Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Čak je i liberaška opcija podeljena na dva tabora. Ovaj "demokratski", koji želi parlamentarizam, slobodu medija, vladavinu prava, ustavnost i zakonitost i oni načelno, zbog svega toga, mogu sklopiti dogovor sa nacionalističkom opcijom oko Kosmeta, pošto sve te njihove ideje podrazumevaju i suverenitet i integritet Srbije.

    Drugi tabor je evrotalibanski, koji bi legli pod sve eu parlamentarce i Komisiju samo da bi se nakačili na fondove, misleći da će im to rešiti sve probleme. Talibani su svakako Vučićevo glasačko telo i oni će se kad tad vratiti njemu i ugasiti demonstracije te grupe.

    S prvima se može dogovoriti, dok s drugim ni otac ni majka ne mogu da se dogovore.
    Last edited by Crni Đorđe; 10-07-20, 07:02.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Crni Đorđe View Post
      Čak je i liberaška opcija podeljena na dva tabora. Ovaj "demokratski", koji želi parlamentarizam, slobodu medija, vladavinu prava, ustavnost i zakonitost i oni načelno, zbog svega toga, mogu sklopiti dogovor sa nacionalističkom opcijom oko Kosmeta, pošto sve te njihove ideje podrazumevaju i suverenitet i integritet Srbije.

      Drugi tabor je evrotalibanski, koji bi legli pod sve eu parlamentarce i Komisiju samo da bi se nakačili na fondove, misleći da će im to rešiti sve probleme. Talibani su svakako Vučićevo glasačko telo i oni će se kad tad vratiti njemu i ugasiti demonstracije te grupe.

      S prvima se može dogovoriti, dok s drugim ni otac ni majka ne mogu da se dogovore.
      Sta napisa covek.. cuj evrotalibanski Nijedan liberal ne moze da glasa za vucica,naravno pravi liberalsto Ceda narkoman nije...
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Jedno pitanje.. koliko je sjeban vas biracki spisak? Kod nas je utvrdjeno da imamo cak 50 hiljada fantomskih glasaca, sto je skoro nekih 10% od ukupnog broja upisanih.

        Zamisli ti samo kolika je to prednost u startu.

        Comment


        • Ovo mi je ok misljenje, procitajte ceo niz

          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Kljuc svega da su mladi dobili svest. Mnogo h je bilo u Novom Sadu i oni imaju mnogo drugara i prica ce da kruzi. Ko misli da bi sa ubacenim elementima uradili nesto tm sto bi osvojili skupstinu je veca budala nego sto moze da zamisli.

            Petog Oktobra je bilo drugaciji posto su tad i navijaci bili na svetloj strani posto ih je Sloba tukao svakom prilikom sa svojom policijom. Sad su kupljeni ali ne vecina vec samo kolovodje,sumnjam da bi 95% navijaca islo da se maklja se obicnim narodom i to je kljuc, treba stisnuti muda i uraditi dobru organizaciju.

            Mislim da pre svega ta cuvena desnica treba da s prebroji i da vidi ko su oni zaista. Stajati iza Noga, Levijatana,Parovica, onog republikanca je tuzno...

            Nogo usao u skupstinu, makljao se sa pandurima sat vremena kao i onda bez jednog pendreka se udaljio....Prava opozicija dobila dangle od BIA i ljudi srecni kao necemo vas na protestu...da je opozicija pametna, treba da se povuce i da prepusti proteste desnici i da vide ljudi da od tih qraca nema nista....i da su ubacei elementi i to je najveca greska svega...

            Last edited by LosmiSK; 10-07-20, 09:41.
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • 5. oktobar je valjda bila odbrana izbornih rezultata losmi?

              Comment


              • Bila je odbrana zdravog razuma pre svega. Kaoi tad i danas nam drzavni vrh glasaju neuki i penzioneri....Mislim da ce Beograd prvi pasti sledece godine posto sumnjam da ce se sad bilo sta desiti bitno. Posto nema trika da sesva moguce lazna i prava opozicija sloze.

                Nema da istupi nki jak desnicar i povede tu masu koja bi ali nema skim. Ovde je najvise stvar toga sto nas lazu kao pse i direktno su zarazili veliki broj ljudi sa svojim izborima ...praveci se da za to oni eto nisu krivi.

                Dok se opozicija svadja dali da se biju ili ne, na beton ili na noge i ostalim glupostima,pun je i meni kufer setnje ali bez nekog miga spolja,para, nema od ovog nista.
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • A sta je to tacno zasmetalo govnetu na slici? To sto dve zene drze dva a ne tri prsta?

                  Edits: a smetaju mu antife

                  Budala citam komentare sa tog tvita... cvili sto su kako on kaze cist "desnicarski" protest preuzele antife.
                  Last edited by belgrade_owl; 10-07-20, 11:02.

                  Comment


                  • Sovic na protest, ako ne odes za kaznu ce ti SW ispasti iz lige
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Finale zadruge vam je u nedelju pa vi vidite.

                      Comment


                      • Pa da ali se od ponedeljka ponovo Krizni Stab obraca naciji od 15h tako da reality must go on.

                        Comment


                        • Ako ne pobijedi Anabela Djogani,bice velika kriticna masa,frustrirana.Treba to kanalisat i pozvat ih na ulice.

                          Comment


                          • http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Ako nas bude 150k i ako budemo bas glasno zvizdali onda ce Vucic reci "Dobro, necu vise, evo vam vlast".
                              Originally posted by Dekinjo
                              Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                              Originally posted by La Jugoslavia
                              Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                              Comment


                              • Ja gde vidim Stašu, znam da sam protiv toga...tako da ja sam protiv ovih demon stracija.
                                Spoiler
                                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                                Nije umio da odstupi,
                                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                                Pao unapred, a ne unazad,
                                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                                Uračunato i u moj pad.

                                Comment

                                Working...
                                X