Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by LosmiSK View Post
    E sad se iskljucujem iz diskusije ako ne znate na normalan i kulturan nacin da diskutujete, hvala oljice..

    Comment


    • Originally posted by miloolja View Post
      Ti prvi
      Hahaha, ja sam svestan, tako da ima nade da će to doći na svoje nekada.
      sloboda ili ništa

      Comment


      • Comment


        • 20200331_145847.jpg20200331_150019.jpg20200331_145824.jpg

          Uh sto volim da kuvam, danas sam razvalio, tu je i Buca, nadgleda.

          Moze da se prosledi u kulinarstvo ako postoji...preukusno!!
          Last edited by LosmiSK; 31-03-20, 15:13.
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Originally posted by cacanin View Post
            Na istom mestu gde i 1000e od Dinkića.

            Послато са SM-N975F уз помоћ Тапатока
            Ne znam gde je to mesto, nisam bio punoletan.
            Originally posted by Casiraghi
            Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
            Originally posted by Casiraghi
            Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

            https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
            Originally posted by Casiraghi
            Srecan Mane svima koji slave.

            Comment


            • Lošmi nije kvaran lik, neće on svesno nekoga provocirati ili uvrediti. Samo kad se zapali malo skrene sa puta.

              Ovo posle naših komentara ''da smo ogledalo naroda'' nije mu trebalo. Daj Bože da je to ogledalo naroda.

              Izjava Dinkića da nije bitno kako su neki stekli milion već da sada budu disciplinovani i odgovorni je za momentalno udaljavanje od politike.

              O banditskoj privatizaciji, ukidanju banaka, aferi Kipar, muljanju sa Nacionalnom štedionicom i da ne pišem

              Broj laži mu je takav da je odmah na drugom mestu iza Vučića. Neke od svojih laži je i sam priznao.

              Mogu i o svim njegovim lažima, samo trebaće mi post dužine nekoliko metara.

              Da stanem ovde, uskoro će Vučko pa da bacim pogled da vidim njegov nastup.

              Comment


              • Originally posted by Ganac View Post
                Nije hiljadu dinara već evra (za akcije), ekipa šarlatana koja je rasprodala i uništila Srbiju i privredu.
                Rasprodaja nikako ne utice na pad BDPa. Privatni sektor je samo ojacao ulaskom stranog kapitala. Ekonomska kriza je oborila privredu.

                Oni snose krivicu za druge stvari, a ekonomija sa njihovim manjim ucescem je mogla da ima samo vecu stopu ekonomskog rasta. 2011 smo ponovo krenuli da belezimo pristojnu stopu ekonomskog rasta. Ne mozemo nikako da naucimo da svaka dobra stvar povlaci losu.

                Dobre su bile postavljene ekonomske osnove i demokratija je postojala na nizem nivou za razliku od ovoga u poslednjih 8 godina. A time sto su se postovali neki demokratski principi, nije postojalo prostora da se krade kao danas i postojao je neki vid ''kontrole'' iako su glavne stvari naravno nalazile mesta u medijima. Ni ponasanje aktera nije isto.

                Nema tu spora da bi se Dinkic pojavio 10 godina ranije ili kasnije bio mnogo gori zato sto bi imao veci prostor za manevrisanje zbog strukture vladajuce stranke koja gaji vise ljigave vrednosti ovog drustva i koja je na papiru nacionalna opcija i gadja drugu publiku od Demokrata. Meni je generalno glupo da ga u toliko negativnom kontekstu spominjem.
                Last edited by Ricma; 31-03-20, 20:05.

                Comment


                • Originally posted by Tarantula View Post
                  Za ove u BiH/RS, trenutno na programu BHT 1 Francuska - Brazil, finale Svetskog prvenstva 1998.
                  Hteo sam da pitam gde mogu da gledam prvenstva u periodu 94-02 i dosao sam do vise ytkanala. Mozda cu gledati i Evropska.

                  Mislim da EURO 2000 i 2004 necu gledati, navijao sam za Italiju i Cesku.

                  Comment


                  • "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                    Meša Selimović

                    Comment


                    • Nisam do sada nista puno citao o krizi iz 08, mogao bih ovih dana malo vise da zagrebem posto svakako se mogu povuci paralele izmedju te krize iz 08 i ove vestacke u narednom periodu koja ce nam usledila. Sama pojava korone je ubrzala proces, pa cemo sa te strane da propustimo da vidimo priliku kako nam se kriza iz '08 ponavlja. To sada posmatram kao ciklicni proces. Dinkic je bio svestan ekonomskih kretanja i da ce nas uskoro zadesiti kriza, mada njegov profil licnosti uopste ne upucuje da je zeleo narodu bilo sta da isplati tako da uopste ne verujem u tu pricu da ga je kriza sjebala nego da je bas igrao na tu kartu. Ono sto ga je sjebalo je Krkobabic i povecanje penzija, tu je sigurno bio protiv.

                      Stavke koje su njega pre svega interesovale su BDP i ekonomski rast, a dok su god ta dva parametra isla na gore imao je ''pokrice''.
                      Last edited by Ricma; 31-03-20, 20:32.

                      Comment


                      • Originally posted by Ricma View Post
                        Hteo sam da pitam gde mogu da gledam prvenstva u periodu 94-02 i dosao sam do vise ytkanala. Mozda cu gledati i Evropska.

                        Mislim da EURO 2000 i 2004 necu gledati, navijao sam za Italiju i Cesku.
                        https://footballia.net/competitions/...world-cup-2002
                        Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                        До поновног сусрета, твој Швабо

                        mala H2H 2018/19
                        suicide
                        2019
                        velika H2H 2019/20

                        Comment


                        • Tu bih gledao samo finale i meceve Senegala. Dobra je tu bila grupa F, Portugalci su nesto bese fejlovali. Rapaic je ugasio Italijane, mada ne mogu da se setim koliko su imali bodova. Nemci napunili Saudijce 8:0. Bora Miilutovic vodio Kineze.

                          IMO jedno od dosadnijih prvenstava, a to mi je bilo prvo.

                          Comment


                          • @losmika

                            https://www.b92.net/biz/vesti/srbija...&nav_id=482093

                            Beograd -- Ministar ekonomije Mlađan Dinkić kaže da je građanima obećao 1.000 evra od besplatnih akcija da bi Tadić pobedio na izborima 2008. protiv Tome Nikolića.
                            Nit veceg lopova, nit veceg ekonomskog eksperta. I ne posmatram ovu situaciju, nego ceo njegov opus. Pomislio bi da da imamo minimalan ekonomski rast, kao sto bi bilo sa bilo kojim drugim politicarem na njegovom mestu. Da bude do te mere iskompromitovan i da to zapravo ne stagnira ekonomiju je umetnost. Steta sto DS nije vladao jos cetiri godine, da se jos toliko posprda sa ekonomskim parametrima i da se iskupi za los ekonomski period koji je uzrokovan ekonomskom krizom pa onda u politicku penziju.

                            Njega i MF sjebao najvise povecanje javnog duga sto je bilo neminovno. Svi argumenti koji su tada bili korisceni protiv njih na izborima su bili varijable na koji oni nisu mogli puno da uticu za vreme ekonomske krize. Jedini nacin kako bi ublazio efekte je da imas veliko interno trziste sto mi nemamo. Zato je Poljska odlicno prosla u tom periodu naspram drugih zemalja.

                            Comment


                            • Originally posted by Ricma View Post
                              @losmika

                              https://www.b92.net/biz/vesti/srbija...&nav_id=482093



                              Nit veceg lopova, nit veceg ekonomskog eksperta. I ne posmatram ovu situaciju, nego ceo njegov opus. Pomislio bi da da imamo minimalan ekonomski rast, kao sto bi bilo sa bilo kojim drugim politicarem na njegovom mestu. Da bude do te mere iskompromitovan i da to zapravo ne stagnira ekonomiju je umetnost. Steta sto DS nije vladao jos cetiri godine, da se jos toliko posprda sa ekonomskim parametrima i da se iskupi za los ekonomski period koji je uzrokovan ekonomskom krizom pa onda u politicku penziju.

                              Njega i MF sjebao najvise povecanje javnog duga sto je bilo neminovno. Svi argumenti koji su tada bili korisceni protiv njih na izborima su bili varijable na koji oni nisu mogli puno da uticu za vreme ekonomske krize. Jedini nacin kako bi ublazio efekte je da imas veliko interno trziste sto mi nemamo. Zato je Poljska odlicno prosla u tom periodu naspram drugih zemalja.
                              Sustina. Iskoristili su ono sto su jedino mogli, sto je najgore to koriste i dan danas. Oni rade sto im se kaze i tako vode drzavu. Pa danas je Mali ministar,covek koji je optuzen za stanove, doktorat i Savamalu..Bukvalno svakog moze da zrtvuje i ako pogresi, najebace ti manji posto ih sve ima u saci..

                              Bas im se otvorilo a nama zatvorilo, sto dokazuje broj ljudi kojije napustio ovu zemlju. Marketing im neko rade. Oni imaju toliko gresaka, da bi pali u normalnoj drzavi bar 50puta. Samo uzeti Klintona, Sredera, Blera i ostale sto su nas bomabrdovali..

                              Spolja su svesni koje budale imamo i to vesto koriste da svoje ekonmske interese uzmu..Ma suvisno je pricati u svemu. Metro samo sto nije zavrsen...2018 je trebao biti zatvoren BG na vodi, al eto narod je jednostavno glup...
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                                Comment

                                Working...
                                X