Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

    Comment


    • Dayman (a-a-ah...)
      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
      Champion of the sun (a-a-ah...)
      You're a master of karate and friendship
      For everyone

      Comment


      • Sjajno umetničko delo, koje mogu da razumeju samo najveći umovi današnjice.




        Ljubav moja kako je ona ponosna na svoju državicu. Mnogo je slatka.

        Comment


        • Dayman (a-a-ah...)
          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
          Champion of the sun (a-a-ah...)
          You're a master of karate and friendship
          For everyone

          Comment


          • Originally posted by Mr. Wolf View Post
            https://www.vijesti.me/bbc/umjetnik-...120-000-dolara

            Eto ti sad

            Comment





            • Купујмо домаће.

              Comment


              • Dayman (a-a-ah...)
                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                Champion of the sun (a-a-ah...)
                You're a master of karate and friendship
                For everyone

                Comment


                • Onoj bitangi Gurovucu iseci obe ruke i onu stvar, kao i svakom nasilniku, naravno. Majku vam boziju kretensku!
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Budala.
                    Dayman (a-a-ah...)
                    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                    Champion of the sun (a-a-ah...)
                    You're a master of karate and friendship
                    For everyone

                    Comment


                    • Iskreno da ti kazem, malo je reci budala.
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Slazem se, to je mozda najblaza moguca rec, ti si vec upotrebila pravu.
                        Dayman (a-a-ah...)
                        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                        Champion of the sun (a-a-ah...)
                        You're a master of karate and friendship
                        For everyone

                        Comment


                        • Čekamo zvaničnu verziju.

                          A nisu ni žene naivne, agresivaca medju ženama ima više nego medju muškarcima. Prelaze granicu fizičkog kontakta, unose se itd jer znaju da su zakonom zaštićene.

                          Ja takve slučajeve zaobilazim u širokom luku.

                          Svaki agresivac mora biti podjednako kažnjen, i muški i ženski, i treba raditi na svesti mušksraca da nije glupo prijaviti ludaču koja te zlostavlja kući, pa kad ti pukne film nekada i pukneš je - ti si djavo.

                          Ja bih svoju ženu da me pipne odmah prijavio policiji. Znaju one dobro da su privilegovane, zato ih treba njihovim oružjem.

                          O Milanu ćemo posle policijskog izveštaja, u medjuvremenu, pravda za svu mušku braću koje sada ženturače psihički urnišu i zlostavljaju i pravda za sve žene koje sirovinčine i pičkice muče.

                          To je istinska jednakost. U zatvor i žene i mušksrci agresivci.

                          A ne ono, ona mu se unosila u facu, pljuvala ga, ma najbolje dupe da joj okrene da ga jebe. Ko započne fizički kontakt - tvorza.

                          Comment


                          • Slazem se u potpunosti! Te kalasture sto fizicki napadaju i nasrcu na muza/vjerenika/momka/jebaca odma treba prijaviti policiji. Jer muskarac u takvoj situaciji ne moze i ne smije ni da se brani jer ce na kraju opet on najebati.

                            Bas sam skorije cuo jednu pricu koja lijepo ilustruje ovu temu. Momak i djevojka koji su zajedno vec nekih pola godine tj. dovoljno dugo da ova vjestica sad zna sta ovoga nervira i kako da mu ide na zivce kad nije po njenom ili eto onako kad joj je dosadno pa ajde malo njemu sa glavom da se sprda. E uglavnom, da skratim pricu.. sad nije bitno sta mu je ona radila da bi mu napokon jednu noc pukao film. E pa, pukne njemu film i on odluci da je zakljuca iz spavace sobe. Da bi ona u medjuvremenu pocela da lomi vrata i da lupa, vristi itd. Posto je ovo Amerika, dje komsije odma zovu policiju i prijavljuju buku i nasilje u porodici ovaj lik odluci da otvori vrata i da proba da je smiri kako bi izbjegao da neko iz komsiluka zovne policiju jer zna kako muskarac prolazi kod policije kad je u pitanju nasilje u kuci. Ova nasrne na njega cim joj je otvorio vrata. Izudarala ga, izgrebala, ubola ga makazama.. srecom samo u ruku jer se njome pokrio, udarila ga flasom viskija u glavu, gadjala ga svim i svacim.. ma porazbijala mu sve po spavacoj.. On joj zavrne ruku, dugom je zagrlio oko vrata i izbaci je iz sobe tako sto je gurnuo/bacio na pod. U medjuvremenu je njena glupa sestra koja zivi tu sa njima zvala policiju pritom ne znajuci sta se desava ovamo, ko koga bije itd.

                            Kad je dosla policija, njega normalno odma u lisice a sa njom sjeli u dnevnu da pricaju i da vide je li ona, mrcila se, dobro i da je utjese i smire. U medjuvremenu su uzeli izjavu od ovoga kukavca i naravno vidjeli sve rane, ogrebotine i tragove nasilja na njemu, a na noj nista i na kraju njega oslobode a nju privedu. Tri nedelje je bila u zatvoru. Pustili je uz kauciju od 7.500$ i valjda nedje krajem mjeseca ima sudjenje oko toga. Ovaj momak nije htio da je tuzi i da joj oteza situaciju, ali i ako on nece drzava je svakako tuzi.

                            Ovo mi je ispricao licno taj momak kojeg je ova terorisala svakodnevno. Eto, makar jedna "pobjeda" za muskarce kad je u pitanju nasilje u kuci. Koliko ima ovakvih slucajeva, ali se okrece glava i ne tretira se jednako kao nasilje nad zenama.

                            Sad, sto je ovaj mucenik bio sa njom ako ga je toliko mucila koliko on kaze da jeste, ne znam... Ja bi je momentalno sutnuo da me svakodnevno iritira i da ne mogu da podnesem njeno prisustvo. Mislim, sad sto su bili zajedno uopste nije ni bitno... Bitno je da kad vec dodje do takve situacije, zakon oba pola treba da tretira na isti nacin.

                            Inace, jako je tesko obuzdati zenu koja je luda i koja zeli da te povrijedi a da to bude na neki "lijep" nacin tj. da joj ne ostavis nijednu modricu ili ogrebotinu... Jer ako ima modrica, crvenila ili ne daj ti boze malo krvi, ode ti u zatvor pa ne bitno je li ova na tebe i sa katanom krenula

                            Mnogo puta sam morao pijane, drogirane i lude zene da izbacujem iz klubova i kafica. Nerijetko pokusaju da me udare, ogrebu, pljunu itd. ali ne dozvolim sebi da napravim gresku ili ostavim trag Ali drugo je i to... nije to situacija kao nasilje u kuci.. security kod policije ima kredita i znaju i oni sa cim moramo da se bakcemo i mi i oni.

                            Iskreno, bilo je situacija dje sam se jedva suzdrzao da ne udarim zensko. Kad znas da te ne mogu povrijediti je jedno, ali kad postoji mogucnost da ce da te ubode, izreze ili da ti razbije glavu e onda je druga prica. U tim situacijama je jedino resenje odgovoriti jednim lijepim udarcem u glavu

                            Comment


                            • idi bre 'slave, procitala sam mozda 1/3... neka te sa tim nekim primerom tog jadnicka, a i vidim na kraju da si se i sam kazes suzdrzao nekoliko puta da ne udaris zenu. Svaka ti cast! Izdrzi, ne daj se!

                              A Urosa sam cekala i nesto ovako i ocekivala.
                              Cuj unosi se u facu pa zasluzuje batine jel? Pa sto se on njoj ne unosi u facu istom merom?

                              Ovde su indikativne 3 stvari.

                              Prvo, laze ko pas! U Srbiji ne postoji "kmeu, kmeu ne da mi razvod, jadan ja", ne zivimo jbg u Americi. Ovde su na snazi dve vrste razvoda: sporazumni i razvod po tuzbi. Nema sporazumnog, ne mogu da se dogovore, uglavnom oko dece i imovine, jedna strana tuzi drugu i razvedu se. Nije bas jednostavno kao kod prvog slucaja gde se dogovore, ali te lazi ove bitange da mu zaboga ne da razvod, moze da prodje kod vas potencijalnih siledzija (izvinjavam se, ali kod prebijanja zene i dece nema NIKADA ALI), koji mu drzite stranu i sns glasaca.

                              Drugo, bitangu brane tabloidi i sns botovi. Ko ce ako ne njegovi, sns olos. Dovoljno normalnom.

                              I trece, u Srbiji se prebijaju i ubijaju zene, a ne obrnuto, statistika je porazna i zastrasujuca. Postoje sigurno razni zenski skotovi, ne sporim, ali treba samo staviti prst na celo, malo razmisliti i naravno biti pravi muskarac, bez ALI i ostalih pravdajucih budalastina, jer opravdanja ovde nema nikada.
                              A vas treba da je sramota.
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • https://youtu.be/bRwJve6RrcA

                                [emoji16][emoji16][emoji16]

                                Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

                                Comment

                                Working...
                                X