Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by forum1nick View Post
    Za vrijeme Šutanovca je vojska vraćanja sa gađanja zbog nedostatka pešadijske municije. E sada, da li je municija stvarno nedostajala ili je cilj bilo direktno umanjenje borbene gotovosti to neka uzme kako ko hoće.
    Generali su ga bukvalno molili da ne uništava T55, ali ”smanjenje" troškova bilo je obaveza!
    Kadrovska šteta bila je još i najveća. Smjenjivan je sav komandni kadar koji je učestvovao u odbrani zemlje od strane tada Šuletovih, a danas Alekovih drugara.
    Naravno, zato je Smederevo radilo...na kraju su izmolili da avione bar kao eksponate ostave (bez motora i naoružanja) narodu na poklon. Govno plaćeničko je sklopilo kopita i po modelu koji su mu nametnuli je smanjio vojsku i naravno onesposobio tako da smo u jednom trenutku bili nesposobni da i pomislimo na odbranu.
    Imali smo amfibije pionirske jedinice koje su sve rashodovali (tehniku) a jedinice rasformirali i onda dođe situacija sa poplavama (Obrenovac) a mi nemamo sa čim niti ko da spašava ljude. Naravno da je i pičkousti tu bio zreo za let sa vlasti.
    Spoiler
    Ako mi časi smrti postanu bliski,
    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
    Nije umio da odstupi,
    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
    Pao unapred, a ne unazad,
    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
    Uračunato i u moj pad.

    Comment


    • Sve moron do morona. I Djindjić je bio moron. Većinu svog života. To što je na kraju pukao bilo je iz egoizma jer je lav u horoskopu, 1. avgust, i nama koliki je ego to je to.

      Čovek je pisao predgovor knjige o Lojoli, takav čovek može samo da bude šljam. A kad je slavio Božić, 25. po julijanskom ili gregorijanskom kalendaru to me stvarno ne interesuje jer ni jedan ni drugi datum nisu tačni.

      Ali je naginjao ka katolicizmu, uopšte nije bilo toliko pametan i obrazovan, ovo što se danas od njega pravi.

      Samo mu je po stare dane proradio inat i ego lavovski da sve strane ambasadore ponapušava i da vidi šta tu ima za Srbiju. Ne zbog Srbije, nego zbog svog egoizma.

      Poslednji koji je valjao ubijen je 1903. od tada više ne pratim. Lepši mi je bio flert sa jezuitima i silama osovine uz pametnu politku, nego pogibje pod smrdljivim Karadjordjevićima u dva svetska rata. Oba pobedili a debelo izgubili.

      Čak je i Karadjordje bio june, za vreme prvog srpskog ustanka masa ljudi poginula. Poginulo je više za njegovo vreme nego za vreme svih Obrenovića.

      Jer su Obrenovići bili srpska dinastija za razliku od ovih zločinaca. Da su bili Obrenovići na vlasti verovatno ne bi ostali upamćeni kao heroji u očima Francuza koji su nam pre prvog sv rata prodali pogrešnu municiju, i verovatno ne bi izašli kao pobednici iz drugog svetskog rata, ali ne bi bilo Jugoslavije, znale bi se granice i danas bi bilo 30 miliona Srba.

      Comment


      • Jel ovo realno da se održi, guranje na silu.
        https://www.b92.net/kultura/vesti.ph...nav_id=1689238

        Comment


        • Stigli neki Hells Angelsi u Cub Food na West Broadway u Minneapolisu da brane vlasnike od rulje. Pa ovo će gradjasnki rat izbiti. Gde su drugosrbijanci, 2008. Srbi izloge, 2020. u USA ... Svi ljudi su isti, samo ih strukture oblikuju.

          Stiglo 50ak Hells Angelsa.

          Comment


          • Poslala je vlada nacionalnu gardu. Mora bagri da se stane na kraj. Samo u toku prva 24 casa njihovog "protestovanja" ubijeno je najmanje 5 osoba.. preko 50 zgrada i objekata je zapaljeno, sruseno ili osteceno. Opljackali su i slomili sve sto su mogli. A evo danas su zauzeli pa zapalili jednu policijsku stanicu.

            Bas se vidi da im je stalo do onoga sto je umro. Pocrkase od tuge za njim. Sad ces da vidis kad krene nacionalna garda da kosi sljam

            Comment


            • Pitao sam jednog dečka iz Montreala što je u Rizzuto porodici, rekao je da su i oni i njihovi neprijatelji gore, u Kanadi, Hells Angelsi, Kalabrezi, spremni da pucaju ako se proširi na mesta gde su njihovi objekti. Spominju neke Korejance šta su u LA radili.



              Ako se zajebu pa napadnu lokale od Kalabreza... Tih ljudi se i Sicilijanci plaše, bukvalno će uzeti par ubica ako policija ne sredi i ubiti par ljudi tako brutalno da će se ovi ostali povući kad vide poruku.

              Mislim, ja sam u ovim slučaju na strani crnaca i razumem ih ali ne treba da uništavaju i prave pizdarije prma onima koji ništa nisu krivi.

              Comment




              • Tako su braca Korejanci to radili

                Ne znam ko su Kalabrezi i Rizzuto porodica, ali znam HA-a koliko oces i mogu ti reci da ti ljudi jedva cekaju da crnci bilo kad bilo dje naprave pogresan potez

                Organizuju se clanovi iz chaptera sirom Amerike da idu gore i da rijese tu bagru.

                Comment


                • Neciji post na FB-u koji prate postapokalipticne slike grada i slike sljama koji pljacka prodavnice.

                  Jbg, ne mogu oni nista civilizovano i ljudski da pokusaju da izbore. To je juce sislo sa grane... sa sve gacama na pola guzice i zlatnim lancima

                  Edit: jesi vidio ovo, Urose?
                  https://m.cdm.me/hronika/uznemirujuc...ra-iz-bolnice/

                  E to je prava zena! Svaka joj cast. Steta samo sto nije uspjela da pobije ta govna koja su joj muza napala.
                  Last edited by powerslave; 29-05-20, 17:23.

                  Comment


                  • A neko saopštenje žena u crnom i ostalih PVO sistema, mislim NVO-ova? Povodom ovog maltretiranja manjina od strane policije u kolijevci civilizacije?

                    Comment


                    • Originally posted by forum1nick View Post
                      A neko saopštenje žena u crnom i ostalih PVO sistema, mislim NVO-ova? Povodom ovog maltretiranja manjina od strane policije u kolijevci civilizacije?
                      Znaci i u Srbiji isti problemi? Ccc...

                      Comment


                      • Originally posted by Skeletor View Post
                        Neciji post na FB-u koji prate postapokalipticne slike grada i slike sljama koji pljacka prodavnice.

                        Jbg, ne mogu oni nista civilizovano i ljudski da pokusaju da izbore. To je juce sislo sa grane... sa sve gacama na pola guzice i zlatnim lancima

                        Edit: jesi vidio ovo, Urose?
                        https://m.cdm.me/hronika/uznemirujuc...ra-iz-bolnice/

                        E to je prava zena! Svaka joj cast. Steta samo sto nije uspjela da pobije ta govna koja su joj muza napala.
                        Ma brate ovi naši su svi gologuzani. Svaki sa policijom radi a svi su oni policija. Tako je i u Srbiji i u CG. A u Italiji ima toga ali te se odreknu i majka i sestra i cela porodica. One prve pentitoe pljuvale sa balkona sudnice, inače da nisu, sve ih istrebi mafija.

                        Ovde se kurče svi sa značkama, šljam sve poslednji. Tamo šefovi žive da ni ne znaš da su šefovi, prošle godine uhapsili jednog čovek 30 godina išao na pijacu malim kamiončićem.

                        Comment


                        • Dayman (a-a-ah...)
                          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                          Champion of the sun (a-a-ah...)
                          You're a master of karate and friendship
                          For everyone

                          Comment


                          • E zlatio se onaj ko je izmislio cizburger picu. Spomenik treba da mu se podigne! Ko god da je, garant je bio navaren kad mu je to palo na pamet Znaci, dize iz mrtvih

                            Comment


                            • Šta ste kupili sa 100 evrića? Je l' su vam gi uplatili ili gi i dalje čekate?

                              Comment


                              • Grad Niš će od jula morati da plaća 6.313 evra dnevno državi za aerodrom koji mu je oduzet

                                Hvala im što postoje....
                                sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                                Comment

                                Working...
                                X