da nije tacno da radi u tom odboru (sta je vec) i konstatujes... ali eto i pored toga sto je negde pisalo da to nije istina, opet tvitovi na tu temu (sram ih bilo). Dakle verujes procitanom. Za Simu? A ne znas da je silovao i tukao zenu?
                    B1: Tvoje pravo da tumačiš moje napisane reči kako ti drago, međutim optužuješ me i etiketiraš kao potencijalnog nasilnika i zato bih voleo da mi objasniš gde ti vidš pretnju u boldovanoj (u prethodnom postu)rečenici, gde na kraju kažem "da me ne optuže za mizogin stav".
                    Nigde ni jedna reč o fizičkom nasilju već isključivo o verbalnoj komunikaciji gde poštujući nežniji pol ne želim da koristim EKSPLICITNE izraze u komunikaciji a koje bih rado koristio da su u pitanju neki muški pripadnici foruma.
                    Naravno da fizičku silu ne bih nikada primenio na nežnijem polu jer to, takvo ponašanje/ne ponašanje polazi "iz kuće" a ja sam u kući uvek okružen sa 4 gracije a i pre toga nisam "učen tako".
                    B2: Naravno da nisam znao jer jednostavno neke vesti, neki događaji promaknu. nešto se pročita i ostane upisano u memoriji koliko god bila nevažna informacija a nešto važno promakne. Takođe, sve te pohranjene stvari su u fijokama dok ne dođe nekakav okidač da isplivaju. Sima Spasić je marginalac lik koji na tuđoj nesreći pokušava da profitira, prvi put sam za njega čuo kada su u pitanju žrtve i nestali sa KiM. Da li sam trebao da istražujem ko je S.S.? Naravno da ne, hvala Konstantinu što mi je objasnio a tvoji napadi samo pokazuju političku ostrašćenost.

                    Nadam se da se sećaš rasprave o bul Oslobođenja i kvaltetu radova? Iz tih postova je vrištala ostrašćenost a evo, Bulevar i dalje postoji i nije raskopan i ja sam tada odustao od rasprave i rekao da neću pisati u Pričaonici (pogazih reč, ali dva puta sigurno neću). Dakle, odrađen je bulevar dobro,, koliko je koštalo ne znam i koliko se ko ugradio, znam da se odi po dobroj stazi, da su tramvajske šine stabilne i da podloga oko njih ne puca, utanja, etc.
                    Za ono što loše rade, treba pisati da loše rade, treba ih smeniti zbog bahatosti, zbog krađe (naravno ako je ima i ako se dokaže) Zbog namenske i nameštanja poslova, zbog bahatosti.
                    Od ovog trenutka nebuloze, razna shit i gluposti pišem samo na pomračenju i sportskim temama o košarci i fudbalu (verujem da ti više neću imati potrebe odgovarati).
                    Last edited by nebitan; 18-10-19, 07:37.
                    Spoiler
                    Ako mi časi smrti postanu bliski,
                    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                    Nije umio da odstupi,
                    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                    Pao unapred, a ne unazad,
                    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                    Uračunato i u moj pad.

                    Comment


                    • I ti moje reci tumacis proizvoljno. Ja o klin, ti o plocu.

                      Ako nekome napises ...e da nisi zensko, reko bih ti ja... jer si lose protumacio ili ti se nije dopalo sta sam napisala, zao mi je, drugacije ne mogu da shvatim. A nisam nikada mislla da si nasilnik, ne mislim ni sada, prosto ono sta si zapravo mislio, a nespretno srocio, ne abolira te od greske, u koracima. Za sve ove godine niko mi nikada nije tako nesto napisao. I to zbog cega? Jer mi se ne svidja tvoj stav JESTE... ALI...

                      I nije ti prvi put da ulazis sa mnom u raspravu, tj da me nesto demantujes, a da nisi uopste upoznat sa situacijom, po tvojim recima ispostavice se svaki put, mada mislim da je ovo prvi put oko politike.

                      I nebitno je sta ti znas-ne znas, tvoj post na moj tvit je pokazao onu pricu JESTE...ALI... i na njega sam odgovorila, a njime sam htela da ukazem na sav besmisao i apsurd ovog drustva.

                      Ne secam de tih rasprava oko Bulevara, iako je ludilo svuda bilo, pre svega zbog sece platana (a eno koliki su sada, veliki i lepi), a ko nije danas u ovom veoma ozbiljnom trenutku politicki ostrascen ili je za sns, glasao je za njih, ima koristi ili je beli listic, jer svi su oni isti.
                      Zbog takvih stavova pola mojih prijatelja i rodbine je otislo odavde, a gledam i ja, jer ovi su mnogo vise i gore od bahatih lopova. Mnogo.
                      Tako da naravno da sam ostrascena.
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Oljice, kad bi meni tako dugacko pisala...gde bi mi kraj bio...Posle sto godina odem u teretana i skontam zasto ne ulazim u nju vise.. Sat vremena brzo hodanje i raspao sam se samo tako..ovi dizu tegove, ludilo....Posle na Junecu pljesku u Magazi...500 kinti bukvalno se odvalis..Mogu dvoje laganica ako uzmu i krompirice..
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • "Ољице", дај му више број телефона ...

                          Comment


                          • Smarate.
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Originally posted by mr.gold View Post
                              "Ољице", дај му више број телефона ...
                              Gde si prijatelju. Covek bi pomislio da ste Oljica i ti u vezi Krofne, sad ovo..cesto reagujes na Oljicu. Hvala zlatni na odbrani mene, prirastao sam ti uz srce izgleda...
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X