Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sloboda ili ništa

    Comment


    • Wizard

      Comment


      • Juče sam razgovarao sa nekim pandurima (nisam učesniik ni demonstracija niti sam učesnik razbijanja demonstracija, penzos sam) i kažu mi da su pojurili neke klince u Tašmajdanskom parku sa rančevima koje su ovi bežeći bacili u neko žbunje i da su u tom rancu/rančevima našli molotovljeve koktele..zatim su još našli kocki, koktela...sve pripreme za demonstracije.
        Inače, ima snimak Kurir tv "odozgo" i od Pelivana gde se odlično vidi defanzivan stav policije kod skupštine i baklje koje lete u policiju.
        Sve snimke (naravno da su verodostojni i da je prekomerna sila u pitanju) treba razmatrati kao nepotpune i isečene jer se vidi samo prebijanje ali ne i zašto beže, odakle beže i šta se to tamo dešavalo.
        Drago mi je što se distanciraju od političar ali mi nije drago o što rade nasilno (iako je boško folirant koji samo dobro glumata)
        Spoiler
        Ako mi časi smrti postanu bliski,
        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
        Nije umio da odstupi,
        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
        Pao unapred, a ne unazad,
        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
        Uračunato i u moj pad.

        Comment


        • Najjači su mi ovi naivci što kerove pokušavaju da urazume i da pričaju sa njima. Neiskustvo. Ker će odmah da u svojoj glavi dobije na bitnosti. Oni su navikli na naredjenja i gaženje i pišanje po njima još od najranijih kameničkih dana. Policajce tretirati kao stoku, jer to i jesu

          Comment


          • Ne mislim na Ganca, tek sada videh šta je napisao

            Comment


            • Originally posted by Kulambara View Post
              Takvi smo
              Kulturica
              "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

              Comment


              • Larisa mi u životu nije odgovorila, nije mi stavila srce na komentar, nije napisala "bravo mali zlatan si". A ovom Kulu Bulu uvek odgovara. Mindfuck

                Comment


                • Originally posted by Cassius Clay View Post
                  Larisa mi u životu nije odgovorila, nije mi stavila srce na komentar, nije napisala "bravo mali zlatan si". A ovom Kulu Bulu uvek odgovara. Mindfuck
                  Bravo mali
                  "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                  Comment


                  • Apsolutno namesteni protesti. Nogo, Levijatan, Sandulovic i Parovic protiv Vozda

                    Apsolutno covek kupuje vreme da ne mora da prizna Kosovo i to je to. Navijaci obe strane koji rade za njega kao i obe uprave..al eto i ti navijaci protiv Kosova i opet su tu da mu stite ledja....i biju sopstvni narod ..Bio sam na svim ranijim protestima i cim sam video ko je protiv njega i sta rade,posebno Nogo kad udje u skupstinu i diriguje i prica sa pandurima kao sa drugarima tu treba da vam bude sve jasno...

                    Ovo je zemlja sluzbe ..malo su primili ove desnicar,ali se zna da bez navijaca nema nista......i te krovne krimnalne organizacije. Voleo bih da gresim,ali sam apsolutno siguran da stimaju sve ovo pshopati da ima bolju stranu pregovorimakojisu ocigledno dosli kraju.

                    Sta sad ja treba da idem tamo i dam legitimitet, da je narod pametan i da niko ne izadje danas.

                    Pazi sad, nije opozicija Djilas, Jeremic, Sergej, ali jeste Nogo,Levijatan i ostala bagra koja bi se jebala za jedan mig...Neko stvarno veruje da je neki obican gradjanin udario Jeremica i jos se dive sto je covek sluzbe udario sa ledja fotoaparatom Sergeja u glavu....pa ovo je komedija...

                    Mozda nisu idealni ali to je opozicijakoju i u ovakvim slucajevima psihopata pokusava da obezvredi....Sve jasno i stvarno sumnjam da cu ici ovo na ovo..Koja je poentaprotesta? Da se gadja pandurija kamenjem.. i tako u krug...Narodu jestepun kurac vucica ali ovo su extremno kontrolisani protesti...

                    Oni 13 Aprila nisu bili a ti isti su isto blejali i tad po parkovima ali nisu bili ukljuceni kao ni ova ostala ''opoziciona''govna...Moj je to zakljucka i stvarno bih se zacudio da to nije tako....

                    Dok god se ova opozicija i ta desna ne spoje...nema od protsta,pada ludaka nista...
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Ljudska glupost ne zna za granice

                      Comment


                      • Eto Losmi preksinoc si me pitao zasto sam kuci a ne na ulici... ne zelim da budem deo demonstracija u kojima podanici Luke Bojovica vode bilo kakvu rec, u kriminalne organizacije i sa slugama SNS-a, levijatanima ne zelim da se povezujem.

                        Comment


                        • Originally posted by belgrade_owl View Post
                          Eto Losmi preksinoc si me pitao zasto sam kuci a ne na ulici... ne zelim da budem deo demonstracija u kojima podanici Luke Bojovica vode bilo kakvu rec, u kriminalne organizacije i sa slugama SNS-a, levijatanima ne zelim da se povezujem.
                          Koliko njih ima, sluga sns? 100k-200k?

                          To su sve smešni izgovori, iskreno. Sada ću da ti objasnim zašto. Zato što će službe uvek biti.

                          I takvih tipova.

                          Daj da nas izadje 300k pa mogu da nam redom... Znaš. Ne možemo čekati Godoa.

                          99% besnog naroda i 1% drukara cinkara i službe i sada ljudi govore kao nećemo zbog ovoga onoga.

                          Da li ste vi svesni da nas krene 300-400k da mogu da nam se sagnu svi ti teletabisi
                          Last edited by Cassius Clay; 09-07-20, 09:11.

                          Comment


                          • I ja bih jedno srce od Larise.

                            Ah, kako se otkrivaju odje ljudi koji ne bi nista mijenjali, kojima ustvari ova nasa tuzna, balkanska zbilja i nije toliko strasna.. Ovaj penzioner, kao, nije ni na cijoj strani, ali mu ipak smeta sto se policija ne gadja cvijecem i ruzinim laticama. Ovaj Mikeli vec vidi kako su protesti namjesteni. Jeste, Vucku bilo malo dosadno, pa hajde da odradimo jedan kontrolisani "sukob", ono kao mi se malo svadjamo, narod protiv mene...

                            Za te puritance cu samo citirati post jednog mog kolege sa cdm-a, koji je isto takvom jednom mudroseru objasnio zasto narod lomi stakla od Skupstine NS.

                            Jer je narod bijesan. Ne ulazim sad u politiku Srbije, niti zelim, ali kada ovako nesto krene, onda logika ide kroz prozor. Da ne pominjem sad LA i da je skoro cio grad zapaljen. Kada dodje do ovoga, onda su ljudi odvojeni od drzave i smatraju je za neprijatelja. Jer je prekrsen osnovni ugovor izmedju gradjana i drzave.
                            I to je svugdje tako kada tinja potlacena/nezadovoljna/kakva god masa.
                            Tada ta zgrada predstavlja simbol te represije, a za ostalo ih nije briga.... butike, prodavnice, radnje.... jer ih jednostabno nije briga ni za njih same, a ne za neciju imovinu.
                            Ne krene to odmah nigdje. Dosta malih carki treba da se desi, da se dugo zmuri radi necega....
                            Onda samo plane, a onda je kasno za pricu. Vucic ili LA policija su godinama pritiskali, dok su drugi pokusavali na dijalog.
                            Onda prelije casa i mozes samo bijes da gledas. I to bas onaj iskonski.... a tada je kasno za dijalog. I nasilje samo radja nasilje. Ovo ce vucicu samo da eskalira. i ako se smiri za naredna dva dana, sledeci ce da budu nevidjeni haos.

                            Comment


                            • Kad se levijatan skloni sa protesta i prestane sa pokusajima da preuzme iste mozda se i pojavim. Do tada... jok.

                              Uostalom ja sa se mojih doza suzavca nagutao od 1994-2000.

                              Comment


                              • U Novom Sadu sinoć članovi SNS-a izlomili svoje prostorije.
                                There's something wrong with me chemically
                                Something wrong with me inherently
                                The wrong mix in the wrong genes
                                I reached the wrong ends by the wrong means
                                It was the wrong plan
                                In the wrong hands
                                With the wrong theory for the wrong man
                                The wrong lies, on the wrong vibes
                                The wrong questions with the wrong replies

                                Comment

                                Working...
                                X